LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192773 cest
Nové přelezy:
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+
La Bongada 8c+/9a
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c
Save Your 7C

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Jičín
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lokal Blok Monsters 6

Termín, v pořadí již šestého ročníku Lokal Blok Monsters, se nezadržitelně blíží. Závod českého poháru a zároveň nominační závod do reprezentace České republiky se koná v sobotu 20.března 2010 v Lokal bloku na náměstí 14.října 10, na Praze 5.

Kdy: v sobotu 20. března 2010
Kde: v Lokal bloku na náměstí 14.října 10, na Praze 5.
Info: www.lokalblok.cz/stena
Startovné: 150 Kč
Stavitelé boulderů: Olin Klapal, Martin Jungling
Prezentace: 9:00 – 10:00
Kvalifikace bude probíhat systémem flash na osmi bouldrech, finále sytémem on-sight na čtyřech bouldrech.

Přihlašte se na www.lokalblok.cz, na tel.: 608 880 617 nebo přímo v Lokal Bloku

Doprovodný program: přímý přenos závodu na dvou velkoplošných projekcích v prostorách restaurace, hudba, promítání, losování tandemového seskoku.

Ceny: hodnotné ceny od sponzorů a peněžní ceny ve výši 1 500 Kč, 1 000 Kč a 500 Kč.

Harmonogram 2010
9:00 - 10:00 Prezentace
10:30 - 11:30 Kvalifikace ženy
12:30 - 14:30 Kvalifikace muži
15:00 Uzavření izolace ženy
15:30 - 16:30 Finále ženy
16:30 Uzavření izolace muži
17:00 – 18:30 Finále muži
19:00 Vyhlášení výsledků

Kdo se neplánuje zůčastnit aktivně, má možnost sledovat borce přímo na místě, nebo na dvou velkoplošných projekcích v prostorách přilehlé restaurace. Posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo drinkem u baru tak všem návětěvníkům zpestří živý boj zhruba šesti desítek závodníků a závodnic o titul Lokal Blok Monsters 6. Kvalifikace probíhá v dopoledních hodinách, finále žen začíná v 15:30 a finále mužů v 17:00. Po vyhlášení výsledků startuje MONSTERS párty.

lokalblok   [úpravy] 09:11 16.03.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 registrace13:36:38 17.03.2010
Jeste organizacni vec pro vsechny kluky! muzete se registrovat az do 12:00, tedy jeste pul hodiu pred zacatkem kvalifikace, abyste nemuseli prijet rano a cekat pak od 12:30. Tesime se na hojnou ucast, ceny jsou hodnotne, tak nevahejte a registujte se!!
lokalblokodpovědět 

 Diky10:26:56 21.03.2010
za pekny bouldry, dobrou organizaci, pekny cisticky bouldru, krasny ceny, sikovnyho moderatora a vykonny kartace, ktery byly v tom teple opravdu potreba.

Doufam, ze vas priste prijede vic.
Mrožekodpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
Revenge
 Databáze cest:
Všechny cesty (191559)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdbŔ§Ŕ˘%2527%2522\'\"
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdb'"
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdb
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdb'||DBMS_PIPE.RECEIVE_M
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdbRZD3KIXx'; Waitfor Del
Nově komentované:

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp |

 Nové komentáře:
Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli |

 Kde to vře:
Beauty of Aurina (169)
EP v ledolezení Bern, Švýcarsko (94)
lidé&HORY 5/2025 (13)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 772 
 Někdy ano 
 782 
 Ne nepoužívám 
 808 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.