LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
12.Klapal 11154
13.Bulička 11106
14.Pail 11103
Bouldry:
12.Kučera 10378
13.Popovský 10350
14.Chytil 10325
Hory:
21.Magič 3304
22.Rojko 3282
23.Nešvera 3129

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192769 cest
Nové přelezy:
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+
La Bongada 8c+/9a
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c
Save Your 7C

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kalymnos Climbing Festival

Calymnos Climbing FestivalLezecký festival na populárním řeckém Kalymosu propukne pod již zítra, vrcholit bude o víkendu. Takže, nejste-li už na cestě, je nejvyšší čas si zabukovat letenku.





Setkání se špičkovými lezci ve stále populárnější lezecké destinaci, nese v názvu jméno hlavního sponzora The North Face Kalymnos Climbing Festival, láká především na slunečné počasí vhodné pro lezení, dobrou atmosféru slušící pohostinnému Řecku, ale i řadu známých jmen.
Na programu jsou, pochopitelně vedle lezení a lezeckých soutěží, zejména filmové projekce včetně premiérových, besedy a setkání se známými horolezci, kteří zde budou prezentovat své poslední, zejména expediční projekty a další pouťové atrakce.

Calymnos Climbing Festival


The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


A s kým si, až předvede své lezecké umění na závodech, můžete na Kalymnosu tentokrát zalézt? Bude tady např. James Pearson (UK), Caroline Ciavaldini (FRA), Daniel Woods (USA), Alexander Megos (GER), Gabriele Moroni (ITA), Kilian Fischhuber (AUT), Anna Stöhr (AUT), Barbara Zangerl (AUT), Melissa Le Nevé (FRA), Klemen Becan (SLO), Silvio Reffo (ITA), Piotr Schab (PL), Nina Caprez (SWI), Matilda Söderlund (SWE), Alizee Dufraisse (FRA) či Sasha DiGiulian (USA).

A pokud už neseženete letenku, můžete festivalové dění sledovat alespoň na Facobooku, nebo prostřednictvím přímých přenosů a reportáží, které slibuje The North Face Journal. Vysílání začne zítra, a mělo by zachytit veškeré hlavní festivalové dění.

Calymnos Climbing Festival


Logo The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


Odkazy:
The North Face Journal
Kalymnos Climbing Festival na Facobooku
Stránky ClimbKalymnos.com



Tomáš FRANK   [úpravy] 17:53 09.10.2013Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nejvyssi cas uz asi byl10:34:04 10.10.2013
Obvykle se akce takoveho typu oznamuji s vetsim predstihem :-) Ale i tak diky za info. To uz fakt nestihnu.
Ondraodpovědět 
 Re: Nejvyssi cas uz asi byl10:38:25 10.10.2013
Ale no tak. Koho zajímá Kalymnos Climbing Festival, jedna z nej akcí na světě, ten o ní informaci nepotřebuje :-) A kdo o ní doteď nevěděl, stejně by na ní nejel i kdyby tady visela už od srpna :-)
odpovědět 
  Re: Nejvyssi cas uz asi byl09:55:16 12.10.2013
Jen by me zajimalo, jestli tam bude taky tolik stanku jako v Teplicich :).
odpovědět 
   Re: Nejvyssi cas uz asi byl13:49:44 12.10.2013
Na Kalymnos Climbing Festival je mraky lidí celého světa lezecké závody na skalách večerní párty prostě komerční záležitost se vším všudy,ale nikomu z místních ani lezcům to nevadí, protože pro místní lidi je to prostě obživa a jsou rádi, když se tam lezci vracejí hojném počtu.
odpovědět 

 Foto dne:
Sag 3
Kartal Yuvasi, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (188409)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Giardino Delle Delizie (P1) 6b Mariella
Dammi Un Passaggio 6c+ Mariella
Cien Duros Pa'chapas 6a Jaén
Wie Ni Waagt, Ni Klimt 6c+ Ussassai
Woman Rock 6a+ Ulassai
Nově komentované:
4 Low 8C Valle Bavona
Sinter Synphonie 6b Leonidio
Savra Ext. 7b+ Leonidio
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Deratizace, | Snad to nikoho neodradí | Kolebka | Re: Deratizace, | Re: Deratizace, | Deratizace, | ptám se pro kamaráda | Re: + | Není sport jako sport | Re: do pohody se hoď |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (33)
Film: příběh Adama Ondry o přelezu bouldru za 8C na flash (17)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (14)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (14)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (14)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: rozjíždíme paralezení v Česku (6)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 732 
 Někdy ano 
 728 
 Ne nepoužívám 
 763 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.