LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192773 cest
Nové přelezy:
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+
La Bongada 8c+/9a
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c
Save Your 7C

Stěny
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna
Makak LBC - zrušena - Liberec
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5

Prodejny
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pražská stěna Big Wall: BW Serie 2017/18 startuje!

-reklama-

Nový ročník tradičních závodů BW Serie 2017/18 začíná dnes na stěně Big Wall v Praze Vysočanech.

Závody budou fungovat obdobně, jako jste zvyklí z předchozích let.

Do března 2018 si můžete zapisovat své přelezy na webu BigWallu do svých deníčků. K zařazení do závodu je třeba pouze registrace na stránkách BigWallu. Každý měsíc vyhodnotíme na základě srovnání deseti nejhodnotnějších přelezů pořadí lezců ve dvou disciplínách (lano a boulder) a dvou kategoriích (ženy a muži). První tři lezci a lezkyně v obou disciplínách budou odměněni buď volnými vstupy na stěnu, nebo drobnými věcnými cenami – záleží jen na nich, co upřednostní. Zároveň na závěr každého měsíce proběhne slosování o drobné věcné ceny ze všech účastníků daného kola BW SERIE. Odměny se tak může dočkat každý z vás!

Letošní novinkou je navíc ocenění těch, kteří se závodů účastní pravidelně a nevynechají žádné z kol. Všichni, kteří si zapíší v každém z kol Serie alespoň 10 boulderů nebo 10 cest na laně, budou zařazeni do slosování o 20 poukázek do HUDYsportu v hodnotě 500 Kč. Slosování proběhne na závěr letošního ročníku BW Serie 2017/18.

Přelezy si můžete zapisovat vždy od data zahájení kola do následujícího dne po ukončení kola. Výsledky každého kola budou zveřejněné online na našich webových i facebookových stránkách a vystavené na nástěnce v prostorách BW v tištěné podobě. Stejným způsobem budeme informovat i o případné změně v konkrétních termínech následujících kol.

Propozice lano


Každý měsíc pro vás naši stavěči přichystají cca 20 závodních cest v široké škále obtížností. Závodní cesty budou zvýrazněné přidanou výraznou kartičkou s poznámkou „BW SERIE 2017/18“. Platí bodové zvýhodnění pro OS, flash a druhý pokus jako v minulých letech.

Propozice boulder


V každém měsíci na vás bude čekat dávka nových problémů postavených ve dvou vlnách. Závodníci budou vždy moci lézt všechny bouldery, které se v daném časovém období na stěně objeví. Bouldery, které budou na stěně zůstávat postavené v rámci dvou kol Serie, se budou automaticky započítávat do obou závodních kol. V případě boulderů platí bodové zvýhodnění pro flash jako v minulých letech.

Předběžné termíny jednotlivých kol:

Listopad: út 7. 11. – po 4. 12.
Prosinec: út 5. 12. – po 1. 1.
Leden: út 2. 1. –  po 29. 1.
Únor: út 30. 1. – po 26. 2.
Březen: út 27. 2. – po 26. 3.

Více na stránkách stěny zde:

BW Serie 2017/18 startuje!.

plakát

Dorka   [úpravy] 15:56 07.11.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Sicílie
Revenge
 Databáze cest:
Všechny cesty (191559)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdbŔ§Ŕ˘%2527%2522\'\"
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdb'"
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdb
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdb'||DBMS_PIPE.RECEIVE_M
Can I Ask You A1 1 MmzHrrdbRZD3KIXx'; Waitfor Del
Nově komentované:

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp |

 Nové komentáře:
Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli |

 Kde to vře:
Beauty of Aurina (169)
EP v ledolezení Bern, Švýcarsko (94)
lidé&HORY 5/2025 (13)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 772 
 Někdy ano 
 781 
 Ne nepoužívám 
 808 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.