LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12800
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5784 lezců
1178064 cest
Nové přelezy:
Bušidó 9
Malej Bejk 9+
Kaskadér 7C
Velkej Bej 9
Morgan 7b+
Překvapivý 7B
Frankenste 9+/10-
Wieder Dah 9-
Frankenste 9+/10-
Omerta 8A+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Evropské mistrovství mládeže Mitterdorf, Rakousko

obtížnost a rychlost 2.-4.9.201

Jakub Konečný je mistrem Evropy mládeže v lezení na obtížnost. Evropské mistrovství mládeže v lezení na obtížnost a na rychlost se konalo od pátku do neděle v rakouském Mitterdorfu. Jakub soutěžil v kategorii A a byl nejúspěšnějším z našich 27 mládežníků, kteří zde startovali.

V neděli se závodilo na rychlost. Matěj Burian (A) skončil 12., Pavel Krutil (J) 12., Adam Sigma (J) 13., Hana Křížová (B) 12., Andrea Pokorná (J) 13., a Sára Urbanová (A) 18.

Pokud jde o lezení na obtížnost, dalším z těch, kdo se probojoval z páteční kvalifikace, byla Eliška Adamovská (B), která skončila v semifinále 18.,    Vojtěch Trojan (A) a Lenka Slezáková (A) skončili v semifinále na 19. místě, Veronika Scheuerová (J) byla v semifinále 23., Tereza Kubátová (B) skončila v semifinále 27.


Jakub Konečný dal v pátek v kvalifikaci obtížnosti dva topy a zajistil si tak postup do sobotního semifinále ze sdílené první pozice. Další naši chlapci byli v kvalifikaci na obtížnost na těchto místech: Vojtěch Trojan (A) 22., Mikuláš Keller (J) 33., Petr Kliger (J) 35., Zbyšek Černohous (J) 36.,
Jan Kendík (A) 37., Šimon Potůček (B) 38., Jakub Dvouletý (J) 38., Jakub Skočdopole (A) 42., Albert Musil (B) 45., Jiří Churavý (B) 47., Radim Hejdušek (B) 50.

Dopoledne v pátek soutěžily dívky v lezení na obtížnost. Eliška Adamovská (B) byla v kvalifikaci  10., Veronika Scheuerová (J) 21., Lenka Slezáková (A) byla 22., Tereza Kubátová (B) 25., Andrea Pokorná (J) 28., Veronika Šimková (J) 29., Karolína Taberyová (J) 31., Aneta Loužecká (A) 38.

Finále obtížnosti bylo na programu v sobotu odpoledne, rychlost se lezla v neděli.


Seznam našich závodníků na startovce:
obtížnost:


Jakub Konečný (A), Jan Kendík (A), Jakub Skočdopole (A), Vojtěch Trojan (A), Radim Hejdušek (B), Jiří Churavý (B), Šimon Potůček (B), Albert Musil (B), Zbyšek Černohous (J), Jakub Dvouletý (J), Mikuláš Keller (J), Petr Kliger (J), Andrea Pokorná (J), Veronika Scheuerová (J), Veronika Šimková (J), Karolína Taberyová (J), Lenka Slezáková (A), Aneta Loužecká (A), Eliška Adamovská (B), Tereza Kubátová (B), Natalie Tužová (B) 32.
rychlost:
Matěj Burian (A), Pavel Krutil (J), Adam Sigma (J), Andrea Pokorná (J), Sára Urbanová (A), Hana Křížová (B).

Viz: www.ifsc-climbing.org

sth   [úpravy] 17:01 04.09.2016Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Kuba jako důkaz 16:14:40 04.09.2016
Gratuluju Kubo. A to tak, že hodně moc. Jsi živým důkazem , že to jde. Lezeš perfektně po skalách a ukázal jsi, že to jde být špička na závodech. Díky ti. Moc jsi mi svým vítězstvím pomohl. Užij si ho.
 liborrebel

 Foto dne:

Fesťák 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (186493)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Horní Varianta VI Teplické Skály
Hot Butter Knives 6C Peak District
Joe's Slab 6A Peak District
Bog Monster 6A Peak District
Mono Slab 6A Peak District
Nově komentované:
Slot Sitdown 6B+ Stanage Plantation
Cesta S Velkým L VIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Nordwand IXa Affensteine
Výhodnej Fucking 6- Česká Skála
Milanův Odkaz 5+ Svatý Jan

 Nově v diskusi:
Re: Dostal do drzky! | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Dostal do drzky! | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Nove smery | Re: vysledky | Re: Vo svete | vyjadrenie JAMESu | Re: Ševčík | Re: Viktor | Re: Ševčík | Re: Dee Dee Dandný | Re: Vo svete | Edo |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (43)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Bouldrové závody na Fesťáku (16)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Pinch od Edelridu (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)

 Nově v inzerci:
Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk | Statická a dynamická lana | El Chorro | Krosna na děti Salewa Koala | partačka/parťák na skály | Ztraty a nalezy |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 103 
 50 dní v divočině 
 56 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 65 
 Andrea 
 69 
 Ashima 
 48 
 Barkley Marathon 
 80 
 B.I.G. - světové prvenství 
 64 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 69 
 Gálfy - Horský život 
 59 
 Jak se staví ledovec 
 53 
 JAMES - Století nad oblaky 
 73 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 68 
 Lezci z Manína 
 67 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 67 
 Operace Nos 
 62 
 Plamen nikdy nezhasne 
 52 
 Pohlednice z konce světa 
 63 
 Pomíjivost ledu 
 60 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 71 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 69 
 Rhapsodia Corcontica 
 60 
 Sama 
 73 
 Šampioni zlatého údolí 
 57 
 S lyžemi v oblacích 
 63 
 Tenaya Traverse Challange 
 62 
 Tenkrát na východě 
 64 
 Velká alpská silnice - 73 
 68 
 Za oponou velehor 
 83 
 Zápasník Dee Dee 
 63 
 Životní výprava 
 57 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.