LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS nebo smrt!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
19.Šofránko 10726
20.Jeliga 10718
21.Vlk 10693
Bouldry:
19.Košťál 9950
20.Lavička 9950
21.Břicháček 9903
Hory:
4.Sejbal 6951
5.Y 6736
6.Zaoral 6412

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5713 lezců
1146921 cest
Nové přelezy:
2015 7C
Holokaust 8A
Traversia 7C
The Wire 7C
Scorpius 7c
Onda Verde 9
Millennium 7c+
Akro Kalym 7c+
Olympic Dr 7C
TCHAO Wild 7c+

Stěny
Hořice v Podkrkonoší - Hořice v Podkrkonoší
Boulder HO Domažlice - Domažlice
321 Boulder Club - Brno

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
HUDYsport - Frýdek - Místek

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Caveárna 5/3

BCBar Opava

sm Už je tady další závod Caveárny, který proběhne v sobotu 7.2.2009

Páté kolo Caveárny startuje v sobotu 7.února 2009.Kdo nezkusil neví, ale ať přijde, pro každého se nějaký ten boulder problém najde. O tom že u nás si může zazávodit každý se můžete přijít sami přesvědčit. Naši sponzoři Berghaus, Light my Fire,Cyklospor H&F,HorrorSport,Gekkosport a Auria pro vás přichystali zajímavé ceny.

Po celý večer bude probíhat výprodej značkového oblečení Berghaus. Slevy až do 70% určitě zní velice zajimavě.

Na našich stránkách mimojiné najdete i novou hru Caveso, obdoba pexesa pouze místo standartních obrázků, jsou použity aktuální i starší fotky ze závodů. je možné si prohlédnout sebe i své přátelé a kamarády v akci.

Více na www.bcbar.cz

Každá kategorie bude mít připraveno 5 boulderů přičem elitní kategorie "E" mohou přelézt i dva bouldery z kategorie "D".
Závod trvá pro děti a juniorskou kategorii jednu hodinu, pro další kategorie dvě hodiny. Za každý přelezený boulder získá závodník určitý počet bodů dle obtížnosti daného problému a následně se mu celkový počet bodů započítá do celkového hodnocení. Zvýhodněn je samozřejmě přelez On-sight, a podle počtu pokusů je vypočten výsledek.

Soutěží se v pěti kategoriích:

A:Děti (Děti do 0-10 let včetně)
B:Junioři (Mládež do 11-15 let včetně)
C:Pohodáři
D:Vločkaři
E:Smetánka

Startovné pro kategorie A,B 40kč, a pro kategorie C,D,E 70kč.
V ceně startovného je jeden iontový nápoj nebo pivko stále!!!ZDARMA!!!.

Prezentace kategorií A,B 15.00-15.15 od 15:30-16:00 průběh závodu 16:30 vyhlášení výsledků kategorií A,B.
Prezentace kategorií C,D,E 17.00-17.30 od 18:00-20:00 průběh závodu, 21:30 vyhlášení výsledků ostatních kategorií.

Po skončení závodu a vyhlášení výsledků volná zábava až do rána bílého.
Pivečko,vínečko něco k snědku a mnoho dalšího...

.Naše stěna je otevřena i v dopoledních hodinách, kdy je jednorázové vstupné pro dospělé slevněno, takže neváhejte a přijďte potrénovat na závody..

Zde bude obrázek cavearna
foto © Ferro

Přijďte všichni uvidíme vás velice rádi.

BCBar Team

Ferro   [úpravy] 10:43 02.02.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Happburger wand
 Databáze cest:
Všechny cesty (183553)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Recolector De Cítricos 7B Albarracín
Luna Negra 7A Albarracín
Lomo Pipistrelo 7B Albarracín
Užovčina 4+ Polánka
Juanita Club 7A Albarracín
Nově komentované:
Lapálie 5 Nečtinská Skála
Neznámá 3 Nečtinská Skála
Chocholorzas 6C Albarracín
Charkot 7- Lutowiec
Charkot 7- Lutowiec

 Nově v diskusi:
Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | Re: SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov |

 Nové komentáře:
Komplet zpravodajství | Re: parkour | Re: parkour | Cvičenci | Na Moravě | parkour | Jungle | Re: ? | Re: ? | severka |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (60)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Severní stěna Eigeru (20)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (17)
Zákaz lezení na Kozlovi (16)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (12)

 Nově v inzerci:
Sportiva trango gtx | Práce | La Sportiva Olympus | VÝZVA k založení horolezeckého klubu v Jesenici | Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1711 
 Ne 
 1645 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.