LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
28.Vlk 10446
29.Kolomazník 10444
30.Fajkoš 10416
Bouldry:
28.Moravec 9450
29.Vaňous 9428
30.Svoboda 9406
Hory:
25. 2948
26.Štalmach 2894
27.HKvdf 2832

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5692 lezců
1154842 cest
Nové přelezy:
Puceta De 7c+
Metallica 9+/10-
Beastmode 7C+/8A
Goliath 7c+
Veganza De 8a
Almodóvar 7c+
Jodida Per 7b+
Tao 9+
Růžový Kav 7C+
Skoulou 7b+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Stalo se...

Oproti tomu, že byl Mráza druhý na SP v Jekatěrinburgu, bychom mohli říct, že se v lezení nic podstatného za posledních 14 dní nestalo.
No ale možná přeci. Takže o čem píší zahraniční servery?
8a.nu: Dave Graham a onsajtnul cestu Mephisto za 8b a na druhý pokus dal Hurvenik 8b+. Dále přelezl mnoho prásků v Basel Juře. Jo, a nějaký šestnáctiletý mladík Edu Marin vylezl cestu Lodi Social 8c+ v Siuraně a řekl, že je docela šťastný. Kdo by nebyl.
planetmountain.com: Josune Bereziartu dala ve Francouzském Orgonu cestu Macumba club za 8c. V Himálájích je počasí prý dobré a tak vrcholy padají jak na běžícím pásu - Everest, Makalu, Annapurna.
horolezecké noviny: I našim se v horách daří a Martinu Minaříkovi a Radku Jarošovi se podařilo zdolat vrchol třetí nejvyšší osmitisícovky Kančendžengy.
jamesak.sk: Martin Gablík je druhým Slovákem, který dne 16.5 stanul na vrcholu hory Makalu.

Hop   [úpravy] 09:58 28.05.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 
Congratulation všem!!!!!!
Zapsal: Luk, 10:35:55 28.05.2002
 Jen doplnění
Jen chci doplnit Hopovi informace, to, co jsem se dočetl na 8a.nu.

Martin Čermák přelezl v oblasti Merkenstein v Rakousku spoustu těžkých boulderů. Například Loskottraverse 8A+ trav., Energy Rush 8A trav. a Totem SD 8A dal FLASH!!! Více informací na 8a.nu.

No a bourák z britských ostrovů Malcolm Smith řádí ve Švédsku, dal Kraft 8A flash, dále pár dalších 8Áček a Dillerium 8A+. Prý budou i nějaké fotky.

čauves
Zapsal: Monroe, 20:13:15 28.05.2002
 Doplnění zdrojů
Díky Hope za prima přehled tisku. Jen upozorňuji na relativní novinku: na sport.iDNES.cz, kam se prokliknete taky přes tlačítko sport v hlavičce homepage www.idnes.cz, je mezi Ostatními sporty rubrika HOROLEZECTVÍ. Příslušný odkaz je v levém sloupečku dole.
Zapsal: Standa, 12:18:38 29.05.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Smajlík
 Databáze cest:
Všechny cesty (181380)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
28 Primaveras 7a Puerto Rico
El Testigo 7a+ Desplomilandia
La Flaca 6c+ Desplomilandia
Skrytý Poklad 7B/7B+ Tisá - Modřín
Ňaf Ňaf Ňaf 7B+ Tisá - Modřín
Nově komentované:
Freney 8- Zvírotice Město
Pain Makes Me Stronger, Every 11-/11 Frankenjura
Východní Stěna Přímou Varianto VIIIb Suché Skály
Kruškovac 6b Osoje - Čikola
Mundlweg 6a Brela

 Nově v diskusi:
Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Hezký | at to leze | Re: tyjo | Re: Je to tak | Grstuluji | 90. výročie od smrteľnej lavíny v NT | tyjo | Re: Škoda té politiky. | Re: Škoda té politiky. | Re: Je to tak |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
dětské lezky EUR 30 a EUR 35 | Scarpa Booster | sháním parťáka/čku nebo partu na lezení | Lezečky La Sportiva Maverink vel. 35 | dětské lezečky | duplexy skelety Scarpa | La Sportiva Mandala 39 | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 330-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Statická a dynamická lana | Cepiny |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 81 
 Ne 
 57 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.