LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Úrazový děj probíhal takto ...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
35.Reich 10254
36.Ondra 10253
37.Hronek 10235
Bouldry:
35.Hronek 9028
36.Oliva 9003
37.Kümmel 8953
Hory:
19.Cibulka 4073
20.Louda 3676
21.Novotný 3598

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5692 lezců
1154148 cest
Nové přelezy:
Celní Únik 7C
Knoflíková 9
L´Escamarl 7c+
Sa Va A Vo 8a+
L`Esperó 7c
Repelando 8a+
Sprejvól 8A+
Fixaret 7C+
Zuccuru 7b
In Viaggio 7c+

Stěny
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov
Bouldercafe stěna už neexistuje - Plzeň

Prodejny
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
Rock Point - NC Eden - Praha 10

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Včera na Kozelce hořelo

Když jsem včera odpoledne dorazil na Kozelku, zrovna z Doubravice odjíždělo hasičské auto. Snad nám nechytla Kozelka, pomyslel jsem si v duchu a šel kolem tábořiště nohoru do stěn. V tábořišti byla poměrně početná skupinka lidí z nichž někteří kouřili a také zde přímo v lese parkovali dvě motorky. Když jsem došel do Stěn, dozvěděl jsem se od J.K., že pod jižníma věžema skutečně hořelo. Asi ne moc, ale přeci. Buďte proto prosím opatrní a v takovém suchém počasí, které je nyní si producírování v lese cigárkem nebo jakékoliv ohýnky odpusťte. Stačí trochu neopatrnosti a už to hoří už to hoří.

Hop   [úpravy] 10:35 08.09.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Neni to moc dobry15:03:37 08.09.2003
O Kozelce by bylo dobre vedet , ze nahore nejen ze je zakazano delat ohen, ale hlavne je to vopravdu, nebezpecny. Stromy tam maji melky korenovy system a kryz nad nimi rozdelate ohen, zmeni se v doutnajici pavucinu a ohen se siri pod zemi.
Tato zprava, je stjne hodne sokujici, Hop pise ze horelo malo, ale i tohle malo, je vodou na mlyn lidem, kteri by radi videli zakaz lezeni na Kozelce.
JirkaSodpovědět 
 Re: Neni to moc dobry13:41:42 26.07.2004
Tak jsem se po roce dostal k článku - Hořelo na Kozelce. Fakt je, že jsem ten požár hlásil osobně na tel.150. Požár vznikal možná půl dne předtím a kolem něj prošly desítky lidí, včetně mnoha lezců. Na první pohled nevypadal nebezpečně, ale hořel kořenový systém do hloubky jednoho metru. Dle vyjádření požárníků - to bylo fakt nebezpečné a Kozelka vzhledem k nedostupnosti mohla lehnout popelem... A příčina - nějaký debil si dělal při loňském suchém počasí ohníček uprostřed lesa. A co na závěr - jen konstatování a otázka. Doutnající les se pokoušelo samostatně uhasit několik lidí před námi, ale nikdo nezavolal požárníky. Tak co se tak trošku více zamyslet nad odpovědností ke svému okolí?(zakladatel ohně se se svým IQ asi nezamyslí nad ničím ...)
Petrodpovědět 

 Foto dne:
Entre frikis anda el juego, sektor Prehistórico, 7a
Entre frikis anda el juego, 7a
 Databáze cest:
Všechny cesty (181323)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kinder Maxi King 7A Břestecká Skála
Poloha Mléka A Vody 6A Vršava
Restaurace Záložna 5C Vršava
Mr. Oizo 6b Leonidio
Sa Va A Volver Loca L1 8a+ Coll De Nargó
Nově komentované:
Krakonoš Ext . 7c+ Kalymnos
Levá Náhorní V Hostibejk
Levá Údolní Hrana III Hostibejk
Podium 6C+ Panský Les
Sex Pistols 9- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: Goretex bunda - poškozená | Re: Zápisy na nic | Re: Goretex bunda - poškozená | Re: Goretex bunda - poškozená | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Re: Goretex bunda - poškozená | Goretex bunda - poškozená | Re: Zápisy na nic | Re: Tognazza |

 Nové komentáře:
Re: fašismus | Re: Škoda té politiky. | Re: Škoda té politiky. | Re: Škoda té politiky. | Škoda té politiky. | Re: hahaha | Re: hahaha | Myslivec | Rys | Re: fašismus |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (59)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (18)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
Black Diamond Helma Tracer Kid | Lezecké boty lezečky MILLET EASY UP vel.40 / 25.5cm | Cepiny | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Kalhoty Kitchatna | boty Dynafit Tigard 130 freeride | Lezení/skialp tenhle víkend | Deuter Kid Comfort III | výškové práce- Brno | Tatry |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 43 
 Ne 
 29 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.