Jelikož vidím na skalách ledacos, napíši, co si myslím, že je dobré. Kdo z Vás svazoval nebo nastavoval lana? Jaký uzel jste použili? Standardně se dělá rybářská spojka jednoduchá, lépe dvojitá, protisměrný uzel (UIAA), ten je dnes trochu zpochybněn. Doporučuji, svazujte lana obyčejným vůdcovským uzlem (krejčíkem). Bojíte-li se, zpočátku použijte dva za sebou.
Výhody:
1. méně než jakýkoli další se při stahování zasekává o hrany skály.
Andreas Bindhammer (GER) a Martina Cufar (SLO) se stali vítězi závodů Goldfinger International Master 2001, které se uskutečnily v sobotu v Bruselu. Na druhém místě se mezi muži umístil ukrajinský závodník Serik Kazbekov a mezi ženami Elena Ovchinniková.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.