TOPlist


 LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Máš-li sílu vola, zkus to vylézt na sokola.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
50.Hronek 9794
51.Hovorka 9776
52.Štalmach 9772
Bouldry:
50.Hronek 8650
51.Bureš 8600
52.Palivec 8553
Hory:
24.Štalmach 2894
25.Chomová 2832
26.Petr 2799

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5701 lezců
1138917 cest
Nové přelezy:
Satan 7C+
Telegraf R 7C+
Viva Massi 7c
Dreamliner 7C+
Gravitační 8A
Ambra 8B
El Equilib 7b
Terra Medi 8a
Old Shatte 7c+
Castigo Di 7b

Stěny
Crux - Karlovy Vary
KH Olomouc - Olomouc
Sportcentrum Forea - Lanškroun

Prodejny
HUDYsport - Olomouc
HUDYsport - Hřensko
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Další...
...ze série článků.Nebo to není článek?
Zapsal: Jirous, 14:13:21 07.05.2001
 Pruvodce GB
Martine, tohle spise patri do diskuze ci jeset lepe inzerce, ale kdyz uz jsi se zeptal, tak ti poradim vopravdu skvelej sajt. Kde pruvodce nejen prodavaj, ale nejake i on line maji.
Je to www.rockfax.com.
Hodne se ted leze na jiho-zapade Anglie a v Dorsetu. Je toho tam mraky, ale pocasi je nestale, tak na to je asi nejlepsi leto.
Zapsal: JirkaS, 17:28:14 07.05.2001
 Pruvodce GB 2
Nejlepe primo na miste, GB neni zrovna vyhlasenou lezecko-turistickou zemi.

Nejklasictejsi oblasti je Peak District (Sheffield), kde se leze na sutru zvoucim "gritstone". Zli jazykove tvrdi, ze nazev vznikl podle toho, jak lezci drti (skripou) zuby, kdyz na nem lezou. Cesty do 10-15m, vsechny obtiznosti, ktere se vsak vzhledem ke strukture materialu (zejmena oble spary, oble policky a vylezy) mohou jevit ponekud podhodnocene. Celkem novy pruvodce "On Peak Rock" (1997) k dostani ve vsech slusnych anglickych lezeckych obchodech. Pro utechu se v Peak District nachazeji i vapencove skalky, nektere odjistene, jine ne. Taktez novy pruvodce (Peak Limestone nebo tak nejak), tez k dostani po cele Britanii.
Zapsal: Lenka K., 20:55:19 07.05.2001
 
Prave jsem ve Skotsku. Jsem tu uz rok a trochu jsem to tu procestovala. Ostrov Skye - Sligachan - parada.Vsude same hory. Walles-raj, Glencoe.... Nevim, jak chces cestovat, ale stop je tu dobry. Ted je trochu problem se slintavkou a kulhavkou. Ale muzes spat v oplocenych kempech. Pokud bys potreboval poslat nejake materialy, rada pomuzu.
Zapsal: Marketa, 11:41:46 16.05.2001
 XCHXDRSHlCwyLYF
pD18uM Thanks for the blog.Really thank you! Really Great.
Zapsal: kYIKVtVVzMQNFXRLo, 19:59:30 18.06.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Lomnický štít
JV stěna Lomnického štítu
 Databáze cest:
Všechny cesty (181998)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gravitační Komplex 8A Tisá - Modřín
Paulie 7B Tisá - Modřín
El Equilibrista 7b Cabeconet
El Circo 7a Cabeconet
Andeandará 7a Cabeconet
Nově komentované:
Levitace Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Vandrák 6C+ Panský Les
Pupínek Na Zadku 6B Panský Les
Bradavice Na Nose 6C Panský Les
Kroketka 5B Panský Les

 Nově v diskusi:
Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Dotzaz Hrádok. SK | Nehoda v Rakovníku | El Chaltén - lezení 25.3.2025 | Re: Hnízdní uzávěry Sasko | Re: Hnízdní uzávěry Sasko | Hnízdní uzávěry Sasko |

 Nové komentáře:
Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! | Re: Kriticke ohrozeni | Re: Kriticke ohrozeni | Re: Peter děkujeme! | Re: Tolik povyku | Re: Tolik povyku | Re: Super lezci | Re: Kriticke ohrozeni |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (37)
Jazda Olympanov (34)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (18)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (16)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (7)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (5)

 Nově v inzerci:
Domácí bouldrovka, chyty | La Sportiva Miura men 38.5 | LS Cobra vel.37 | montáž VZT | Statická a dynamická lana | Průvodce Adršpach 2. díl | Tendon Lowe 9,7 mm | La Sportiva Mythos Eco | Petzl Elios | La Sportiva Miura Men 38.5 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1270 
 Ne 
 1230 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.