LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)

Žebříček
Cesty:
32.Kohout 10290
33.Reich 10254
34.Chejn 10225
Bouldry:
32.Svoboda 9406
33.Kümmel 9350
34.Ďurech 9256
Hory:
31.Špás 2586
32.Šibor 2501
33.* 2430

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5724 lezců
1150654 cest
Nové přelezy:
Ladne Kwia 9-
Boulder Pr 9
Ogi 9
Forbidden 9/9+
Grosser Fa 9+
Drei Finge 9+
Rote Kante 9+
Ronja 7c
Bandito 8a
Dissonanze 7c

Stěny
Bouldrovka - Velké Meziříčí
DDM Sova Cheb - Cheb
Základní škola Horní Čermná - Horní Čermná

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Zlín
HUDYsport - Praha 7

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra a Stefano Ghisolfi: rozhovor na Youtube

Adam Ondra a jeho kamarád italský top lezec Stefano Ghisolfi si povídali o špičkovém lezení v hodinu dlouhém rozhovoru, který zveřejnil Adam Ondra na svém Youtube kanálu.

"Se Stefanem už se známe dlouho, a protože jsme se narodili ve stejný měsíc, děláme si legraci, že mám dva týdny tréninku navíc. Co myslíte, jaká je nejtěžší cesta, kterou Stefano zvládl vylézt jako kampus, tedy bez pomoci nohou? A jakou nejtěžší cestu jsem vylezl se zavázanýma očima? 😅
V rozhovoru vzpomínáme, jak jsme se Stefanem poprvé potkali a začali se účastnit soutěží. Shodli jsme se na tom, že nás atmosféra soutěží přitahuje, že je člověk při vrtání cest vlastně takový objevitel (když už těch koutů na Zemi k objevování tolik není) a že nás vlastně i mnohem víc nadchne, když pak cestu někdo zopakuje. Probírali jsme naši lásku k lezení v okolí italského města Arco 😍 (jsme oba ambasadoři Garda Trentino), poměrně podrobně jsme se bavili o vrtání a lezení Change ve Flatangeru a společných plánech,"
napsal Adam v upoutávce k rozhovoru, který vedli v angličtině, i když normálně spolu komunikují italsky.


Zde je ke zhlédnutí celý rozhovor:




Standa Holec   [úpravy] 08:07 28.04.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (183841)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Miss Szaletu 9- Suliszowice
Amateur De La Vie 7+ Frankenjura
Dobrošovo 7- Bechyně
Přihláška Do Sokola 6A Labské Údolí - Pravý Břeh
Bruderherz 7+ Frankenjura
Nově komentované:
Cesta Křivohluchých 5 Bořeň
Mezi Nebem A Zemí 6+ Bořeň
Wardenclyfee VII Prachov
Erární VIIa Ostaš
MaZorka 7- Bořeň

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplenění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: Cesta | 💐 | Re: Jakub | Re: Jakub | Re: Kluci | Kluci | Re: Finále | Re: Jakub | Jakub | Re: Finále |

 Kde to vře:
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (32)
Severní stěna Eigeru (24)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zákaz lezení Čtyři palice (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (14)
Zákaz lezení na Kozlovi (14)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky Scarpa Instinct VSR vel. 43 | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano | Statická a dynamická lana | Jurek Tramp 4 duo | LS Otaki women 38,5 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1987 
 Ne 
 1898 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.