LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156832 cest
Nové přelezy:
Big Ben 9/9+
O Erastis 7b
La Napouse 7c+
Sofia 9+
Paragon 7C+
Ring Lock 7C+
Noel Chez 7b+
Genesis Xb
Hydra 7C+
Hantillio 9a

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Noc tuleních pásů bude!

smallV sobotu 25.1.2014 se v Janských Lázních i přes ne právě zimní počasí určitě uskuteční jubilejní 10. ročník oblíbeného závodu NOC TULENÍCH PÁSŮ.

Připraveny budou trasy pro závodníky, soutěžící v Českém poháru, ale také pro hobby skialpinisty, kterým stačí radost z pohybu v podvečerní atmosféře a dosažený čas není důležitý.
Podrobné informace s možností přihlášení hledejte na www.noctulenichpasu.cz. Pořadatelé závodu, kteří dosud udělali pro uskutečnění závodu hodně práce, věří, že  dorazíte!

Poslední okamžiky před startem

NTP 2009

GPS...gde proboha su


Pavel Jirsa   [úpravy] 09:45 21.01.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 boření mýtů11:54:27 21.01.2014
gratuluji k rozboření a překonání dalšího mýtu a dogmatu - nejen, že terén nemá se skialpinismem nic společného (což je stará vesta), ale dokonce není potřeba ani sníh.
(to byl pokus o vtip, ne pokus o flémování, což je, jak známo každému členu klubu chovatelů drobného zvířectva, říje u ovce domácí)
Lukas B.odpovědět 
 Re: boření mýtů13:12:47 21.01.2014
Né že bych chtěl flémovat, ale zas takovej choďák to nejni. Bez pásů by to na běžkách šel jen totální magor.
honzaodpovědět 

 Foto dne:

Enis
 Databáze cest:
Všechny cesty (183989)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Paperoga 5a Baunei
Qua 5c Baunei
Quo 5b Baunei
Qui 5b Baunei
Pippo 5b Baunei
Nově komentované:
Otto E Mezzo 5c Siniscola
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin
Zelený Čtvrtek 7 Svatý Jan
Hasta La Vic 7b Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: Expreska | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: Expreska |

 Nové komentáře:
Re: ČHSS | H | Re: Respirator | Re: Respirator | cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Původní článek ze SRF | Názor na logo |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (71)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Nález | La sportiva Miura 44 | Lano Roviště Hafty |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 320 
 Ne 
 397 
 Nevím 
 137 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.