LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se držíš, nemůžeš spadnout!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
40.Sejbal 10072
41.Hebelka 10066
42.Schockherr 10056
Bouldry:
40.Bulička 9150
41.Čech 9150
42.Paděrová 9050
Hory:
15. 4162
16.Cibulka 4073
17.Najman 4032

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5712 lezců
1146330 cest
Nové přelezy:
Lege Artis 9
Song Of Ic 7a+
Ape Index 8A
Daywalker 9+/10-
Zufallstre 9
Guma Guar Xa
Fuckbook 7C
End Of Sil 7b
Vorsprung 9+
Al Capone XIb

Stěny
Lezecká stěna - Tábor
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
Provide Wall - není v provozu - Dolní Chřibská

Prodejny
HUDYsport - Brno
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
HUDYsport - Teplice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MPM 2017 pokračuje IV. kolem v Ostravě

pozvánka na 9.9.2017

V sobotu 9. 9. 2017 pokračujeme čtvrtým závodem Moravského poháru mládeže v lezení na obtížnost 2017 v Ostravě Vítkovicích na venkovní lezecké stěně v parku Jožky Jabůrkové se zázemím boulderingového Blok centra.

Závod je určen především pro mírně pokročilé a začínající lezce z řad dětí a mládeže. Z tohoto důvodu závodníci, kteří se v rámci Českého  poháru mládeže a nebo soutěže U14 v lezení na obtížnost v předchozím roce umístnili na celkovém 1. až 3. místě, mohou zúčastnit závodů MPM v lezení na obtížnost jen mimo soutěž – uveďte při registraci u stolečku „mimo soutěž“. Obdobně platí toto pravidlo pro případné zahraniční závodníky a umístění v jejich národní pohárové soutěži. Do celkového pořadí MPM 2017 se započítávají pouze závodníci z ČR.

Soutěží se v lezení na obtížnost. Cesty jsou lezeny stylem „flash“. Hodnotí se součet nejvýše (nejdále;-) rukou dosažených chytů jednotlivých soutěžních cest (5) vynásobených příslušným koeficientem obtížnosti každé jednotlivé cesty (cca 5 až 9- UIAA).

Cesty i letos bude stavět talentovaný ostravský stavěč Denis Pail.

Žádost o výpomoc.

Celý seriál závodů MPM je neziskový projekt hrazený převážně jen ze startovného a  který by se dal stručně charakterizovat slovy „Lezci sobě“ či spíše svým dětem a svým svěřencům. Seriál MPM by proto nebyl realizovatelný bez zapojení rodičů a trenérů samotných závodníků. Z tohoto důvodu bych chtěl požádat doprovod o výpomoc s odjištěním (cca 10 jističů) a s rozhodováním (cca 10 rozhodčích).

Jinými slovy seriál závodů MPM je postaven na tom, že všichni společně přiložíme ruku k dílu. Proto apeluji na rodiče a trenéry, aby si s sebou na závody vzali sedák a jistítko a zapojili se do organizace samotného závodu ať už jako jističi a nebo rozhodčí. Já se společně s Milanem, Sašou a Bobem pokusíme zajistit přípravu závodu a zpracování výsledků. Což není snadná záležitost a ani není to zrovna málo a od vás ostatních na oplátku očekávám, že kromě symbolického startovného přispějete také svou angažovaností během závodu. Odměnou vám za to bude radost Vašich ratolestí ze zajímavé akce.

Závod se uskuteční na venkovní stěně, proto proběhne jen za příznivého počasí. V případě špatné předpovědi jej přesuneme na neděli 10. 9. 2017. Info bude na webu MPM www.moravskelezeni.cz.

Na viděnou na závodech se těší tým pořadatelů MPM a provozovatelů této stěny z Blok-centra Ostrava vedeného Sašou a Milanem Gendovými.

věž


věž detail


plakát

Jiří Babača   [úpravy] 09:30 05.09.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Röthelfels
Götterbogen, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (183435)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Steineblume 6+ Frankenjura
Eichenweg 5+ Frankenjura
Ellen 6- Frankenjura
St. Jimmy 6- Frankenjura
American Idiot 6 Frankenjura
Nově komentované:
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Die Unschuld Vom Land 9 Frankenjura
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Konečně! | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Nalez Kozinec | Re: Osvetimanky ztracený sedak |

 Nové komentáře:
Re: Gratulace a dotaz | Re: Gratulace a dotaz | Re: stan | Re: Gratulace a dotaz | Gratulace a dotaz | stan | Smekám | Eiger | Bomba | Re: :-) |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zákaz lezení na Kozlovi (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (18)
Severní stěna Eigeru (14)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (10)

 Nově v inzerci:
Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1686 
 Ne 
 1619 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.