LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
12.Mokroluský 11000
13.Smetanová 10972
14.Bulička 10968
Bouldry:
12.Šlapák 10053
13.Širůčková 10050
14.Indrák 10050
Hory:
22.Verner 3138
23. 2948
24.Štalmach 2894

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5703 lezců
1139549 cest
Nové přelezy:
Rote Kante 9+
Dokončená 9+/10-
Mám Jednu 10-
Bez Fakáče 8A
Nur In Dei 9
Peklo Relo 7C
Tak Pravil 7C+
3v1 8A
Říše Mrtvý 7C+
Peklo Fore 8A

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

KIKU Vertigo Open 2014

Open 2014. 8. 11.

smallKIKU jablká dozreli, sladké džúsiky sa stáčajú, a tak dozrel čas na bouldrový maratón KIKU Vertigo.

Open 2014. 8. novembra príďte ochutnať tohtoročnú úrodu bouldrov, opäť z nových chytov, ktoré už čakajú v bedničkách na svoj veľký deň. Stavači momentálne hľadajú inšpiráciu na skalách, tak nám určite postavia nejaké chuťovky.

poster


Systém už netreba veľmi vysvetľovať. Lezie sa ako vždy kvalifikácia na hromade bouldrov na flash - pre väčšinu až na prach. Pár vyvolených si zalezie finále a všetci ostatní ich môžu podporiť svojou hlučnou prítomnosťou. A divákov zasa podporia KIKU drinky a chuťovky z vertigovského improvizovaného baru (žiaden strach, bude aj pivo). Tento rok sa ani na afterku nemusíte nikam presúvať, afterka prichádza za vami do Vertiga. A komu bude málo, pri bare dostane mapku a môže sa presunúť do neďalekého podniku, kde pokračujeme.


O čestnosti pri zapisovaní netreba veľa hovoriť. My dôverujeme vám, vy dôverujete nám (tu však celkom určite platí “dôveruj, ale preveruj”, lebo chybičky čakajú na svoju príležitosť a nechceme nikomu ubrať, ani pridať). Robte ako musíte, ale nezabúdajte, že vo finále sa chceme mať na čo pozerať.


Aby ste nám počas dňa vydržali čo najviac, KIKU džúsy budú tiecť bez obmedzenia - doneste si fľaše, do ktorých si môžete načapovať. A samozrejme si môžete zahryznúť aj do sladučkých KIKU jabĺk - limitom sú iba vaše vlastné bruchá. Bagetky a koláčiky vám pomôžu preklenúť čas do zaslúženého obeda. Menu bude ako vždy chutné. Jediná zmena - servírujeme priamo vo Vertigu do plasťákov.


Registrácia už beží, tak si rýchlo zaistite svoje miesto. Vertigo nie je nafukovacie a zmestí sa vás tam tak akurát …..


KIKU Vertigo Open 2014 v skratke:


Kedy: 8. novembra 2014


Kde: Lezecké centrum Vertigo, Trenčianska 47, Bratislava


Harmonogram:

8:00 - 11:00 registrácia

8:00 - 14:00 kvalifikácia

17:00 finále ženy

18:00 finále muži

Priebežne a následne afterka vo Vertigu (komu bude krátko, z Vertiga sa presúvame do neďalekého podniku, kde pokračujeme)


Štartovné: 10 Eur


On-line registrácia:  http://www.climb.sk/competition/registration/696


Info: vertigo@lezeckecentrum.sk, www.lezeckecentrum.sk


Možnosti ubytovania: Možnosti ubytovania pre cezpoľných – skúste G Hotel, +421 907801960 – iba 200 m od Vertiga; Patio Hostel, Hotel Turist, Hostel Blues.

Zuzka   [úpravy] 21:07 12.10.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kolize09:41:16 13.10.2014
To ste urobili schválne, či čo? ;) To je normální eliminace soupeřů... Ten střet termínů mě dost mrzí, moc jsem se těšila.
nellyodpovědět 
 Re: Kolize16:02:15 13.10.2014
Tak je na Tebe ci das prednost nadupanej, kvalitnej, sponzorsky ultrahypergigazabezpecenej mega sutazi alebo bezvyznamnej lokalnej precuravacke.....;)
lukodpovědět 
 Re: Kolize22:54:32 19.10.2014
Mas pravdu. Fakt skoda toho ceskeho pohara. Ale nezufaj - oni to pochopia ak neprides a mi ti napiseme ospravedlnenku :-)
katkaodpovědět 

 Foto dne:

Příprava Padání 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (182031)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Generačná špára 8- Hričovské Podhradie
Vzdálený Příbuzný V Bělá U Děčína
Rodinná Sešlost VII Bělá U Děčína
Smutek V Srdci VIIIb Bělá U Děčína
Jihovýchodní Cesta IV Bělá U Děčína
Nově komentované:
Wirbelwind 8A Bahratal
Blbůstka 5C Dubské Skály - Údolí Peklo
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Hrana Snů 7B Skály U Sosnové
Černobílé Stěnky 4 Mařenka

 Nově v diskusi:
Re: Hotel v Ádru | Ach jo. | Re: Hotel v Ádru | Re: Hotel v Ádru | Hotel v Ádru | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Dotzaz Hrádok. SK |

 Nové komentáře:
Re: asi | asi | Re: Ozubená kolečka | Ozubená kolečka | Pěkný | Zaver z diskuse | Re: Zhrnuti | Re: Zhrnuti | Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (48)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Jazda Olympanov (34)
Uganda 2025 (16)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (7)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (6)
1. sólo zimní přechod hlavních vrcholů masivu Gran Sasso, ITA (4)

 Nově v inzerci:
Boty Salewa crow gtx | Horolezecké boty La Sportiva Trango Cube GTX | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Tarantulance vel.45 | La Sportiva Tarantulance vel.45 | Lezečky Wild Country Meshuga | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Domácí bouldrovka, chyty | La Sportiva Miura men 38.5 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1292 
 Ne 
 1259 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.