LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kdyby tu tak byl Boriš! Ten umí po skalinách!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
17.Pail 10806
18.Jeliga 10665
19.Šofránko 10648
Bouldry:
17.Košťál 9900
18.Širůčková 9800
19.Urubčík 9750
Hory:
15. 4162
16.Cibulka 4073
17.Magič 3939

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5701 lezců
1138943 cest
Nové přelezy:
Protisměr 7C+
Satan 7C+
Telegraf R 7C+
Viva Massi 7c
Dreamliner 7C+
Gravitační 8A
Ambra 8B
El Equilib 7b
Terra Medi 8a
Old Shatte 7c+

Stěny
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
Umělá lezecká stěna - II.ZŠ - Moravská Třebová
ZŠ Planá - Planá

Prodejny
HUDYsport - Jihlava
Dap Sport - Hradec Králové
2D chyty - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

České akademické hry 2010

Pozvánka na České akademické hry ve sportovním lezení na obtížnost

Zdar lezkyně a lezci,
tradičně v letních měsících jsou pořádány České akademické hry. Jako jedna z disciplín je i sportovní lezení na obtížnost. Studující "naděje" národa tímto zvu přijít si zasoutěžit a vy ostatní se můžete alespoň přijít podívat.

Kdy: Závod se uskuteční v neděli 6.6.2010.
Kde: Ve sportovní hale na Julisce (velmi vysoká stěna).
Časový harmonogram: začátek kvalifikace v 9:OO hod.; začátek finále po 17:OO hod.
Soutěží se dle pravidel Českého poháru v lezení na obtížnost (dvě kvalifikační cesty flash, finále on-sight). Přihlásit se mohou pouze studenti univerzit, do konce května.

Jiné informace a kontakt na pořadatele lze najít na:
http://www.ceskeakademickehry.cz/sportovni-lezeni/propozice.html

Tato pozvánka je spíše pro diváky, tož tedy jestli bude pořád hnusné počasí přijďte podpořit závodníky alespoň na finále (lze zde pozorovat závodníky i z vrchu z horních pater).
Kvalifikaci začínají ženské, nechť jsou v 9 hodin připraveny k výkonům (k rozlezení je k dispozici velmi slušná boulderovka), vzápětí začnou popolézat chlapy, taky nedoporučuji se opozdit.
No pain no gain, train!

Sponzoři:
Česká asociace univerzitního sportu
High mountain shop  www.highmountainshop.com
HUDY sport  www.hudy.cz

džej   [úpravy] 23:50 13.05.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Info09:52:01 14.05.2010
České akademické hry se vrací po šesti letech do Prahy. Vrací se v roce, kdy společně oslavíme 100 let trvání vysokoškolského sportu v Čechách a stanou se tak významnou sportovní součástí těchto oslav.
Pořádáním her bylo pověřeno České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) a Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU). Předpokládáme, že se her zúčastní téměř 2500 studentů z celé České republiky, kteří budou soutěžit ve 26 sportovních odvětvích. Naší snahou bylo soustředit celé dění do jedné části Prahy a to do Prahy 6. Účastníci budou ubytování na kolejích ČZU v Suchdole a většina soutěží bude probíhat v zařízeních pořádajících vysokých škol.
Od října 2009 pracuje organizační výbor, který připravuje nejen bohatý sportovní program, ale i celou řadu kulturních a společenských akcí, diskoték atd.
Na České akademické hry 2010 může sportovce přihlašovat pouze škola (tělovýchovné pracoviště). Každá škola obdrží přihlašovací údaje emailem. Pokud některé pracoviště neobdrží přihlašovací údaje, kontaktujte prosím webmastera.
odpovědět 

 Akáda10:58:39 14.05.2010
Kdyby se chtěl přihlásit někdo z MU Brno, tak se můžete obracet na mě. Mail dosla@fsps.muni.cz
Došlíkodpovědět 
 Re: Akáda20:07:59 15.05.2010
Slováci asi nemôžu, čo?
Matúšodpovědět 
  Re: Akáda11:42:33 16.05.2010
Nejsem kompetentní k tomu, abych ti odpověděl na 100% správně - ale na jedněch akademičkách slovák závodil. takže by to možná mohlo jít. Určitě by ti to měli říct na caus.cz.
džejodpovědět 
  Re: Akáda18:53:16 16.05.2010
Za nás mohl hrát Slovák kvalifikaci v házené, takže asi mohou :)
odpovědět 

 Foto dne:
Lomnický štít
JV stěna Lomnického štítu
 Databáze cest:
Všechny cesty (181999)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Protisměr Long 7C+ Ostaš
Gravitační Komplex 8A Tisá - Modřín
Paulie 7B Tisá - Modřín
El Equilibrista 7b Cabeconet
El Circo 7a Cabeconet
Nově komentované:
Levitace Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Vandrák 6C+ Panský Les
Pupínek Na Zadku 6B Panský Les
Bradavice Na Nose 6C Panský Les
Kroketka 5B Panský Les

 Nově v diskusi:
Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Dotzaz Hrádok. SK | Nehoda v Rakovníku | El Chaltén - lezení 25.3.2025 | Re: Hnízdní uzávěry Sasko | Re: Hnízdní uzávěry Sasko | Hnízdní uzávěry Sasko |

 Nové komentáře:
Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! | Re: Kriticke ohrozeni | Re: Kriticke ohrozeni | Re: Peter děkujeme! | Re: Tolik povyku | Re: Tolik povyku | Re: Super lezci | Re: Kriticke ohrozeni |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (37)
Jazda Olympanov (34)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (18)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (16)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (7)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (5)

 Nově v inzerci:
Domácí bouldrovka, chyty | La Sportiva Miura men 38.5 | LS Cobra vel.37 | montáž VZT | Statická a dynamická lana | Průvodce Adršpach 2. díl | Tendon Lowe 9,7 mm | La Sportiva Mythos Eco | Petzl Elios | La Sportiva Miura Men 38.5 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1270 
 Ne 
 1231 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.