LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5767 lezců
1171969 cest
Nové přelezy:
Spirito Li 7c
Spirito Li 7c+
Kundaluna 7c+
Závislák Xc
Očistec Xb
Bílá Válka Xb
Restrisiko 9
Malá Postu 9+/10-
Black Shad 10+/11-
Body Elect 9-

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Soutěž s ČHS a Everestem o nejlepší fotografii na PF ČHS

smallČeský horolezecký svaz vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF Českého horolezeckého svazu 2016.

  Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2016, horolezecké lano Master 9.7 a předplatné časopisu Everest na rok 2016. Autoři fotografií, které se umístí na druhém a třetím místě získají rovněž předplatné časopisu Everest na rok 2016 a lékárničku s logem ČHS (bez obsahu). Fotografie, které se umístí na prvním, druhém a třetím místě budou rovněž zveřejněny v Everestu - zima 2015, který vychází v prosinci.

  Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Autoři dalších vybraných fotografií budou také odměněni.
* Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
* Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho
nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás).
* Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 2500 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
* Účastí v soutěži autor fotografií zároveň souhlasí s jejich dalším využitím.
* O vítězi rozhodne odborná porota a bude rovněž přihlédnuto k
hlasování, které bude probíhat po dobu soutěže na facebookových stránkách ČHS.
* Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

poster


  Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu jiri.faflak@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž s ČHS a Everestem". Uzávěrka soutěže je v neděli 29.11.2015 - ale kdo pošle fotografie dřív, může nasbírat více hlasů na Facebooku, proto neváhejte a pošlete mail co nejdříve.

  Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. Těšíme se, že bude, stejně jako v loňském roce, z čeho vybírat.

Jiří Faflák   [úpravy] 11:25 18.11.2015Tisk 

Reklama:


Související články:
 Foto dne:
Purgatorio
Anteo, 7a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (185719)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tobogan 6+ Dreveník
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Frankenjura 6c+ Kvam
Kattemat 6a+ Kvam
Willi On Fire 7A Magic Wood - Averstal
Nově komentované:
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Našim Národům VIIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Teufelsrast 6a Teufelsrast
Alter Teufel 6a Teufelsrast
Begradigter Teufel 5c Teufelsrast

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Technická pzn. | B.I.G & DNA | Re: Technická pzn. | Re: BoSý | D | Re: Krása | Jo, jo |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
vaše upřímná a důvěryhodná nabídka půjčky | Ádr, Chobotnice - expresky | Rychlá a diskrétní pomoc do 24 hodin – férově a bez stresu | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | Testarossa starý model | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2048 
 Ne 
 2324 
 Nevím 
 1532 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.