LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
27.Novák 10481
28.Duchoň 10461
29.Kohout 10393
Bouldry:
27.Šťastný 9675
28.Horáček 9675
29.Svoboda 9556
Hory:
4.Sejbal 6951
5.Y 6736
6.Zaoral 6412

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156915 cest
Nové přelezy:
Pouze Pro Xa
Akční Rádi IXc
Cren 8a
Cicuta 7c+
Eisenvater 9/9+
Big Ben 9/9+
O Erastis 7b
La Napouse 7c+
Sofia 9+
Paragon 7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Plzeňáci v BB

Tak jsme se vypravily z Plzně za demarkační linii na východ do zóny osvobozené sovětskou armádou. Bylo nás tři: Hop, Luky a Martin zo Slovenka.

První dvě třetiny výpravy (L&M) vyrazily nejdřív na Brumlici, kde lezli do skoro roztrhání svých těl. Před pátou odpolední hodinou naštěstí lezbu ukončily a pelášily ke koni s Vaškem, kde měly sraz se třetinou zbývající.

Hop u koně opravdu náhodou tou dobou pobýval a tak nezbývalo než vyrazit hlebat BéBéčko, kde jsme měli sraz s Oliváčem. To (BB) jsme opravdu také náhodou po čase nalezli ( ale ještě bez Oliváče ) a tak nezbývalo než usednout ke stolu označenému HOP ( rezervačky fungujou naprosto multi %-ně) a začít jíst a pít co hrdlo ráčilo. Po lehkém posilnění jídlem i pitím ( zpětně reaguji na Lukyho, který kdys dávno odmítal Staropramen - Luky byl vůl, Staropramen je dobrej ) nezbývalo než bouldrovat do opětovného ( u Hopa prvního ) roztrhání veškerých těl našich. Je to tam fakt dobrý, něco takovýho by jsme u nás na západě taky potřebovali.

No a potom přišel Oliváč a zase jsme hodovali. Ukázali jsme Oliváčovi jak se u nás v Plzni rozlejvá pivo po stole ( neznal to, ale moc se mu to líbilo ), Martin vymyslel nový dyzajn ( čti: DESIGN ) na Hopův mobilní telefén, no skrátka byla spousta švandy...

Poté jsme se z hostitelem rozloučili ( bohužel zaplatit jsme museli sami ) a druhé dvě třetiny výpravy (H&L) spěchaly na vlak, který podle Hopa natuty jel asi 00:30. Vlaky samozřejmě už žadný ( asi do 4 ) nejezdily a tak jsme přespávali střídavě na nádraží, ve fakt dobrym rockovym klubu a pak zas na nádraží. Byla nám dobrá kosa a hop si stýskal, že je inženýr a ne bezdomovec. Pak jsme chvilku spali (H&L) ve vlaku, co už jel ( tam bylo zase moc vedro ) a ani jsme si nevšimly (druhé 2/3), že jsme přejeli (cestující ve vlaku) znovu demarkační čáru. Byl to fakt poučnej vejlet na východ Evropy a Hop už uvažuje o jeho zopakování.

Nevim, jak je teď Hopínovi, ale já mám krk zabalenej, kusem hadru, piju čaj a frkam do kapesníku. Už mně fakt nebaví ležet v posteli, a tak aspoň sedim zachumlanej v dece a snažim se podělit o své zážitky se zbytkem lezeckého světa.

Lezení a pití zdar, boulderingu obzvláště.

Luky   [úpravy] 21:27 09.12.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Noooo
Tak si představ, že já a ještě pár pražských lezců to máme obden, a někdy celý týden. BB je v tomhle nebezpečný.
Ale jinak vás tam všechny zvu, určitě mě tam potkáte, právě jsem se vrátil.
Čauves
Zapsal: Monroe, 00:58:03 10.12.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Enis
 Databáze cest:
Všechny cesty (184015)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mordiroccia 6b Siniscola
La Rossa M'invoglia 6a Siniscola
Saumei 7- Karwendel
Opus 6b Biddiriscottai
Waterloo 8- Dolomity
Nově komentované:
Otto E Mezzo 5c Siniscola
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin
Zelený Čtvrtek 7 Svatý Jan
Hasta La Vic 7b Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky | životnosť lán od Tendonu | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano |

 Nové komentáře:
Re: Názor na logo | Re: ČHSS | H | Re: Respirator | Re: Respirator | cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Původní článek ze SRF |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (72)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Férové a transparentní půjčky na míru vašim potřebám | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Nález | La sportiva Miura 44 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 322 
 Ne 
 402 
 Nevím 
 138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.