LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
21.Vlk 10790
22.Svoboda 10759
23.Kalvas 10678
Bouldry:
21.Lavička 9950
22.Břicháček 9903
23.Šlapák 9900
Hory:
20.Punčochář 3751
21.Novotný 3598
22.Petr 3385

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5751 lezců
1165061 cest
Nové přelezy:
Nie Diät 9-
Götterhämm 9+
Longcalibu 9
Nie Diät 9-
Le Mangana 8a
Tutanchamo 7C
Meteo Majs 7C
Osvobození 7C+
Kolaborace 8A+
Fishbone 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Otvírání boulderů aneb bouldry v Pstruží mysl vzpruží!

5.4.2014 v 8:00

smallTato akce je určena nejen pro vyznavače boulderingu, ale i pro krušnohorské kvakerské patrioty, či obyčejné šutromilce, jež touží poznat nové skalní terény Krušných hor. Charakter akce má mnohem blíže k happeningu než k oficiální ceremonii či sportovní soutěži. Oč jde? Čtěte dále!

• V plánu je slavnostní otevření  nové boulderové oblasti „Pstruží“ .

• Termín otvíračky je naplánován na sobotu 5.4.2014.

• Kromě slavnostního proslovu je pro vás jako hlavní chod připraveno  159 boulderových směrů a mnoho dalších variant na krásných balvanech, očištěných v průběhu roku 2013.

• Balvany rozeseté na ploše 300x300m jsou z hrubozrnné žuly  a nachází se jen  pár minut chůze od parkoviště.

• Obtížnost boulderů se většinou pohybuje  od 5A do 6B FB (Petrohrad) a nezřídka se jedná o hajbóly!!!

• Zahájení  akce je plánováno od  8:00 do 10:00 na parkovišti naproti autoopravně na horním konci obce Pstruží. Souřadnice parkoviště: 50°20'50.250"N, 12°49'18.236"E. Na parkovišti bude v tuto dobu čekat „uvaděč“ , který po úvodním proslovu bude posílat příchozí účastníky do skal.

• Za dobrovolný  symbolický „peníz“  lze od „uvaděče“  přímo na parkovišti koupit detailního fotografického průvodce,  vytištěného na křídovém papíře. Průvodce je možné též zdarma stáhnout ze stránek Horoklubu Chomutov  nebo na http://jardaelektrikar.ic.cz/podklady/pruvodce_25proc.pdf.

• Vlastní lezení bude probíhat již podle vaší režie.

• Vyhrává ten, kdo se dobře baví!

• Afterpárty patří již neodmyslitelně k závěrečné fázi takovýchto akcí a i my pro vás „něco“ v tomto duchu připravujeme. Bližší info bude včas zveřejněno na stránkách Horoklubu Chomutov.

poster


Jaroslav Štěpánek   [úpravy] 11:46 14.03.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díky19:43:49 14.03.2014
Díky za pozvánku, určitě se přijedu podívat... mohla by to být zajímavá varianta pro Petráč :)
Ondra Ešlerodpovědět 

 super pocin!12:20:39 16.03.2014
Zdar, Pruvodce si rad koupim, ale akci nestihnu. nějaká možnost?
joskinodpovědět 
 Re: super pocin!16:17:14 16.03.2014
Jasně napiš mi do mailu adresu a já ti ho pošlu. Jsem rád že se počin líbí.
 jari kuriodpovědět 

 Foto dne:

Údolní cesta, Nos
 Databáze cest:
Všechny cesty (184855)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Venuša L2 9+ Blázon
Kinglajno 9-/9 Blázon
Ressaca 6b+ Peniche
Flaschenhals VI Oybin
Gorilla Warfare 7A Peak District
Nově komentované:
Bienvenue Au Georges V 6a+ Envers Des Aiguilles
Venuša L2 9+ Blázon
Venuša L2 9+ Blázon
Kinglajno 9-/9 Blázon
Manganaou 8a Rue Des Masques

 Nově v diskusi:
Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Detailní mapka | Kvalita skály | Re: Cesta z města | TheCrag | Re: Počet cest - autor | Počet cest - autor | Re: Otazka | Re: Otazka | Ach jo. | Krásná práce |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (22)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1575 
 Ne 
 1830 
 Nevím 
 1106 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.