LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
16.Lukášek 10878
17.Šofránko 10848
18.Pail 10806
Bouldry:
16.Širůčková 10053
17.Štípek 9956
18.Lavička 9950
Hory:
31.Špás 2586
32.Šibor 2501
33.* 2430

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5728 lezců
1152135 cest
Nové přelezy:
Halloween Xc
Vilémovy K 9+/10-
Jumbo 9+/10-
Zrození Hv 9
Gravity Gl 8a
Armed Resp 9+/10-
Unten Und 9
Sudoku 7c
Gladiator 9+
Mischellin 8A+ tr

Stěny
HOKOK Sport Kladno - Kladno
boulderingjicin - Jicin
Stěna GJW Prostějov - Prostějov

Prodejny
HUDYsport - Liberec
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
HUDYsport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Uncut video z přelezu cesty za 9a+ v Arcu

Uncut video ze svého přelezu pár týdnů staré cesty za 9a+, kterou před léty navrtal David Lama v Arcu, zveřejnil na Facebooku Adam Ondra.

"Mám za sebou několik skvělých dní v Arcu! 🇮🇹 Hodně lezení, žonglování mezi pokusováním (téměř) nemožných projektů, pokusováním více reálných projektů a objevováním nových oblastí. Něco jsem se snažil onsightovat nebo rychle vylézt na druhý pokus. Před pár týdny Gabri Moroni zvládl prvopřelez projektu, který navrtal David Lama. Tak očividný, že je skoro vidět z hlavního náměstí v Arcu! Gabri do projektu investoval 30 sérií a odvedl fakt skvělou práci, aby se z tohoto projektu stala totálně klasická cesta ☝️
Cestu, kterou v jejích 2/3 definuje jasný crux náročný na těžké stisky, k němuž vede nějaké silové 8b+ a pikantní a vzdorovitý závěr na krápníku 😎 Trvalo mi 2 dny, než jsem to zvládl (k tomu jsem to ještě zkoušel před mnoha lety, když to ještě nebylo vyčištěné). První den jsem se dostal velmi daleko, po dni odpočinku jsem se vrátil a už to zvládl přelézt celé. Nicméně určitě se podívejte na poslední metry, které jsem dost podcenil z hlediska vytrvalosti a sotva jsem se dostal ke slaňáku 💪 ..."
uvedl Adam v upoutávce k videu.

To má cca 5 minut:



Standa Holec   [úpravy] 09:55 05.02.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nevtierava krasa amaterizmu14:40:13 07.02.2022
Radost podrzat tie chyty aspon imaginarne. To kompozicne ponatie kameramana mozno moze niekoho znervoznovat , ja som uz zvyknuty, aj moje deti maju podobne umelecke citenie, takze OK.
o.odpovědět 

 Foto dne:

Vltavská žula
 Databáze cest:
Všechny cesty (183577)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Direkte SO-Wand VIIIb Rathen
Lahůdka 7B Hrádek
Kolaudace 7A+ Hrádek
Ramboračka 6A+ Hrádek
Bramboračka 6A Hrádek
Nově komentované:
Bizon 8- Stříbro
Südwand - Var. VIIIb Oybin
F Uck 7A Rohanovský Vrch
Průsek VIIb Prachov
Eskalátor 7+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Vyprdění dotazníku | Super rychlej dotazník | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky |

 Nové komentáře:
Smutny :/ | nezapočítaný chyt | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: SS | Anketa o novém logu | Tak teď už se členem stanu! | Re: Do jednoho | SS | Re: Do jednoho | Do jednoho |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (23)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (14)
SP v lezení Bali, Idonésie (1)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Lano!!! | Dětské lezečky La Sportiva Stickit vel. 26-27 | Hledám parťačku | Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 18 
 Ne 
 34 
 Nevím 
 12 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.