LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Helé mami, horolezec. Jéé už tam neni!?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
7.Mokroluský 11596
8.Nespoutaný 11528
9.Stráník 11502
Bouldry:
7.Jungling 10628
8.Pochman 10625
9.Danda 10506
Hory:
18.Punčochář 3751
19.Cibulka 3582
20.Magič 3464

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174237 cest
Nové přelezy:
Otevřená N 8A+
Majster Ka 9
Steep Mud 9+/10-
Na Stojáka Xc
Tinder Swi Xa
Weißbier-R 8+/9-
Hook Islan 9-/9
Nicklas 9-
Trativod 9
Master Of 8A

Stěny
Bongo Brno - Brno
Fitpark - Uhříněves
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
HUDYsport - Olomouc
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Canada trip 3. díl - Kicking Horse

video deník

Původní hornické městečko Golden, je dnes živé hlavně díky, blízkému horskému středisku Kicking Horse.

To se stalo naší další zastávkou na cestě do Nelsonu. Počasí se zmítalo mezi deštěm, sněhem a sluncem, zkrátka velké hory. To nás neodradilo od několika hodinového hřebenového treku. Mezi tím si Martin s Mírou užívali zdejšího skvělého bike parku. Po setkání s medvědem přímo na sjezdovce, naštěstí z bezpečné vzdálenosti, jsme chlupáče začali brát opravdu vážně. Paní z místního medvědince Grizzly Bear Refuge před naším výletem tvrdila, že je to v areálu resortu nepravděpodobné. Prý je tam na ně moc lidí. Pro Evropana tam přelidněno určitě nebylo, posuďte sami.




kamil   [úpravy] 10:02 15.05.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ?17:23:35 15.05.2012
jste tam jen na výletě, nebo tam i občas pracujete, nebo tam žijete?
janodpovědět 

 Závist20:40:52 15.05.2012
Hmm... závidím, mít tak peníze a čas tak koupím letenku a letím... pěkný
Ondřejodpovědět 

 Lezení?02:11:15 16.05.2012
No a co jako tim chtel autor sdelit?Kde je nějaký lezení??
blbodpovědět 

 Trocha malo07:22:26 16.05.2012
Nič v zlom, ale ten 1 min a 20 s dlhy úvod (v ka6dom diele to isté) v 4:20 dlhých videách si mohol autor odpustiť
Jaodpovědět 

 A co16:13:00 16.05.2012
A kde je lezení.Tohle patří na hedvábnou stezku a ne sem
majklodpovědět 
 Re: A co12:23:07 17.05.2012
Pohybuju se mezi lezcema, už asi tak 30 let a vždy mě bavilo že nejsou omezení. Jak vidím, není to vždy pravda. Skvělé na tom je, že autor si může dělat co chce, například, nemusí hned lézt na první šutr co najde na cestě. Tolik můj příspěvek k debatě. Díky všem za zájem o cestopis a vaše poznámky. Autor
kamilodpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
Cimabue, 6c
 Databáze cest:
Všechny cesty (186030)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tabula Rasa VIIIb Prachov
Tlakokvak 6B Hrádek
TOPinka 6B+ Hrádek
Duševní Mrazák 5C Hrádek
Do Hlubin Skal IV Adršpach
Nově komentované:
Odraz Hviezd 6+ Manínska Úžina
Palmala 7C+ Sloup
Senkrechter Piazriss 6a Rettenbachtal
Senkrechter Piazriss 6a Rettenbachtal
Senkrechter Piazriss 6a Rettenbachtal

 Nově v diskusi:
Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | velka gratulacia | Legendy | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Detailní mapka | Re: Zakaz ? |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (31)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (28)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (15)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Rychlá a diskrétní pomoc do 24 hodin! | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2203 
 Ne 
 2444 
 Nevím 
 1665 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.