LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
20.Jeliga 10665
21.Vlk 10596
22.Jungling 10588
Bouldry:
20.Košťál 9900
21.Urubčík 9750
22.Nespoutaný 9731
Hory:
8.Bloudek 5970
9.Procházková 5670
10.Zaoral 5306

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1142104 cest
Nové přelezy:
Satan 7C+
Punk Monke 7C/7C+
Warcraft I 7C/7C+
Palmala 7C+
Tragikomix 8A
Olymp 10
Černá Spár 9+/10-
Umělá Žena 10-
Náladová 9+/10-
Super Sant 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Drytoolová příprava začíná

sobota 12.10.2019 Brno

Komise soutěžního ledolezení  ČHS a HO Lokomotiva Brno zvou na Drytool workshop.
Již příští sobotu nabízíme všem ledolezcům a drytoolistům příležitost zahájit společně sezónu. Ne náhodou to bude opět na dálničním pilíři v Brně, neboť ten je v současnosti jedinou pořádnou drytool umělkou v ČR s celkem 8 liniemi s výškou až 20 metrů!

Akce, jak její název napovídá, bude setkání lezců s cepíny, na kterém ti zkušenější pomohou těm méně zkušeným dobrými radami ke zlepšení v této technicky náročné disciplíně. Tentokrát se ještě soutěžit nebude, ale závody se již blíží a cílem workshopu je především pomoci těm, kteří tajně touží soutěžní drytooling zkusit, nakonec však nenajdou odvahu se do závodů přihlásit. Polezeme poměrně snadné cesty stylem top-rope a na místě budou připraveny cepíny i drytoolové boty k zapůjčení, takže už nebude na co se vymluvit. A především půjde o to potkat se a pobavit s lidmi stejné krevní skupiny.

Další příležitost k drytoolovému tréninku bude v listopadu od 8. do 10. pod střechou pavilonu V na brněnském výstavišti v rámci každoročního Life veletrhu. A pak už jen „ostré“ pokusy na závodech. Mistrovství ČR bude na pilíři 30.11.2019 a Mistrovství SR v Žilině o týden později 7.12.2019.

Všechny akce ještě samozřejmě připomeneme, nyní ale pro zopakování k té nejbližší:

Drytool Workshop, sobota 12.10.2019, 10:00 -  16:00, starý dálniční pilíř pod brněnskou přehradou.

Dálniční pilíř v Brně


Dálniční pilíř v Brně, archívní foto


Dálniční pilíř v Brně, archívní foto

Slávek Matuška   [úpravy] 10:21 05.10.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Vokolo Priglu11:44:35 05.10.2019
12. 10. mezi 10:50 a cca 11:30 startuje Vokolo Priglu, přes 2 tisíce běžců v několika vlnách. Tzn. cesty budou asi uzavřené (nevím jistě), parkování obtížné. Start je u hotelu Rakovec, čím dál od něj, tím lépe se bude parkovat.
o..odpovědět 
 Re: Vokolo Priglu18:41:59 05.10.2019
Parkoviste pro pilir je odstavne plose ZOO Brno, co je na druhe strane pryglu, takze myslim ze kolize nehrozi :-)
Radek
zobanodpovědět 
  Re: Vokolo Priglu07:22:29 12.10.2019
ok, dík za tip. se asi bude hodit i běžcům.
o..odpovědět 

 Foto dne:
Kino Lucerna 9.4.2025 – premiéra filmu Rhapsodia Corcontica
Rhapsodia Corcontica - priméra
 Databáze cest:
Všechny cesty (182222)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pocos Mocos 7b Bellús
Yo El Halcón 7a Bellús
Samořezky 6A+ Rusava
Nañes No Me Engañes 6c Bellús
Dornenvögel 9- Hochschwab
Nově komentované:
Nekřesťanská 6+ Ohrada A Trhoň
Ležák 8+ Skály Pod Barborkou
Rajbásek 6+ Skály Pod Barborkou
Forrest Pump 7A+ Stařechovický Lom
Pedro Assente 5c La Gola

 Nově v diskusi:
Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: IXb+ | Re: IXb+ | Jedině dobře | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (86)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (11)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (9)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 | Evolv Shaman EU44 | Švýcarská dalniční známka - roční | Spolulezeni Pavla | Skialp lyžáky La Sportiva Vega MP 26, Flex 125 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1522 
 Ne 
 1452 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.