LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
25.Novák 10531
26.Kalvas 10525
27.Duchoň 10502
Bouldry:
25.Šípek 9650
26.Šťastný 9625
27.Moravec 9550
Hory:
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324
4.Sejbal 6951

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1142524 cest
Nové přelezy:
Sámova Ces 10-
Dlouhý Čte 9
Holej List 9+/10-
Faginator 8A
Levý Dírky 7C
KKT 7C
Orientieru 9
A Beautifu 7c
Venia Lege 9
Správa Do 9-

Stěny
Lezecká stěna Třináctka - Praha - Stodůlky
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod
Hotel Impuls - Havířov

Prodejny
HUDYsport - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mára se jede podívat na motyku

Piolet D Or

Výstup Talung, 7439 m (Népal), Zdeněk Hrubý a Marek Holeček byli nominováni spolu s dalšími pěti horolezeckými výstupy a týmy na unikátní cenu Piolets d'or 2014.

Mára k tomu říká:

" Jedu do Cham..onix!!!
Velká bžunda na závěr filmové upoutávky letošního Piolets d´or 2014, neboli podle lezecké hantýrky na zlatý krumpáč, kde jsem byl pozván v hlavní nominaci se Zdendou za výstup na Talung."






Máru to na jednu stranu těší, ale na druhou neví, co má od toho očekávat. V každém případě zítra jede do Chamonix a zbytek se uvidí.

"Na oficiálních stránkách Piolets d´Or se objevilo 24sekundové video v podobě pozvánky, které mi trhá bránici. Doufám, že se také pobavíte jako já, jelikož na rozdíl od světa, budete rozumět slovům, které v závěru říkám, jakožto poselství, co si myslím o lezení v horách.:) "












Zdroj:
Zde najdete informace o Piolets d´Or

JirkaS   [úpravy] 19:04 25.03.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 vtipne video22:21:29 25.03.2014
jojo...zaver videa je dost vtipny. Trochu trapny je, ze na strankach http://www.pioletsdor.com/ v nominacich zkomolili jmeno Zdenka Hrubyho, zvlast kdyz v odkazu na report pod nominaci je spravne.
davidodpovědět 

 Video09:21:06 26.03.2014
Video je vyborny, chrochtam v praci.
acodpovědět 

 Přivez motyku09:32:08 26.03.2014
Máro tak tu motyku koukej přivézt. :) Zlato je zlato.
Steveodpovědět 

 Video nejde :-(11:58:45 26.03.2014
Video nejde :-(, čím to je?
Michalodpovědět 
 Re: Video nejde :-(12:44:28 26.03.2014
http://www.youtube.com/watch?v=_Kn6czjXw8w
kubaplodpovědět 
 Re: Video nejde :-(13:27:29 26.03.2014
Opravil jsem to.
 jirkasodpovědět 
  Re: Video nejde :-(17:30:12 26.03.2014
Fakt parádní, hlavně ten závěr! :))
Michalodpovědět 

 ZH17:33:34 26.03.2014
Je to taky hezka satisfakce pro Zdenka Hrubého a políček Kubovi Turkovi tvrdil, ze nikdy nic pořádného nevylezl a ze to bylo jen rekreační a ze jediné o čem se dá psát ze byl v představenstvu CEZu a na kolik si tam přišel....
ROKOodpovědět 
 Re: ZH20:32:50 26.03.2014
tak s Márou se asi leze pěkně:)
jeffodpovědět 
 Re: ZH22:05:35 26.03.2014
Já si myslím, že tohle je úplně zbytečný už řešit. Ať si jakej chce pytlík bude tvrdit co chce, důležitý je, jestli byl Zdenda Hrubý v těch horách šťastný a nakonec i nějakej zlatej krumpáč už mu bude asi ukradenej, ačkoli sám bych ho klukům ze srdce přál!
Martinodpovědět 
  Re: ZH18:06:48 02.04.2014
Bém je v horách taky šťastný a taky jen kvůli tomu, že si přišel k cizím penězům. Až tam zahyne, tak se na to taky zapomene a budeme vzpomínat, jen jaký to byl pašák a kamarád?
odpovědět 
   Re: ZH21:00:31 02.04.2014
Tyhle dva příběhy bych vůbec neporovnával.
Arnoštodpovědět 
    Re: ZH09:35:23 03.04.2014
v soukromé firmě si přišel jako zástupce státu (v placené funkci) ke sto milionům. Byl tam vyslán jako ekonomický odborník. Zpochybňuju jeho odbornost, když v době jeho funkčního období přišly takové průsery jako Albanie, Bulharsko, Rumunsko, kamarádíčkování se s podkrušnohorskými uhlobarony atd. Buď byl jako ekonom neschopný, nebo naopak všehoschopný. Obě cesty mají vést k osobní odpovědnosti. Ta finanční se nabízí.

Dovedu lézt s odsouzeným po propuštění, ale nedovedu se ani bavit s podobnými lumpy. To má společné s Bémem. Ani nemluvím o penězích, které měl pod palcem v ČHS. Bylo to řádově méně, ale dovedl se o sebe postarat.
odpovědět 

 Holeček si myslí00:21:23 28.03.2014
o lezezení v horách, že "nasral" ? To je to poselství, kterému rozumíme jenom my? Sorry, nějak mi to nejde ....
Tomodpovědět 
 Re: Holeček si myslí16:26:38 02.04.2014
Zkus pentalax nebo něco podobnýho, to zabírá. Taky ovocný džusy fungujou...
Michalodpovědět 
  Re: Holeček si myslí17:30:24 02.04.2014
Mluvím o duševním průjmu, ne o zácpě, takže zkus třeba piracetam nebo listy jinanu..
odpovědět 

 Krumpac 11:42:07 28.03.2014
Tak to video je masakr ;)
Marovi drzim palce!
O.odpovědět 

 Foto dne:
Giardino Di Nato
Manicuz E Prepuzio, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (182286)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hierbas 7b Bellús
Hierbas 7b Bellús
Hierbas 7b Bellús
Jump 6+ Spekane Skaly
Sila Styku Po Statyku 8 Spekane Skaly
Nově komentované:
Riss 6B+ Bahratal
Engen 9+/10- Lom V Doubí
Via Del Boomerang 6- Monte Brento
Kut De Crêpe 7A Fontainebleau
Lauschgift Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Rabotou FFA 9b+ | Re: Rabotou FFA 9b+ | Konečně! | Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
Re: Plošný zákaz | Re: Plošný zákaz | Re: a je to tady | Re: a je to tady | Re: Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: Indoor Bouldering | Re: :-) |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (71)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (18)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
balkna Beastmaker 2000 | Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1588 
 Ne 
 1534 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.