LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
43.Schockherr 10122
44.Kopáček 10110
45.Zedek 10100
Bouldry:
43.Čech 9150
44.Kalvas 9100
45.Zíma 9100
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5788 lezců
1178475 cest
Nové přelezy:
Velkej Bej 9
Drei Mit K 9-
Sauvez La 8a
El Diablo 7b
Level 42 10-/10
Level 42 10-/10
Láskyplné 7C
Dumbo 9-
Návrat Ke Xa
Zavátý Živ XIa

Stěny
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
Hotel Impuls - Havířov

Prodejny
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Ostrava
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 ???
Tak nevim, ted jsem se dival na podrobnosti na 8a a tam tuhle zpravu dementovali!
Zapsal: dd, 12:08:30 11.06.2001
 ???
Ja tuto zpravu napisu v originalu primo z 8a: "The news about Rosta Stefanek was, unfortunately, a little too good to be true...In fact, it wasn't true at all. We at 8a.nu are sorry, but there was no way of knowing." Ja nevim jak to doopravdy je, ale kapku se za neho stydim i kdyz ho vubec neznam.
Zapsal: barab, 13:12:19 11.06.2001
 ?????
Taky by mě zajímalo jak to vlastně je. Bohužel jsou okolo jeho přelezů neustálé pochybnosti a obávám se, že Montana v tom pořádek neudělá (teda jestli se k těmto informacím vůbec dostane).
Zapsal: Tom, 14:30:49 11.06.2001
 Neobjektivnost
Montana me prijde diky RT v tomhle trochu neobjektivni.
Zapsal: karlik, 14:46:14 11.06.2001
 Hmmm
Nikdo jinej kromě Rosti v tom udělat jasno nemůže.Mě by ohromně zajímalo jak to se všemi těmi výstupy tedy je,ale David Koprpole taky své triky neprozrazuje...:)
Takže diskuze jako -maglajz na písku, sekat nesekat, dojistit nedojistit, vylezl Rosťa nevylezl - navždy zůstanou vděčným tématem u všech táborových ohňů...
Zapsal: Oliváč, 14:55:00 11.06.2001
 Objektivita je vec pristupu
Opet jsme u toho. Semzacnich zprav je v posledni dobe opravdu trochu moc. Ctenim verejnych serveru se naprosto vedome vystavujeme riziku "kachen", nebot informaci muze zadat opravdu kdokoli. Myslim, ale nejaky podnet pro tyto zpravy prece musel byt. Neznamy Rakusan si prece nemohl vymyslet jak Rostu, tak jeho cesty s nazvem i klasifikaci. Zertik by ale ale byl vskutku kanadsky, navrch okoreneno jeste Martinem Cermakem. Za chvili uz nejenom bratri Huberove budou znami svym povestnym "Momentalne nejsem ve forme", ale vsechny prispevky z emailu koncicim .cz budou pro smich. Rosto S., prosim ozvi se a vysvetluj. Myslim, ze by byl ten spravny cas.
Zapsal: Emkáčko, 15:25:05 11.06.2001
 ???*!!?*?
Kdo je proboha Thomas Bartl? A kde je vůbec Merkenstein? Jak mám dokázat, že jsem někde nebyl a něco nevylezl? A víte někdo, kdy to jako mělo bejt?
Zapsal: Rosťa Š., 18:49:53 11.06.2001
 Virtualni hovado
2 Emkacko:
Chapu tvoji dychtivou touhu vedet pravdu a plne s Tebou souhlasim, teda co se tyce prvni casti clanku. A myslim, ze vysvetleni hovadiny tohoto typu snad po Rostovi nemuzes ani chtit.
Anonymni emailovy ucet na netu si muze zridit kazdy a pak jen schazi vymyslet si jmeno a nejakou cestu a oblast. Pochybuji, ze to vubec byl Rakusan, bylo to nejake virtualni hovaho.
Stve me to nejen kvuli Rostovi, ktereho znam a vim jak leze, ale je to celkem podpasovy uder pro kluky, kteri nezistne vymakali tenhle super 8a web pro nas. Ty to musi stvat nebetycne. Muzem si toho jedine nevsimat to je vse.

Zapsal: JirkaS, 19:27:48 11.06.2001
 No a je to
...no a je to! A je po záhadě...:)
Zapsal: Oliváč, 09:00:49 12.06.2001
 Diky za vysvetleni
Dekuji Rostovi S. i klukum z lezce.cz za odpovedi. Samozrejme vtipy tohoto druhu povazuji za nehoraznou vec. Jsem fascinovan jen myslenkou, proc a jak a kdo by tyto informace vubec chtel sirit. Cerne svedomi a zdravy rozum asi nejsou silne stranky tohoto individua. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:21:03 12.06.2001
 vzkaz pro rostu stefanka
cau rosto
jestli chces tak ti potvrdim zes vylez nejaky veci v koloradu poslu ti jen seznam mistnich prasku a ty votskrtnes cos prelez a ja to necham podepsat od mistnaku Boulder a Denver
prachy od sponzoru chci podil 20 procent [od jindry 30 stahni ho z kuze hada]
ale vazne co se tyce boulderingu tak o tobe nepochybuju a u nas asi nikdo lepsi neni
holt bejt na kopci neni sranda zvlast kdyz pod nim stoji hromada lidi co by te rada videla mezi sebou tudiz maximalne 8 a na pisku
cau david
Zapsal: david peterka, 17:10:07 14.06.2001
 Nechapu....
Opravdu nechapu, kdo si dela timhle zpusobem srandu z Rosti...asi je to absolutni PICA...
Zapsal: jeden niemand, 07:27:42 16.06.2001
 AexdaLMwRZiLVNx
A wonderful job. Super hpelful information.
Zapsal: rXSSIgbUM, 09:26:01 25.09.2012
 oHSOwJWqWohlZfGeKz
YVyEH8 Muchos Gracias for your blog.Really thank you! Cool.
Zapsal: GSVZYRdvecaowF, 21:11:59 20.12.2013
 bTrdRhPjEGtUFkQo
t4Tjp2 the time to study or take a look at the content material or web sites we have linked to beneath the
Zapsal: xnZwdvqLdC, 14:32:41 04.08.2015


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Cukrová homole
 Databáze cest:
Všechny cesty (186525)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Na Medvěda 5 Ještědský Hřeben
Honzíkovo Kolínko 6 Ještědský Hřeben
Neznámá 6- Ještědský Hřeben
Candide Et Martin 6b Restonica
Sauvez La Guirlande 8a Francardu
Nově komentované:
Que Du Bonheur 6b Suare
Bleau Style 8A Frankenjura
Untrvasrman IXb Skály V Kokořínském Dole
Jiný Svět VIIIb Ostrov
Jiný Svět VIIIb Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Metodika? | Metodika? | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Re: Boj o život | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Boj o život | Snad to zvladne | Vzpomínky | Re: Boj o život | Re: Boj o život | Re: Boj o život |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (58)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (12)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (9)

 Nově v inzerci:
Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk | Statická a dynamická lana | El Chorro |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 127 
 50 dní v divočině 
 79 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 93 
 Andrea 
 87 
 Ashima 
 67 
 Barkley Marathon 
 102 
 B.I.G. - světové prvenství 
 86 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 91 
 Gálfy - Horský život 
 76 
 Jak se staví ledovec 
 69 
 JAMES - Století nad oblaky 
 97 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 88 
 Lezci z Manína 
 95 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 87 
 Operace Nos 
 82 
 Plamen nikdy nezhasne 
 73 
 Pohlednice z konce světa 
 78 
 Pomíjivost ledu 
 85 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 91 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 90 
 Rhapsodia Corcontica 
 81 
 Sama 
 88 
 Šampioni zlatého údolí 
 81 
 S lyžemi v oblacích 
 85 
 Tenaya Traverse Challange 
 90 
 Tenkrát na východě 
 80 
 Velká alpská silnice - 73 
 87 
 Za oponou velehor 
 122 
 Zápasník Dee Dee 
 89 
 Životní výprava 
 77 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.