LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když nevíš kudy dál, tak namáguj.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
41.Fajkoš 10131
42.Kubíček 10131
43.Hyžný 10128
Bouldry:
41.Bulička 9150
42.Zíma 9100
43.Zímová 9053
Hory:
3.Skopec 7324
4.Sejbal 7301
5.Y 7014

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5750 lezců
1164956 cest
Nové přelezy:
Fahrkarte 9
Pazourek 7C
Father And 11-
Strohdach 9-
Schopenhau 9-/9
Big Bolcho 7c
Fibres A C 7b+
Racing In 8b
Central St 7c
Fight Club 7b+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 To je k neuvěření
Když jsem viděl toho kreténa a tu prdel, hned jsem si rekl co to sem kdo zase pise za sprostarny, to snad budu muset vymaznout. Ve skutecnosti ani tato slova nejsou dost silna pro takove jednani. Toho magora fakt nechapu.
Zapsal: Hop, 11:20:55 13.08.2001
 Kde
Hele Jirousi, co to je za bouldrovou oblast, kde to je, co tam všechno je ... a tak ?
Poddrobnosti, podrobnosti ,... nakresli nějakýho drobnýho el. průvodce a šup s nim na Lezce. A nebo mi to nakresli tužkou na kus papíru a já to předělam do elektronična ( v tom případě mě kontaktuj emajlem )
Zapsal: Luky, 21:37:03 13.08.2001
 Uvidime
Neni tu cestina sakra prace! Nemam ted moc casu, lezu a lezu, ale skus se preptat Pavla Ryvy.Jinak je to ve Zlebu, tam se normalne leze a je tam i dost sutru kolem, prijedes najdes, ocistis vylezes,informujes, nebo lezes jiz vylezene. Moznosti tu jsou.
Zapsal: Jirous, 15:59:17 20.08.2001
 Uvidime
Neni tu cestina sakra prace! Nemam ted moc casu, lezu a lezu, ale skus se preptat Pavla Ryvy.Jinak je to ve Zlebu, tam se normalne leze a je tam i dost sutru kolem, prijedes najdes, ocistis vylezes,informujes, nebo lezes jiz vylezene. Moznosti tu jsou.
Zapsal: Jirous, 16:02:26 20.08.2001
 tehcjoxZQTmTLCvyWsk
C: HoMM 3 debe estar instalado en el odtenara SIEMPRE (y el IV con el mod Equilibris tambie9n).@x_X_x: El V tampoco me gustf3; pero tengo muchas esperanzas depositadas en este VI me da que va a pillar lo mejor del III, del IV y del V (que pese a no gustarme reconozco que tambie9n tuvo sus cosillas). Respecto a la serie Heroes pfua segued la primera temporada con relativo intere9s; pero acabe9 hasta las mismedsimas pelotas de la frasecita: Save the cheerleader, save the world . HASCO, siniores, muito HASCO.
Zapsal: bdhbQcRKgvj, 15:32:05 27.11.2012


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Údolní cesta, Nos
 Databáze cest:
Všechny cesty (184853)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ressaca 6b+ Peniche
Flaschenhals VI Oybin
Gorilla Warfare 7A Peak District
27 Segundos B 6b Peniche
27 Segundos A 6a Peniche
Nově komentované:
Gabriele 14 VIIc Oybin
Father And Son 11- Frankenjura
Pražská Varianta 5 Svatý Jan
Překvapivá Tvrdost 8- Branické Skály
Překvapivá Tvrdost 8- Branické Skály

 Nově v diskusi:
Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Kvalita skály | Kvalita skály | Re: Cesta z města | TheCrag | Re: Počet cest - autor | Počet cest - autor | Re: Otazka | Re: Otazka | Ach jo. | Krásná práce |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (23)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1574 
 Ne 
 1824 
 Nevím 
 1098 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.