LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
8.Stribrny 11387
9.H2 11169
10.Jeliga 11155
Bouldry:
8.Novák 10425
9.Popovský 10328
10.Lavička 10175
Hory:
25. 2948
26.Štalmach 2894
27.HKvdf 2832

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5692 lezců
1154778 cest
Nové přelezy:
Růžový Kav 7C+
Skoulou 7b+
Sparťan 7C
Hobit 7C
Big Game 8A/8A+
Boulder-X 7c
Sons Of Si 8a
Neandrtále 8A
Rybanarubu 7C+/8A
Skořápka 8A+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lezecké uzávěry

Z důvodu hnízdění sokola stěhovavého  je v Labských pískovcích a v Teplických skalách na některé věže a masívy dočasně omezeno lezení.

V Labském údolí se jedná o levý břeh (mezi věžemi včetně): "Východní roh, Ústecká věž a Hřebenová jehla“ a přilehlými masivy od „Rybářské bašty po masiv Porcelánová stěna" a nad Podskalím v oblasti Růžového hřebenu, od masivu „Růžový pilíř až k věži Golem“.  Předpokládaný zákaz bude trvat do 15.06.2009.       
Sokol stěhovavý se usadil i  na Chrámových stěnách v Teplických skalách, proto Správa CHKO zakazuje vstup do této oblasti. Zákaz lezení potrvá pravděpodobně do začátku června.

Zdroje:

Horosvaz.cz

Simona    [úpravy] 09:01 08.04.2009Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Sušky21:06:26 08.04.2009
Čhs zřejmě neví o hnízdění dravců na Suchých skalách konkrétně na Samotáři. Tak jim dejte trochu klidu ... Děkuji za dravce.
olson.vsodpovědět 
 Re: Sušky21:22:58 08.04.2009
Fajn. Napiš to správci webu skalní oblasti a bude to tam.
odpovědět 

 Drábské Světničky21:28:21 08.04.2009
Na Skalním hradu v cestě Severovýchodní hrana (klasika Alde - Nausi) kousek od 2. kruhu si v díře Kavky budujou hnízdo. Takže se dá předpokládat, že začnou co nevidět sedět a cestu je proto zhruba do června uzavřena!
ze skalníchodpovědět 
 Re: Drábské Světničky08:34:18 09.04.2009
Já nemyslím, že dravci jsou chudáci,šejkové se jim věnují až až, kdežto nás hodné zpěvavé hmyzožravce střílejí draví lidé od dětí až po ptáčníky na jihu /vlastně Vy všichni /a vybírají nám hnízda kuny a spousta jiných a navíc nás žerou dravci.A co ty kukačky?!Děkuji za pochopení mého pohledu a prosím o pomoc v boji za přežití proti dravcům za nás chudáčky ptáčeky. Pěnkav Koňadřík.
Chudák sýkorek.odpovědět 
  Re: Drábské Světničky09:57:43 09.04.2009
Sýkorky mne letos v zimě nas§aly. Nezobaly vůbec z krmítka na balkoně. Až v dubnu si vzpomněly. Jsou nějak zmatené, žrát je budu také, protože nebudu kupovat krmení a potom ho sypat slepicím...
Pod střechou se zabydlel další ozářenec opeřenec a toho sejmu jako prvního. Naučil se pohvizdovat jako domovní alarm o dva baráky vedle a připadá mu to tak vtipný, že to opakuje co deset minut.
Si teda, sýkorkáči, nestěžuj a udělejte si v partě pořádek...
odpovědět 
   Nehádejte se!!13:07:28 09.04.2009
http://www.novinky.cz/krimi/166068-pytlacici- myslivec-skocil-inspektorum-na-spek.html
(Jedna mezírka)
Myslivecodpovědět 
    Re: Nehádejte se!!13:11:19 09.04.2009
je to sice dlouhy jako krava ale taky dobry:http://cs.euroclimbing.com/forum/viewtopic.php?f=28&t=193
vydraodpovědět 
   Re: Drábské Světničky19:07:18 14.04.2009
Jsi obyčenej ŠMEJD který si nevidí ani do svý HUBY
PETRodpovědět 

 Odjinud13:29:20 09.04.2009
Suché skály - poštolky: http://skaly.horosvaz.cz/

Jickovice - výr: http://www.budlez.cz/clanek.php?key=396

A žáby nakonec: http://cs.euroclimbing.com/?p=4960
odpovědět 

 uzávěra Modřín ?14:46:10 15.04.2009
V Tisý na Modřínu v Boulderech je prej (pondělní per huba na místě) taky natažená nějaká páska na západ od Centrálu, kvůli ptákum.
 martanodpovědět 

 Foto dne:
Anatolia
Anatolic, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (181369)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Paco Patillas 6b Pinares De San Antón
Madlenka 5B Panteon
Mařenka 5C Panteon
Sons Of Sika 8a Coll De Nargó
Povětroň 7+ ČOV-ka
Nově komentované:
Východní Stěna Přímou Varianto VIIIb Suché Skály
Kruškovac 6b Osoje - Čikola
Mundlweg 6a Brela
Komba 8A Mlýnský Vrch
Komba 8A Mlýnský Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Re: Je to tak | Grstuluji | 90. výročie od smrteľnej lavíny v NT | tyjo | Re: Škoda té politiky. | Re: Škoda té politiky. | Re: Je to tak | Re: fašismus | Re: Škoda té politiky. | Re: fašismus |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
sháním parťáka/čku nebo partu na lezení | Lezečky La Sportiva Maverink vel. 35 | dětské lezečky | duplexy skelety Scarpa | La Sportiva Mandala 39 | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 330-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Statická a dynamická lana | Black Diamond Helma Tracer Kid | Cepiny | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 79 
 Ne 
 51 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.