LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Y 8226
3.Groš 7968

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5756 lezců
1167594 cest
Nové přelezy:
Chameleon 9+/10-
Kyzová Psy Xb
Hlasy Ze Z Xc
Bada Boom 7b
Meister Gr 9-
Streit Um 7b
Kraftsport 8A+
Atom 8C
TNT 8B
Muscle Pow 8B/8B+

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Soutěž o nejlepší fotku na PF pro Český horolezecký svaz

ČHS vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF 2014 pro Český horolezecký svaz.

Těšíme se na fotografie vztahující se k činnosti ČHS a k horolezectví, horám a skalám, vhodné pro vytvoření PF (zimní téma není podmínkou).

Posílejte fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 1700 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě. Od jednoho autora přijmeme max. 3 fotografie. 

Vítězná fotografie bude graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF ČHS zveřejněna na webu a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům. Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2014 zdarma. 

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž PF". Uzávěrka soutěže je v pondělí 2.12. 2013.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí.

B. Valentová   [úpravy] 09:03 26.11.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 soutěž bez pravidel23:20:23 26.11.2013
Členství zdarma pro vítěze, nebo jen nehynoucí sláva?
relicodpovědět 
 Re: soutěž bez pravidel13:03:14 28.11.2013
bez pravidel a bez cen :))
l.odpovědět 

 hleda se sponzor22:49:51 27.11.2013
ja cekal soutez o ceny a ne ze CHS hleda sponzora :)
danodpovědět 

 Nasr..t ČHS13:19:28 28.11.2013
Ať to zaplatí Bloudek!
odpovědět 

 Daruj foto!15:34:03 28.11.2013
Že místo "soutěže" raději přímo nepoprosíte o darování vhodné fotografie..
Daruj foto!odpovědět 

 Ale no tak...20:31:05 28.11.2013
Nevím, zda to poněkud nepřeháníte. Cena hezké fotky se v některých fotobankách  pohybuje řádově v desetikorunách. Nejsem příznivcem ČHS, obvykle je spíše kritizuji, ale toto mi naopak přijde jako jako fajn možnost pro fotografy - lezce. Řada lidí dává fotky ne pro peníze, ale i jen pro radost, že se líbí a že ji někdo chce zveřejnit.
Jirkaodpovědět 
 Re: Ale no tak...21:08:50 28.11.2013
Právě proto nechápu, proč si o ty fotky rovnou neřeknou a zastřešují to pseudosoutěží.
odpovědět 
  Re: Ale no tak...02:33:25 29.11.2013
Proč by to měla být pseudosoutěž? V článku jsou uvedené požadavky i odměna. Asi opět jen nějaké provokace. Jděte prudit jinam.
odpovědět 
   Re: Ale no tak...10:36:33 29.11.2013
Máš pravdu.
A proto vyhlašuji další soutěž pro lezce - výherce bude ten, kdo mi pošle nejvíce peněz. První cena je dobrý pocit. Moc děkuji všem, kteří se soutěže zúčastní!
odpovědět 

 ČHS je ostuda08:24:29 29.11.2013
Tohle to jen další jejich "kousek"
odpovědět 

 pravidla13:46:20 29.11.2013
Já si myslim, že by bylo fér a jistě je to v pravidlech, že soutěže o cenu se může učastnit pouze ten, kdo má zaplacený členský příspěvek na rok 2014.
danodpovědět 
 Re: pravidla15:20:24 29.11.2013
PF - přeji se pod stromeček i do nového roku zrušení náhupkové směrnice.
odpovědět 

 Foto dne:
Sulzfels
Irre, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (185059)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Prostrední Hrot Dubkeho Lávkou 3+ Tatry
Miranda 6b Sass Dlacia
Unbekannt 5- Steinwald
Držgrešle VIIb Čížkovy Kameny
Lodola 8- Blaslmauer
Nově komentované:
Hel Hvete 7a Hell
Seru Na Ádršpach VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kouřová Clona VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Akrofobia Xb/Xc Toczek
Autofix 8B+ Sloup

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC |

 Nové komentáře:
Kudla dobrý! | Gratulace! | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (34)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Pinch od Edelridu (12)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1675 
 Ne 
 1923 
 Nevím 
 1192 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.