LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
10.Jeliga 11155
11.Širůčková 11034
12.Klapal 11022
Bouldry:
10.Jungling 10175
11.Lavička 10175
12.Šlapák 10053
Hory:
9.Černý 6007
10.Bloudek 5970
11.Zaoral 5778

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5692 lezců
1154893 cest
Nové přelezy:
Šari Pari 10-
Hromotĺk 9+/10-
Špekulant 7C+
Archimedes 8A
Pandora XIc
Puceta De 7c+
Metallica 9+/10-
Beastmode 7C+/8A
Goliath 7c+
Veganza De 8a

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra opět mezi 10 nominovanými na Sportovce roku

Adam Ondra je opět mezi 10 nominovanými sportovci v anketě Sportovec roku, kterou každoročně vyhlašuje Klub sportovních novinářů.

"Lezec Ondra překvapil v minulém roce, kdy se dostal do desítky na úkor olympijských medailistů. Letos si postup zopakoval, hlasující novináři ocenili zejména jeho výkon v norském Flatangeru, kde vylezl nejtěžší cestu obtížnosti 9c," uvádí tisková zpráva, kterou včera pořadatelé ankety zveřejnili.

Adam Ondra byl v nominaci uveden spolu s dalšími devíti sportovci bez bodového ohodnocení jen podle abecedního pořadí:

DOSTÁL JOSEF, kanoistika
FUKSA MARTIN, kanoistika
KOUKALOVÁ GABRIELA, biatlon
LEDECKÁ ESTER, snowboarding
ONDRA ADAM, sportovní lezení
PLÍŠKOVÁ KAROLÍNA, tenis
SÁBLÍKOVÁ MARTINA, rychlobruslení
SYNEK ONDŘEJ, veslování
ŠPOTÁKOVÁ BARBORA, atletika
VADLEJCH JAKUB, atletika


Hlasování o sportovci roku probíhá dvoukolově. V prvním kole vybírají novináři podle vlastního uvážení deset nejlepších sportovců a tři kolektivy. Z tohoto hlasování je vytvořeno prvotní pořadí a zveřejněny jsou výsledky od jedenáctého místa níže v kategorii jednotlivců a od čtvrtého místa v kategorii družstev. O nejlepších deseti sportovcích a třech kolektivech hlasuje obec sportovních novinářů podruhé a až poté jsou vyhlášeni vítězové na vyhlašovacím gala večeru, a to bude ve čtvrtek 21. prosince 2017 v přímém televizním přenosu zábavného pořadu na programu ČT1 ve 21:35 hodin z hotelu Hilton Prague.

Sportovci, kteří se umístí v první desítce ankety, dostanou finanční odměnu od 50.000 Kč za 10. místo do 250.000 Kč za 1. místo.

Adam Ondra loni skončil ve finále 10.

Adam

Adam Ondra na galavečeru Sportovec roku 2016


Viz:
sportovecroku.cz

Zpráva na Lezci z loňska:

Sportovec roku 2016: Sportovní lezec Adam Ondra 10.

sth   [úpravy] 11:52 02.12.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Smajlík
 Databáze cest:
Všechny cesty (181381)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hromotĺk 9+/10- Liptov
28 Primaveras 7a Puerto Rico
El Testigo 7a+ Desplomilandia
La Flaca 6c+ Desplomilandia
Skrytý Poklad 7B/7B+ Tisá - Modřín
Nově komentované:
Freney 8- Zvírotice Město
Pain Makes Me Stronger, Every 11-/11 Frankenjura
Východní Stěna Přímou Varianto VIIIb Suché Skály
Kruškovac 6b Osoje - Čikola
Mundlweg 6a Brela

 Nově v diskusi:
Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline |

 Nové komentáře:
Hezký | at to leze | Re: tyjo | Re: Je to tak | Grstuluji | 90. výročie od smrteľnej lavíny v NT | tyjo | Re: Škoda té politiky. | Re: Škoda té politiky. | Re: Je to tak |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
dětské lezky EUR 30 a EUR 35 | Scarpa Booster | sháním parťáka/čku nebo partu na lezení | Lezečky La Sportiva Maverink vel. 35 | dětské lezečky | duplexy skelety Scarpa | La Sportiva Mandala 39 | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 330-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Statická a dynamická lana | Cepiny |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 84 
 Ne 
 58 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.