LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
39.Hyžný 10125
40.Bartoš 10088
41.Zaoral 10069
Bouldry:
39.Fišer 8900
40.Tra 8884
41.Chochola 8800
Hory:
31.Malý 2670
32.Špás 2586
33.Šibor 2501

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5698 lezců
1157090 cest
Nové přelezy:
Sogun 1L 7c
Puff 7c+/8a
Branka 8A
Via Del Os 8a
The Kessel 7c
Esence Bou 7C
Návrat Čoc 8B
Kolenoskop 7c
Küllü In 9-
Gizmo 9

Stěny
BoulderClub Brno - Brno
Olberg lezecká stěna - Blansko
TJ Jiskra - Nový Bor

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR v ledovém lezení

Mistrovství České Republiky v ledovém lezení na rychlost letos hostí Horolezecká aréna v Liberci. Mrazivé teploty umožnili luxusní zaledování Lomu Na Bídě. A tak zde v sobotu 18. února přivítáme elitní ledolezce, kteří se utkají o mistrovský titul.

Lákavou nabídkou pro sportovní veřejnost je možnost vyzkoušet zdarma jednu lehčí cestu. Nezbytné vybavení bude na místě k zapůjčení.

Pravidla závodu Adrex Ice Run jsou velmi jednoduchá – vítězí ten, kdo v nejkratším čase zdolá přibližně 25 metrů dlouhou trasu. Kvalifikační i finálová trasa je vyznačena v závislosti na aktuálním stavu ledu barevnou čárou nebo páskou. Lezec je bezpečně dobírán přes horní jištění. V případě pádu může závodník pokračovat ve výstupu.

Jediným důvodem pro diskvalifikaci závodníka je vybočení z vyznačeného koridoru, tedy seknutí cepínem nebo kopnutí mačkou mimo vyznačenou trasu. Soutěžní pokus je omezen časovým limitem 5 minut pro všechny kategorie.

Vybavení soutěžících: Každý závodník musí být vybaven vlastním sedacím úvazem a lezeckou přilbou. V závodu je možné používat pouze standardní lezecké vybavení a obuv, tedy běžně vyráběné cepíny (nikoli háky určené pro rychlostní lezení) a klasická obuv se standardními mačkami (nikoliv speciální obuv pro rychlostní a obtížnostní lezení).

Z dopolední kvalifikace, které se může zúčastnit opravdu každý, postoupí deset nejrychlejších mužů a pět žen do večerního finále, kde se utkají o mistrovský titul, zajímavé prize money a ceny od sponzorů závodu.
Programem Vás provede Mára Holeček.

ADREX ICE RUN
MISTROVSTVÍ ČR V LEDOVÉM LEZENÍ NA RYCHLOST
18.2.2017
Ledová stěna Liberec
Lom Na Bídě

Program
10:00 - 14:00 registrace do závodu
10:00 start kvalifikace muži a ženy OPEN
10:00 - 16:00 ledolezení pro veřejnost
18:00 finále ženy
18:30 finále muži
20:00 Adrex Ice Rum párty v Šutr Pubu

Pozvánka http://adrex.com/cs/content/adrex-ice-run
Facebook událost https://www.facebook.com/events/1086044961501420/











plakát

Robert Šimice   [úpravy] 20:21 08.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
UGANDA  - únor 2025
RWOT  - 600m vysoký monolit 
cesta:Great Gully obtížnost (14JAR)
žulovej monolit
Třetí doložený výstup: Jirka Horský a Lukáš Adámek
Great Gully, Rwot, 14JAR
 Databáze cest:
Všechny cesty (181558)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sogun 1L 7c Mula
No Name 76 6b Mula
Aberri Aguna 6c Pinell De Brai
Aromes De Carajilo 6a+ Pinell De Brai
Catch And Release 6B+ Foxtown Boulders
Nově komentované:
Semiramis 7B+ Pod Hradem
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les

 Nově v diskusi:
Re: Tekuté mágo pro Gym | Tekuté mágo pro Gym | volná místa na kurzu CWI březen | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? |

 Nové komentáře:
Re: Pěkná realizace | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Pěkná realizace | Bizár | Vítr v zádech | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Yeaaaah | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Realizace 10? (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
Boty Dynafit TLT 3 vel. 38 | Mačky BD | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 934 
 Ne 
 918 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.