LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
9.Stráník 11433
10.Širůčková 11409
11.H2 11213
Bouldry:
9.Danda 10506
10.Kopecký 10500
11.Novák 10500
Hory:
4.Rojko 7592
5.Skopec 7324
6.Černý 6626

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5763 lezců
1170171 cest
Nové přelezy:
Die Stills 9+/10-
L'elefante 7b+
Chasin´ Th 9
Chasin´ Th 9
George For 9
Level 42 10-/10
Minisex 7C
Jedna Ruka 10-
Chasin´ Th 9
The Flow 9+/10-

Stěny
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Stěna Kopřivnice - Kopřivnice

Prodejny
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Light OFF boulder challenge VOL.02

V lezeckém centru SmíchOFF se 26.9. konal závod Light OFF boulder challenge VOL.02

Již podruhé se na BoulderOFFce pražského lezeckého centra SmíchOFF sešli přátelé boulderingu, dobré zábavy a hromady svítících barviček :-)

Oproti prvnímu Light OFF boulder challenge nyní závod začal lezením na 52 boulderech za klasického nasvícení. Stavěči v čele s Honzou Zbrankem připravili problémy všech obtížností od opravdu začátečnických boulderů až po bouldery které můžete vidět v kvalifikacích světového poháru.

Úderem osmé hodiny večerní se boulderOFFka ponořila do fialového šera, čímž se rozzářily nejen 2 obtížnostní okruhy boulderů, ale i oblečení, vlasy a bodypaintingové malůvky na kůži závodníků.

Výsledky:

výsledky


 Light OFF bouder - výsledky (velké rozlišení)

Pro lezením znavené jedince si smíchOFFácký bar připravil grilovačku burgerů. O doplnění energie se postarala ochutnávka veganských proteinových mlék a smoothie od McCarter Body and Future. Startující dívky dostaly proteinové tyčinky od firmy NUTREND. S bodypaintingem nám nyní pomohl Lightstick.cz
Vítězové si odnesli ceny od CT Climbing Technology.

Za organizátory bych rád poděkoval partnerům, ale hlavně Vám všem, kteří jste se Light OFF boulder challenge zúčastnili. Jen díky Vám to byla opravdová lezecká jízda!
















































Libor Barok   [úpravy] 07:00 29.09.2018Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Chyty11:28:00 29.09.2018
Ahoj vypadá to moc pěkně, dle fotek. Každopádně jak řešíte možný používání jiných než definovaných chytí? Ty chyty mi připadají docela velké, ční hodně ze stěny a pro závodníka muže být složité se tomu vyhnout. Na umelky nejezdim, spíše me zajima praktická stránka věci. ( viz závodník lezouci na zelených chytech..)
odpovědět 
 Re: Chyty18:44:33 29.09.2018
Ahoj,
Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný oficiální závod. Jde spíše o přátelské setkáni. Necháváme tedy poctivost přelezu čistě na svědomí přelezce. Lezec si sám do výsledkových kartiček zapisuje prelezy, nikdo ho nekontroluje, a zda-li mu jiný chyt pomohl nebo ne je čistě na něm.
S pozdravem
Libor
 liborbarokodpovědět 
  Re: Chyty21:37:55 30.09.2018
Díky za vysvětlení.
odpovědět 
 Re: Chyty18:44:37 29.09.2018
Ahoj,
Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný oficiální závod. Jde spíše o přátelské setkáni. Necháváme tedy poctivost přelezu čistě na svědomí přelezce. Lezec si sám do výsledkových kartiček zapisuje prelezy, nikdo ho nekontroluje, a zda-li mu jiný chyt pomohl nebo ne je čistě na něm.
S pozdravem
Libor
 liborbarokodpovědět 
  Re: Chyty21:38:12 30.09.2018
Díky za vysvětlení
odpovědět 
 Re: Chyty18:44:40 29.09.2018
Ahoj,
Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný oficiální závod. Jde spíše o přátelské setkáni. Necháváme tedy poctivost přelezu čistě na svědomí přelezce. Lezec si sám do výsledkových kartiček zapisuje prelezy, nikdo ho nekontroluje, a zda-li mu jiný chyt pomohl nebo ne je čistě na něm.
S pozdravem
Libor
 liborbarokodpovědět 
  Re: Chyty21:38:36 30.09.2018
A ještě jednou díky za vysvětlení.
odpovědět 

 Chyty07:14:41 01.10.2018
Nemohl by mi někdo prosím vysvětlit, jak řešíte možné využití jiných chytů a stupů. Děkuji.
odpovědět 
 Re: Chyty17:23:35 03.10.2018
Ahoj,
Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný oficiální závod. Jde spíše o přátelské setkáni. Necháváme tedy poctivost přelezu čistě na svědomí přelezce. Lezec si sám do výsledkových kartiček zapisuje prelezy, nikdo ho nekontroluje, a zda-li mu jiný chyt pomohl nebo ne je čistě na něm.
S pozdravem
Libor

:-D :-D
Liborodpovědět 

 Foto dne:

Sila Oceánu
 Databáze cest:
Všechny cesty (185519)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Divná Věc 6 Skály U Tušimic
L'elefante Elegante 7b+ Val Masino
Schovka 6C Skalky Za Aritmou
Zaběhlej Kus V Labské Údolí - Pravý Břeh
Stará Cesta V Labské Údolí - Pravý Břeh
Nově komentované:
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Chyba 6A+ Hlavatice
Tangenziale 7b Comano
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu |

 Nové komentáře:
Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Je druhý :) | Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1835 
 Ne 
 2092 
 Nevím 
 1338 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.