LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
38.Sejbal 10156
39.Hebelka 10132
40.Fajkoš 10131
Bouldry:
38.Jeliga 9203
39.Kožich 9200
40.Čech 9150
Hory:
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324
4.Sejbal 7301

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5740 lezců
1160492 cest
Nové přelezy:
Attention, 8A
Muttertag 8A
Roter Arsc 8+/9-
Němá Barik 9+/10-
Zlotý Dagg 8A
Kant Piram 8A
Paracetamo 9+/10-
Lila Pause 9-
Letzte Aus 10-
Tragikomix 8A

Stěny
321 Boulder Club - Brno
Lezecké sdružení Kotelna - Brno
Provide Wall - není v provozu - Dolní Chřibská

Prodejny
HUDYsport - Praha 9
HUDYsport - Teplice
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR v ledolezení na rychlost Vírský cepín 2016

Vír ledy závodyJiž tuto sobotu 13.2. ve 13:00 startuje na Ledové stěně ve Víru tradiční závod odpolední kvalifikací. Od 18:00 si pak posvítíme na ty nejlepší ve finále.

Ano, jsou tu oba a čekají na své nové majitele. Jeden je tu pro mrštné ledové kočky a druhý pro nedostižné sprintery zmrzlých kolmic. Očekáváme parádní souboje v obou kategoriích, samozřejmě i s Vaší účastí. Zvítězit nebude snadné, neboť účast přislíbili oba obhájci.

Lucka je zpátky doma s čerstvými úspěchy z Ameriky a Milan opět jistě předvede kvalitu jediného českého účastníka závodů Světového poháru.

Pro ostatní zájemce o závod, který je otevřený všem ledolezcům, by mělo být hlavní motivací probojovat se do večerního finále. Jednak je při něm vždy skvělá atmosféra, ale také na všechny finalisty čekají ceny od štědrých sponzorů akce.

V sobotu se tedy těšíme na tradiční závodníky, ale i na nové talenty, a hlavně na všechny příznivce této trochu zvláštní disciplíny.

Více informací a podrobné propozice závodu najdete na stránkách Ledové stěny Vír www.ledovastenavir.cz

Vír ledy závody

   [úpravy] 07:11 11.02.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 teplo09:17:58 11.02.2016
Když vidim fotky - se nebojíte že se to celý vysype??
odpovědět 
 Re: teplo10:22:58 11.02.2016
To co může spadnout se průběžně osekává - bezpečnost na prvním místě. Ono to na fotce vypadá trochu jinak, než ve skutečnosti. I když je to děravé, pořád je to spojeno jako celek. Místama jsou pletiva, který tomu hodně pomáhají. Snad bude vše OK.
odpovědět 

 Výsledky11:54:33 16.02.2016
Budete někdy někde zveřejňovat výsledky? Nikde jsem je zatím nenašel. Dík.
Karlosodpovědět 

 Foto dne:

Occitanista, 6a
 Databáze cest:
Všechny cesty (184341)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tři Kříže VIIc Skály Na Rači
Večerní Cesta VIIa Skály Na Rači
Bič A Pryč VIIb Skály Na Rači
Talweg VIIa Rathen
Gipfelsőneweg VIIa Rathen
Nově komentované:
Tragikomix 8A Sloup
Tragikomix 8A Sloup
Tragikomix 8A Sloup
Tragikomix 8A Sloup
Cesta Z Pekla Xb Doksy

 Nově v diskusi:
Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka |

 Nové komentáře:
Srdcař | Psycho | Je to pánko | Re: jierske velehory | Re: jierske velehory | Re: Sluníčka | Re: Inu | jierske velehory | Re: Sluníčka | Re: Sluníčka |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (8)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (3)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)
Metodické ústřižky VI. (1)

 Nově v inzerci:
Praha 13, Český kras | Nátěr | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | Žďárák Salewa pro 2 | Prodám Polar H10 hrudní pás | Saltic Toxic | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1407 
 Ne 
 1599 
 Nevím 
 941 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.