LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Scribo ergo sum. Zapisuj si cesty!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
39.??? 10166
40.Sejbal 10156
41.Fajkoš 10131
Bouldry:
39. 9206
40.Jeliga 9203
41.Kožich 9200
Hory:
2.Y 8126
3.Groš 7968
4.Rojko 7592

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5762 lezců
1170048 cest
Nové přelezy:
Chasin´ Th 9
The Flow 9+/10-
Gare Au Ga 7b+
Central St 7c
La Boulett 7b+
Mustang 9-
Zrození Hv 9
Fight Club 7b+
Le Crime E 8a
Level 42 10-/10

Stěny
Areál sportu - Bystřice nad Pernštejnem
Fit Studio Jitka - Slaný
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka

Prodejny
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lucka Hrozová čtvrtá na Mistrovství světa v ledolezení

Lucka Hrozová byla čtvrtá na Mistrovství světa v ledolezení na obtížnost, které se uskutečnilo spolu se závodem Světového poháru v ledolezení na rychlost v rumunském Busteni 5. a 6. února 2011.

Mistryní světa se stala Italka Angelika Rainerová. Druhá skončila Korejka Woon Seon Shinová, třetí Ruska Anna Galljamova. Lucie Hrozová díky lepšímu semifinále odsunula na pátou příčku Korejku Woon Wha Jeongovou se stejným finálovým výsledkem, uvádí tisková zpráva Českého horolezeckého svazu. Lucka Hrozová si udržela druhou příčku v průběžném rankingu Světového poháru.

Mistrem světa se v dramatickém finále stal Korejec Hee Yong Park, rozdílem devíti sekund odsunul na druhé místo dosud neporazitelného Rakušana Markuse Bendlera, závodícího za Rumunsko. Bronz získal Ukrajinec Jevgenij Krivošejcev.

Závod Světového poháru na rychlost se stal doménou Ruska. Vyhrála Natalia Kulikova před Marií Tolokoninou a Naděždou Galljamovou. Mezi muži vévodil Pavel Guljajev, druhý byl Alexej Vagin a třetí místo obsadil Pavel Batušev.

Celkové výsledky: www.theuiaa.org





Lucie Hrozová v závodních cestách, foto Libor Hroza starší a Stelian Pavalache

Standa Holec   [úpravy] 20:30 08.02.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dost dobrýá21:19:55 08.02.2011
Lucinko, krásný výsledek. Přeju ještě více síly, chuti, elánu a dobrých kamarádů (přátel), pak to jde, i když to nejde. Pa Tvůj Tomáš
tomášodpovědět 
 Re: dost dobrýá22:07:53 08.02.2011
Co je tohle za úchylnej komentář? Úplně vidim ty sliny, co se "jejímu Tomášovi" hromadí v koutcích úst.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá08:44:39 09.02.2011
Hlavne aby se mu nehromadilo neco nekde jinde:-D
MModpovědět 
   Re: dost dobrýá21:14:25 09.02.2011
myslim ze to vcas a pravidelne vypousti...
pindik 2odpovědět 
 Re: dost dobrýá11:13:19 09.02.2011
lucinko ja ti preju to same s jeste vetsim srdickem.
Tvuj pindik...
pindikodpovědět 
 Re: dost dobrýá14:57:59 09.02.2011
Prosim adminy aby tyhle sexisticky blaboly mazali. Holka leze dobre, slusi ji to (u chlapa by to nikdo nekomentoval), ale tyhle slintaci a pseudoslinatci komentare jsou za hranici ucty.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá15:30:38 09.02.2011
Holt nová doba. Doufejme, že ona si o tom myslí svoje.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá21:13:40 09.02.2011
Mrzi Te ze z Tebe nikdo neuchcava, ze??
pindik 2odpovědět 

 paradni vysledek10:20:13 09.02.2011
a gratuluji, jen tak dal.
upmanodpovědět 

 na bednu to neni12:29:27 09.02.2011
Škoda, že ve významějších a dobře obsazených závodech je to vždycky takhle nevděčný umístění. Už by si zasloužila medaili. A my taky. Po tom všem.
Vaschekodpovědět 
 Re: na bednu to neni14:14:24 09.02.2011
Nemyslím si, že by Saas Fee bylo hůř obsazené, než Busteni. Na obou závodech nechyběl prakticky nikdo z kompletní špičky. Akorát Lucce tentokrát chyběla troška štěstí - spadla kvůli vylomenému ledu, když měla ještě půl minuty času a sil také ještě dost. Od bronzu ji dělila jedna expreska a kousek.
Petr Jandíkodpovědět 
  Re: na bednu to neni08:23:20 10.02.2011
Na svěťáku v Koreji, kde Lucka byla třetí, startovalo ještě o 12 ženských víc než v Busteni a ze špičky nechyběla ani noha. Na SP v Saas Fee, kde získala Lucka stříbro, byl taky vyšší počet startujících než v Busteni. V S.Fee nezávodila pouze jedna z Korejek. Ovšem ta lepší tam byla.:-) Řekl bych, že u té špičky rozhoduje, kdo má v tu chvíli víc štěstí. Na MS štěstí přálo nejvíc Angelice, ale v Koreji zase moc štěstí neměla, skončila až 13. místě a v Saas Fee byla sedmá.
Martinodpovědět 
   Re: na bednu to neni14:13:55 10.02.2011
souhlasím, akorát sis spletl Angeličiny výsledky v Koreji a Saas Fee. V Koreji byla sedmá (Dostala od rozhodčích nový pokus když necvakla expresku) a v Saas Fee třináctá, když spadla v semifinále a nepostoupila.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:

Sila Oceánu
 Databáze cest:
Všechny cesty (185511)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vyumělkovaná 6- Přílepská Skála
Gare Au Gadin L2 7b+ Le Simoust
Sika ť Agace 6a+ Le Simoust
Le Meilleur Des Mondes 6a+ Briancon
Punto G 7b Val Masino
Nově komentované:
Chyba 6A+ Hlavatice
Tangenziale 7b Comano
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně
Plotna 8+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Je druhý :) | Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi | Re: Odborníci |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (19)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix | Lano Mammut Crag Dry 9.8mm, 60m |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1831 
 Ne 
 2086 
 Nevím 
 1331 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.