LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
16.Danda 10908
17.Pail 10906
18.Šofránko 10895
Bouldry:
16.Indrák 10200
17.Pařík 10125
18.Šípek 10000
Hory:
17.Hess 3908
18.Punčochář 3751
19.Bloudek 3732

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5763 lezců
1170132 cest
Nové přelezy:
Chasin´ Th 9
Chasin´ Th 9
George For 9
Level 42 10-/10
Minisex 7C
Jedna Ruka 10-
Chasin´ Th 9
The Flow 9+/10-
Gare Au Ga 7b+
Central St 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Bývalá US vicemistryně světa volně 5.13 na El Capu

Emily Harrington Golden Gate 5.13, El CapitanŠestnáctiminutové video, jak bývalá americká vicemistryně světa Emily Harrington přelézá volně Golden Gate 5.13 na El Capitanu, se objevilo včera na Youtube.

Podívejte se, jak se na výstup 40 délek tradičního lezení, který provedla během šesti dní, připravovala a jaké lezecké obtíže při výstupu překonávala.

Emily Harrington se věnovala závodnímu sportovnímu lezení 2004 - 2010. V roce 2007 byly vicemistryní světa v lezení na obtížnost a přelezla cestu obtížnosti 5.14b.

Nyní se poslední tři roky věnuje tradičnímu vícedélkovému lezení po vlastním jištění.


Lezec.cz   [úpravy] 09:38 09.07.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jak je to natocene?10:18:56 09.07.2015
Mate někdo názor na to, jak je tohle video natocene? Kamera vypada jako by byla v jiné ceste, ale na 1000m stene? A nevidim zadne lano od kameramana k spodnímu jistici
Frantisekodpovědět 
 Re: Jak je to natocene?11:38:50 09.07.2015
malý dron ?
kktodpovědět 
 Re: Jak je to natocene?12:12:01 09.07.2015
..genialni dotaz..proc by tam melo byt lano k spodnimu jisticimu...tak asi ten kameraman je ten nejspodnejsi...nebo tam naslanoval...nebo cokoli..
hanzodpovědět 
  Re: Jak je to natocene?13:43:23 09.07.2015
Videl jsem dokument o nataceni v ElCapovi a normanlne si naslanuji i nekolik delek zvrchu. A pak samozrejme drony.....
odpovědět 
   Re: Jak je to natocene?16:13:56 09.07.2015
Blbost... Takovyhle videa uz se par let toci pred modrym platnem. CGI rulezzzz!
odpovědět 
    Re: Jak je to natocene?21:59:56 10.07.2015
Na klíčování je lepší zelené plátno :)
BDodpovědět 
   Re: Jak je to natocene?22:04:02 10.07.2015
Spíš mě zaráží, že si na sebe takové profi video vydělá. Sleduje to pár lidí zabývajících se lezením. Není to jako fotbal. Každopádně bych snesl víc záběrů z lezení a méně řečí kolem a záběry na meditující lezce :)
BDodpovědět 
    Re: Jak je to natocene?23:55:57 10.07.2015
Růžová kšiltka, růžová přilba, kurnik zvedá se mi kufr a napsat co si opravdu myslím, tak mě admini vymažou.
odpovědět 
     Re: Jak je to natocene?00:11:19 11.07.2015
Pokračuju v koukání. Kurva tohle teď prodává? Kočena umí lézt, to jo, ale proboha, "odřená zalepená záda chudinky jedné" nebo "Moje kůže je pryč, krvácím všude možně (volý překlad)". Řešili takové píčoviny Hubeři, když to před 14 lety přelezli?!?!?
odpovědět 

 Foto dne:

Sila Oceánu
 Databáze cest:
Všechny cesty (185517)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Schovka 6C Skalky Za Aritmou
Zaběhlej Kus V Labské Údolí - Pravý Břeh
Stará Cesta V Labské Údolí - Pravý Břeh
Dámička V Labské Údolí - Pravý Břeh
Tille 8 Frankenjura
Nově komentované:
Chyba 6A+ Hlavatice
Tangenziale 7b Comano
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně
Plotna 8+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu |

 Nové komentáře:
Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Je druhý :) | Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi | Re: Odborníci |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (19)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1833 
 Ne 
 2091 
 Nevím 
 1334 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.