LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12397
2.Votoček 12356
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5698 lezců
1157057 cest
Nové přelezy:
The Kessel 7c
Esence Bou 7C
Návrat Čoc 8B
Kolenoskop 7c
Küllü In 9-
Gizmo 9
Buscando A 8a
Wolkom 7C
Ztopořená 9/9+
Black Box 8B

Stěny
Zimní stadion Kopřivnice - Kopřivnice
boulderingjicin - Jicin
Stěna Holešov - Holešov

Prodejny
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výstupy roku 2021 - kdo byl nominován

ČHS zveřejnil na Jizerské 50 nominace Výstupů roku 2021. Nejvíce nominací, šest, se objevilo v kategorii sportovního lezení, kde jsou výstupy Adama Ondry (2x9b), Vojty Trojana, Štěpána Volfa, Petra Resche, Elišky Adamovské a Markéty Janošové.

Samotné vyhlášení oceněných výkonů se chystá v rámci Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují, který bývá koncem srpna.

Po čtyřech nominacích mají dvě horské kategorie - skalní lezení v horách pod 6000 m n.m.: trojice Matěj Svojtka, Jáchym Srb a Ondřej Tůma, Anička Šebestíková s Ondřejem Mrklovským, Lukáš Ondrášek s Filipem Zaoralem a Franta Bulička, a hory nad 6000 m n.m., kde jsou vedle Máry Holečka, Radka Groha či Zdeňka Háčka také Háčkovi parťáci Jaroslav Bánský a Jakub Kácha, a také Karolína Grohová, která byla bez kyslíku na Gasherbrum II.

Čtyři nominace jsou v boulderingu, kde na ocenění aspiruje opět Adam Ondra, Martin Stráník, Lucie Hrozová a Eliška Adamovská.

Dva výkony jsou v kategorii tradičního lezení, a to Anička Šebestíková a Lumír Fajkoš, a jeden v kat. hory pod 6000 m n.m., ledy a mixy, a to Petr Vích.

V kategorii Talent roku jsou dvě nominace - pro Josefa Šindela a pro Lukáše Mokroluského, v obou případech za výkony ve sportovním lezení.

V kategorii skialpinismu nebyl tentokrát nikdo nominován.

Přehled všech nominovaných výkonů je zde:

VR 2021 nominace

Zdroj:

www.horosvaz.cz

Standa Holec   [úpravy] 07:41 16.02.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nominace 19:05:23 16.02.2022
Hej hola hosi!Diky ze si cenite,je to hezky,ale moje nominace za ledy a mixy se mi nezda mezi ostatnimi prikony relevantni, navic jsem to nelezl sam, takze by tam melo byt i jmeno Lukas Kunovsky.
I have spoken:)P.
Petr Víchaodpovědět 
 Re: Nominace 09:46:45 18.02.2022
Smysl, proč to píšeš sem?
odpovědět 

 Foto dne:
Anatolia
Seek and destroy, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (181544)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Piggy 7A Panteon
Bez Fakáče Na Pankáče 7B Panteon
Zoubková Víla 7A Tisá - Modřín
Esence Boulderingu 7C Tisá - Modřín
Nově komentované:
Semiramis 7B+ Pod Hradem
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les

 Nově v diskusi:
volná místa na kurzu CWI březen | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? |

 Nové komentáře:
Re: Bloudek chce zase přidat | Yeaaaah | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | To muselo dát práce a přitom taková blbost | nejrychlejší přelez 9A ? | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (10)

 Nově v inzerci:
Mačky BD | Msr vařič | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 673 
 Ne 
 626 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.