LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hoď lano. ...ne celý!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
13.Smetanová 10972
14.Churavý 10871
15.Melen 10848
Bouldry:
13.Štípek 9956
14.Chejn 9950
15.Horáček 9900
Hory:
4.Sejbal 7051
5.Y 6836
6.Černý 6808

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1152805 cest
Nové přelezy:
Tufantasti 7b+
Den Poezie 7C
Ludva 8A
Slopery 7C+
El Poder D 7c+
Master Of 8A
Žily 7C
Nome E Cog 7c
Tres Trist 8b
La Carlets 8b

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Highline Workshop 2011

-reklama-

Zvládáš přejít slacklajnu? Chceš se posunout někam dále, výše? Pak máš jedinečnou šanci se dozvědět vše o highlajnách na Highline Workshopu 2011.

O víkendu 4. - 5. 6. 2011 se chystá 1. highline workshop tohoto druhu věnovaný napínaní highlajny a chůzi na Highlajně pro širokou veřejnost.
Lokalita: Ostrov u Tisé, skalní masivy v okolí kempu pod Císařem.
Program:
Sobota 4. 6. 2011 - sraz účastníků workshopu v 10:00 h před hospodou v kempu pod Císařem, odchod do skal.
Dopoledne - napnutí tréninkové lajny (max. výška 3 m), výuka nalézání po highlinové odsedávačce a jak se dostat nad lajnu. Paralelně napnutá lajna (výška 1 m) - výuka stoupnutí na lajnu ze vzporu.
Odpoledne - napnutí highlajny - technika napínání, měření tenzometrem, chození po lajně, tipy, rady...
Neděle: 5. 6. 2011 - chození, trénování, trickline, longline, soutěž o "skokana" workshopu - kdo udělá největší pokrok na lajně.

Upozornění:
Účast na vlastní nebezpečí.

Více informací a registrace na: www.singingrock.cz Na setkání se těší: Slackline Team



(Původně vyšlo 31.5.2011)

Slackline Team   [úpravy] 09:13 02.06.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 masovka?12:13:52 02.06.2011
Ahoj, jak velka toto byva akce? nesnasim masovky.....
Dominikaodpovědět 
 Re: masovka?13:41:10 02.06.2011
Ahoj,
je to 1.ročník zatím je přihlášených lidí málo ..nebude to masovka! To rozhodně ne. Půjde o pohodu a o to pomoci začátečníkům překonat strach to zkusit a stoupnout ,popřípadě přejít highlinu.
Vůbec bych se toho nebál =)
OndraH.odpovědět 
  Re: masovka?16:20:53 02.06.2011
tak to je dobre, pro jistotu jsem se zaregistrovala ale jeste uvidim jestli pojedu lezt nebo na slacklinu ;o)
Dominikaodpovědět 
   Re: masovka?08:38:08 03.06.2011
Bude to v himlu ,takze lezeni je jiste =) a neni to o tom ,ze kdyz prijdes ze tam musis byt celou dobu. Je to akce pro lidi,kteri se chteji naucit necemu novemu nebo si proste jen zachodit a uzit si pekneho dne/dní .
OndraH.odpovědět 

 Diky, kluci20:42:55 05.06.2011
Ahoj a diky moc za skvelou akci. Byt jsme tam s mrnatama nic nepredvedli, tak to pro nas byl velky zazitek a inspirace. Mrnousove byli na konec nadseni a hltali doma fotky i videa. Moc radi se priste zase pridame a snad se uz vic zapojime, pokud trochu vic do te doby natrenujeme. :-)
Hodne jsme toho pochytili a uz se nam rodi plan, co a jak trenovat, abychom se odpichli od vecnych zacatecniku tesne nad zemi.
Strasne se nam libil rozdil mezi chodici tesne nad zemi od pokrocilych chodicu. Jste dobri.
Diky,
Honza
Honza D.odpovědět 
 Re: Diky, kluci09:31:23 06.06.2011
Ahoj Honzo,
jsem rád ,že se líbilo =)
OndraH.odpovědět 

 Fotky a videa21:16:09 06.06.2011
Kdo fotil a nehraval, tak mi posilejte materialy na vit.honza@seznam.cz.
Nejakou formou..FTP, uschovna, letecka posta, ulozto, ... to je fuk. Ja to pak nasdilim vsechno.
Jinak akce byla fajn. Sem rad, ze se libilo. Snad ste se neco naucili a bavili se.
Honzísodpovědět 
 Re: Fotky a videa10:35:29 07.06.2011
Poslu Ti to k prebrani. Moc rad bych pak videl vysledky tenzometrickeho mereni, na to jsem hodne zvedavy. :-)
HonzaD.odpovědět 

 Workshop13:54:23 08.06.2011
Díky za akci, kluci ze Singáče, i když na vlastní chození po lajně už nemám (je mi 71 let), tak jsem se naučil to, co jsem nevykoukal loni - koncové uchycení lajny v šeklu, samosvorné a šponovací. A omlouvám se, že jsme už v půl druhé odešli, protože jsem byl limitován vlčím hladem dospívajícího vnuka.
Honza Dádaodpovědět 

 Foto dne:

Mikulášovy kulatiny
 Databáze cest:
Všechny cesty (181161)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Velké Zhmotnění 7C Skalka Ve Skalce
Llavazo 6b Vega Bala
José Hernández 6a+ Vega Baja
Paco 6a+ Vega Baja
Toñi 6a Vega Baja
Nově komentované:
Les Vzpomínek 7C+ Bor
Souhvězdí Marmota 7C Hradby U Kozla
Egoinstagram 6C+ Albarracín
Nedopečený Rohlík 4 Skalky Pod Nebušicemi
Hromadný Hrob Low 8A/8A+ Bystřička

 Nově v diskusi:
Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Davle | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
Re: sport či šoubyznys jako každej jinej | Re: sport či šoubyznys jako každej jinej | EkoThurnBertík - jak se dostal zpět do Evropy? Letadlem ? | Re: Je to tak | Re: i mezi lezci jsou | Re: i mezi lezci jsou | Re: kájo, ty chudáčku | retro | Re: kájo, ty chudáčku | Re: kájo, ty chudáčku |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (25)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (13)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (7)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Seb Bouin: prvovýstup nejtěžší cesty v Číně El Gran Cabrón 9b (2)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)

 Nově v inzerci:
Deuter aircontact | Boty Scarpa Triolet GTX | Ústí a okolí | velky chyty/madla | Spantik | Prodám běžecké boty Asics Gel Fuji Attack 5 | Perova bunda PEAK PERFORMANCE | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Průvodce | Direct Alpine pants Midi 3 |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1170 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1079 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 931 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 969 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 821 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.