LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1166987 cest
Nové přelezy:
Stanica 9/9+
Saxana 9+
Penumbral 11-
Bleu Blanc 7c+
Věčně Bez 9-
Raise The 10+
1, 2, 3 Im 9-
Corps Étra 7b+
Long Peach 7C
To Není Fu 7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení na obtížnost Briançon (FRA)

Kuba Konečný skončil v semifinále 18.

Jakub Konečný skončil v pátek 18. v  semifinále závodu Světového poháru v lezení na obtížnost ve francouzském městě Briançon. V sobotu pak vyhráli Romain Desgranges (FRA) a Janja Garnbret (SLO).

Jakub Konečný postoupil do semifinále z kvalifikace rovněž z 18. místa.

Další z našich Tomáš Binter v kvalifikaci skončil 50., Štěpán Volf 60., Denis Pail 68.
Startovalo 68 závodníků.

V ženách jsme zastoupení neměli.



Viz výsledky:

IFSC Climbing Worldcup (L) - Briançon (FRA) 2017

sth   [úpravy] 22:30 29.07.2017Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tomas M.16:06:17 28.07.2017
Gratulace Jakubovi. Jediny, zda se, se vyhnul pasti nekompetentnich stavecu...
odpovědět 

 Slušny16:26:33 28.07.2017
Kuba kudlu jede! Do toho!!! Z TBT jen TB, který zúročil rekordní počet účastí v zahraničí a je 2. nejlepší z našich. Ženské žádné, Lenka odpočívá v Tisé a v Juře, Gábina mlčí. Mlaďoši sbíraj zkušenosti a otloukaj si nervy. Hokej.
K.odpovědět 

 rána18:12:14 28.07.2017
Strašlivá rána pro zdejší kritiky. Kuba Konečný v semifinále, to nevím, co mu vytknou. Něco si ale určitě najdou, třeba barvu očí... Tomáš Binter lepší než Štěpán Volf a Denis Pail, to je alší rána.

Za mě - Kuba super, ale je potřeba makat dál, ostatní horší, ale je potřeba makat dál taky :)Jsou mladí, prostor pro zlepšení určitě je.

P.S. koukám, že už se tu objevil nějakej chytrák, kterej zase rojíždí výmysl s pastí stavěčů, kterou ale Binter nenapsal. Když kritikům stačí ke kritice ž, je to vůbec kritika?
odpovědět 
 Re: rána18:19:03 28.07.2017
nekdo tu nekdy kritizoval kubu? mozna bys taky mohl upustit od te tvoji fantazie kdyz poucujes ostatni
odpovědět 
  Re: rána18:43:18 28.07.2017
jo, někdo ho tady kritizoval, kdo asi za tři dny po bouřlivé debatě řekl, že to tak teda nemyslel a že Kuba je tam správně...ale to by mezitím nesmělo proběhnout to, co proběhlo.
odpovědět 
   Re: rána20:52:26 28.07.2017
Ne, nekritizoval. To jen asi neumis porozumnet textu anebo ve vsem hledas to co sam chces slyset. Ale vest s temi svymi bludy pak diskuzi je smesne..
xodpovědět 
 Re: rána18:21:37 28.07.2017
Ha ha ha, když někdo přepíše stavěčskou past na krásu a pak někdo tvrdí, že to ten někdo nenapsal, a někdo tvrdí, že se na lezci kritici naváží do Konečníka, tak se ten někdo asi někde uhodil do hlavičky, ne?
Honza H.odpovědět 
  Re: rána18:42:00 28.07.2017
Jojo, pár článků dozadu byl jedinej přípustnej myslím Lenka Slezáková. Tak to je, kamaráde a šup na neurologii, protože do hlavičky ses uhodil ty :)
odpovědět 
   Re: rána20:53:44 28.07.2017
Premyslim, zda jsi troll nebo jen fakt trpis nejakou disfunkci?
xodpovědět 
 Re: rána20:48:20 28.07.2017
Nekdo nekdy kritizoval Kubu? Myslim, ze vsichni se zrovna shodovali na tom, ze Kuba je jeden z mala, ktery neco predvadi. Ne vse, co se deje v tve hlave je skutecne...
odpovědět 
  Re: rána10:33:10 29.07.2017
Kubíka, nikdo nekritizoval, to jenom zdejší pacient se snaží výkřiky lžes a je to lež uhýbat jaksi normálnímu náhledu na věc a kličkovat jak politik ve stylu, (když v komentáři stojí):"skončili na posledních místech".
Pacient politik se ozve a křičí lžeš, lžeš, je to jen lež, (protože byli předposlední). Když se v komentáři objeví "omluva" že skončili téměř poslední. Pacient křičí, že takhle radikálně obrátit svůj názor je taky lží. Toť k pacošovi a Kubíkovi velká gratulace, je to kluk šikovná.
fanklub Kubaodpovědět 

 Omyl19:54:32 28.07.2017
Kuba je 22. takze nikam nepostoupil.
odpovědět 
 Re: Omyl20:20:48 28.07.2017
V obtížnosti jde do semifinále 26 lezců, paragraf 6.5.1
A navíc jsem ho právě sledoval.
pbla4024odpovědět 
 Re: Omyl20:38:54 28.07.2017
Omyl je celý diskuzní systém na lezci...
odpovědět 

 pecka22:30:00 29.07.2017
Kubik jede a hlavně at neztraci motivaci. Stepan a Denis by se neměli nechat zahanbit. Tohle trio mam rad a rostou u nas poradni bouchači. ☺
jenikodpovědět 

 Foto dne:

SP Chamonix
 Databáze cest:
Všechny cesty (185008)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hamburger Crack VIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Dub FX IXb Labské Údolí - Pravý Břeh
Velký Pátek IXa Labské Údolí - Pravý Břeh
Abeceda B 5A Ludvíkov (Nad Hřbitovem)
Flow VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Nově komentované:
Severovýchodní Cesta VIIc Prachov
Defekt VIIb Prachov
Cherubin 6b Ceuse
N.N 6c Val Di Landro
Baptiste 7B+ Magic Wood - Averstal

 Nově v diskusi:
Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma | Síla rozvodů |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (36)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1663 
 Ne 
 1912 
 Nevím 
 1182 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.