LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1152773 cest
Nové přelezy:
Žily 7C
Nome E Cog 7c
Tres Trist 8b
La Carlets 8b
El Barón R 7b
Doctor No 7b+
#21 7b+
El Barón R 7b
Sprejvól S 8B
Center Cou 10-

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Americké mládí v Tarnu řádí

zprávy z 8a.nu

Ch. Sharma a D. Graham si potvrdili formu ve francouzkém Tarnu, kde je prý stále hnusně. Chlapci měli zjevně hezky. Pátek: sousední oblast Gorge de la Jonte, Ch. Sharma: 3-délková cesta Les chemins de Katmandou: 1. délka: 8b OS, 2. délka: 7c+ OS, 3. délka: 8b/b+ RP. Sobota, oba: Gorges du Tarn: La spectre D´ottokar 8b OS a zahájili nacvičování projektu Adieu Wolfgang v sektoru Güllich (mimochodem, nedávno to bylo 10 let od jeho tragické autonehody). V neděli si Amíci vylezli tyto cesty: Tennesse 8b OS (prý dost tvrdé) ve stejnomeném sektoru a pak dvě 8a: Barbitturique (Graham OS) a Les ailes du désir (oba OS). Uvidíme, jak si poradí s Adieu Wolfgang, že by další 9a? Tato cesta vede v oblé, silně převislé hraně a nastupuje se z police 20 m nad silnicí. Už z údolí je to velmi působivé. Krom toho jsou v Tarnu i krutě vytrvalostní dardy dlouhé 50 až 80 m, některé za 8b+ až 8c.

Bída   [úpravy] 10:19 09.10.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Vyhrál jsi…
Davide, řekl bych, že vítězství v soutěži o nejaktivnějšího přispěvatele na LEZCI.CZ už máš v kapse. Teď abys pomalu připravoval takový malý portrét sebe sama pro ty, co Tě osobně neznají.

Už se těším :o)
Zapsal: Houba, 08:14:18 10.10.2002
 Ano, ja chci taky tvuj portret
Ja taky Azbeste.A tebe Davide vyzyvam k vystoupeni internetove anonymity.Otevri se slave a popularite!!! Nevynechej nic!!!!!
Zapsal: loudis, 17:24:03 14.10.2002
 Chceme Tě, Bído!!
Portrét! Portrét! Portrét!
Zapsal: , 14:23:24 16.10.2002
 
To je jednoduchý. Je to grafoman, kterej začal lézt na písku, protože mu to přestalo jít na skalkách. Když mu to nešlo ani tam, tak začal psát na Lezce a prudí. Podle toho, co píše, tak je to ke všemu dopingář, feťák a alkoholik. Měl by toho radši nchat, než mu Čermák, nemaglajzující piskári, sekači chytů a sprejeři dají do držky. Ani bych se jim nedivil. Zlatej RoTor, ten se drží svého a nekacá do toho ostatním. Ještě že nejezdí na ledy či do hór. To už by vyprudil všechny.
Zapsal: , 16:59:18 16.10.2002
 ZcEiNSscIVxU
Superior thkinnig demonstrated above. Thanks!
Zapsal: TiMVPPLSsrcmGyu, 05:11:33 23.10.2012
 RPtElVUGKKNF
People noramlly pay me for this and you are giving it away!
Zapsal: jIGdowlyJCWNsfnVyT, 03:59:13 02.01.2013
 GOyjvzRXTGzTF
wCaM7g Major thanks for the blog article.Really thank you!
Zapsal: rBDVZnsG, 03:14:39 20.12.2013
 xrORnQifCyXP
XJ89h0 wow, awesome blog post.Much thanks again.
Zapsal: ARtqjOut, 20:06:57 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Mikulášovy kulatiny
 Databáze cest:
Všechny cesty (181152)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fase Di Stallo 6b+ Siracusa
One&Only 7a+ Canicattini
Argos Is Watching You 7b Canicattini
Django 9+ Geyikbayiri
Tres Tristes Tríceps 8b Siurana
Nově komentované:
Souhvězdí Marmota 7C Hradby U Kozla
Egoinstagram 6C+ Albarracín
Nedopečený Rohlík 4 Skalky Pod Nebušicemi
Hromadný Hrob Low 8A/8A+ Bystřička
Bratři V Triku 6A Škrovád

 Nově v diskusi:
Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Davle | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Horkej tip pro Martina! |

 Nové komentáře:
Re: sport či šoubyznys jako každej jinej | EkoThurnBertík - jak se dostal zpět do Evropy? Letadlem ? | Re: Je to tak | Re: i mezi lezci jsou | Re: i mezi lezci jsou | Re: kájo, ty chudáčku | retro | Re: kájo, ty chudáčku | Re: kájo, ty chudáčku | :) |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (24)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (13)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (7)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Seb Bouin: prvovýstup nejtěžší cesty v Číně El Gran Cabrón 9b (2)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)

 Nově v inzerci:
Deuter aircontact | Boty Scarpa Triolet GTX | Ústí a okolí | velky chyty/madla | Spantik | Prodám běžecké boty Asics Gel Fuji Attack 5 | Perova bunda PEAK PERFORMANCE | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Průvodce | Direct Alpine pants Midi 3 |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1169 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1075 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 929 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 966 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 819 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.