LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
31.Pelíšek 10397
32.Kalvas 10356
33.Novotná 10306
Bouldry:
31.Šolc 9281
32.Majdloch 9125
33.Kožich 9100
Hory:
19.Magič 4483
20.Louda 3676
21.Novotný 3598

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5685 lezců
1153116 cest
Nové přelezy:
Unidedo Fl 7b
El Lladre 8a
Las Ensena 7c
Zagorka 7c+
The Sun Of 7b
Facka 7B+
Černý Trav 7C
Mentalia D 7b+
Perversi D 7c
Argos Is W 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na Setkání skialpinistů 2017

Brádlerovy boudy v Krkonoších - 8. až 10. prosince

Komise tradičního skialpinismu ČHS ve spolupráci s MountainSki.cz a Tulenipasy.cz zve na tradiční skialpinistické setkání, které se uskuteční na Brádlerových boudách (1156 m) v Krkonoších.

Ve dnech 8. až 10. prosince 2017 se do Krkonoš sjedou nejenom tradiční skialpinisté, ale všichni příznivci pohybu na sněhu ve volném terénu.

Program


Pátek 8. 12. – příjezd a příchod, prezentace, ubytování. Pokud se dostavíte po 20 hodině, pošlete email nebo SMS

Sobota 9. 12. – snídaně, skalp, běžky, pěšky nebo kolo podle aktuálních (ne)sněhových podmínek. Po návratu program – orientačně:

současné vývojové trendy tradičního skialpinismu
novinky v oblasti aktivní lavinové prevence
Beton Ski Team + Letka Karpatských netopierov – zopakování Tatarkova vysokotatranského přechodu
Kejda Ski Team alias Švihálekski  - Ski Bolivia, vysokotatranský přechod
Winter Carrots
plán akcí na příští rok v Evropě a mimo Evropu
a mnoho dalšího

Vaše příspěvky do 20 minut jsou vítány, název promítání zašlete do 30. 11. 2017 společně s anotací na jan.pala@horosvaz.cz nebo jan.pala@mountainski.cz

Neděle 10. 12. – po snídani vyklizení pokojů, výlet po okolních horách a individuálně odjezd

Dostupnost
Přístup k chatě je ze Špindlerova Mlýna. Část účastníků může parkovat v Medvědím kolenu, kde mají Brádlerovy boudy vyhrazené parkoviště. Příjezd do Medvědího kolena je vždy nutný nahlásit 30 min. předem (tj. při průjezdu Vrchlabím) na tel.: +420 602 322 032. Na stejném telefonním čísle Vám bude sdělena informace, kde přesně můžete své vozidlo v Medvědím koleni zaparkovat. Provozní doba je do 20:00 hodin. Autobusové nádraží je v centru Špindlerova Mlýna. Návazná možnost dopravy odtud do Medvědího kolena je autobus kyvadlové dopravy „Špindlerův Mlýn – Špindlerova bouda“, který jezdí z autobusového nádraží ve Špindlerově Mlýně vždycky „v půl“ mezi 8:30 a 16:30 a staví v Medvědím kolenu. Výchozí zastávka kyvadlové dopravy je při hlavní silnici.

Pěšky, na skalpech nebo běžkách se stoupá lesem

V případě souvislé sněhové pokrývky jsou vhodné sněhové řetězy. https://mapy.cz/s/18tdq




Stravování
V ceně je snídaně a večeře. Během dne je každý samozásobitelný, chata funguje celý den - jídlo, pití.

Ubytování
Brádlerovy boudy (1153 m) nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích.  Cena je 610 Kč za osobu a noc včetně polopenze. V případě společné noclehárny ve vlastním spacáku je cena za noc s polopenzí 420 Kč http://www.bradlerovy-boudy.cz/.

Přihlášky
Přihlásit se je možné na email jan.pala@horosvaz.cz vyplněním souboru

 Přihláška ke stažení: - 2017-setkani-skialpinistu_jmeno-prijmeno.docx


Přihláškou je následně 1220 Kč na osobu (nebo 610 Kč pro ty, co přijedou až v sobotu) zaslaných do 15. 11. 2017 na účet: 2200388264/2010, FIO banka. Variabilní symbol je rok vašeho narození, do specifického symbolu uveďte své datum narození ve formátu DDMMRRRR a do zprávy pro příjemce své jméno, horolezecký oddíl a počet nocí.

Co dělat v okolí Brádlerových bud?

Běžky, skialp, lyžování (pokud je sníh)
Kolo
Turistika
Běh

V sobotní tombole budou ceny od G3 (Boatpark), Ortovox (Summittrade), Pieps (Total Outdoor), a mnoha dalších


palic   [úpravy] 12:07 06.11.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Masokombinát 6B
 Databáze cest:
Všechny cesty (181225)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cronos 7c Chulilla
Kellerova 7+ Jablonné Nad Orlicí
Kartáč 7 Jablonné Nad Orlicí
El Lladre Del Temps 8a Margalef
Atlántida 6a+ Bajo Vinalopó
Nově komentované:
Černý Traverz 7C Labské Údolí - Pravý Břeh
Tanga Na Půl žerdi VIIa Ostaš
Tanga Na Půl žerdi VIIa Ostaš
Perversi De Delusi 7c Siracusa
Mar De Las Calmas 7c+ Siurana

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Co z toho shybmajstr ma? | Re: Davle | Co z toho shybmajstr ma? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Food truck! | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
Re: Cui Bono? | Exhib | Re: To je ono | Re: To je ono | Trenky | Re: To je ono | To je ono | Re: Cui Bono? | Re: Výsledky | Re: Cui Bono? |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (27)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (6)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)

 Nově v inzerci:
Scarpa Triolet GTX | Chullila 8.3. | Chullila 8.3. | Gore-Tex Mammut | Statická a dynamická lana | PRAHA,PRODÁM | Nabídka rychlé půjčky | Naléhavá nabídka půjčky | Nabídka rychlé půjčky | Spolehlivá nabídka půjčky |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1195 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1097 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 944 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 987 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 844 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.