LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
21.Slezáková 10624
22.Lachman 10620
23.Jungling 10588
Bouldry:
21.Indrák 9700
22.Šťastný 9675
23.Pařík 9650
Hory:
4.Sejbal 7051
5.Y 6836
6.Černý 6808

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5685 lezců
1153120 cest
Nové přelezy:
#21 7b+
Unidedo Fl 7b
El Lladre 8a
Las Ensena 7c
Zagorka 7c+
The Sun Of 7b
Facka 7B+
Černý Trav 7C
Mentalia D 7b+
Perversi D 7c

Stěny
HoSPORT - Staré Hodějovice
Masacre Room - České Budějovice
Crux - Karlovy Vary

Prodejny
Husky Outdoor Shop - Plzeň
HUDYsport - Jihlava
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Passo Valparola

a Via M. Speciale

Jak se bydlí na parkovišti v Passo Valparola, a jak vypadá krásná Via M. Speciale VI- na Piccolo Lagazuoi.
Délka 2,5 minuty, QuickTime/Mpeg 4, 17 MB. Ke stažení zde.

Petr Jandík   [úpravy] 00:32 24.07.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Petře Jandíku!21:50:27 05.04.2005
Milý Petře Jandíku!Četl jsem spoustu komentářů k různým článkům a nemohl jsem si nevšimnout těch tvých.Tvá kritika k článkům,které na LEZCE podle tebe nepatří(?),je nepřehlédnutelná.Proboha,co potom znamená tvé video z parkoviště,kde jsi nám natočil auto,zmoklá okna,déšť a úžasnou louži!!!To pak nemyslíš asi vážně,že ne.Doufám,že se neobhájíš tím,že v pozadí je záběr na hory (-:.Pokud takové video má co dělat na Lezci,pak články,kde se alespoň něco děje,zde mohou existovat dvojnásob!Petře Jandíku,zdar tvým úspěchům. 
Boggyodpovědět 
 Re: Petře Jandíku!22:20:20 05.04.2005
Mílý Boggy.:-)
Díky za přání úspěchu.
Pokusím se ti vysvětlit svůj pohled na věc. Články, které kritizuji na Lezci, tam podle mne nepatří v té podobě, v jaké tam byly vloženy. To jest jako nekonečné symfonie a rozvleklé hrdinské eposy o banálních věcech a akcích, které mají význam v podstatě jen pro samotné účastníky.
Tento film, který kritizuješ, zabírá na Lezci tři řádky popisu, a jinak nic, neboť je umístěn na jiném serveru a zde je jen odkaz.
Co tento film přinese lezcům:
1) poznatek, že na Passo Valparola se dá spát v autě. (ušetří se za kemp a naftu/benzín)
2) Bude-li někdo chtít lézt cestu Via M. Speziale, která je fakt nádherná, může se mu hodit si ji na tohle pidifilmu prohlédnout. (odkaz na článek o ní je k nalezení v souvisejících článcích)

Od roku 2003, kdy byl zařazen, si ho stáhlo 419 zájemců, takže nejspíš to přece jen někoho zajímá, i když je pravda, že z filmů vystavených na Fotobance je stahovaný nejméně (nepočítám Polínko, které bylo zařazeno do nabídky až letos)
V popisu je celkem poctivě napsáno, co film obsahuje, takže se můžeš kvalifikovaně rozhodnout, jestli ho stahovat, nebo ne. Kromě toho jsou tu i komentáře, kde můžeš vyjádřit svůj názor a varovat tak opstatní čtenáře :-) Od toho tu komentáře jsou.

Samozřejmě nikomu neupírám právo kritizovat moje příspevky na lezci, a pokud uznám kritiku jako opodstatněnou, budu se snažit kritizovaný nedostatek odstranit. Nic není dokonalé a všechno se dá ještě alespoň trochu vylepšit. :-)

Takže ti děkuji za názor a přeji mnoho úspěchů i tobě.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:
Osoje C
Super Hrvoje, 7a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (181226)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bovedón Broccoli Wall 7a+ Gandia
Cronos 7c Chulilla
Kellerova 7+ Jablonné Nad Orlicí
Kartáč 7 Jablonné Nad Orlicí
El Lladre Del Temps 8a Margalef
Nově komentované:
Černý Traverz 7C Labské Údolí - Pravý Břeh
Tanga Na Půl žerdi VIIa Ostaš
Tanga Na Půl žerdi VIIa Ostaš
Perversi De Delusi 7c Siracusa
Mar De Las Calmas 7c+ Siurana

 Nově v diskusi:
Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Co z toho shybmajstr ma? | Re: Mir Davli | Re: Davle | Re: Davle | Re: Co z toho shybmajstr ma? | Re: Davle | Co z toho shybmajstr ma? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
zbytecne? | Re: Trenky | Re: Cui Bono? | Re: Cui Bono? | Re: Cui Bono? | Exhib | Re: To je ono | Re: To je ono | Trenky | Re: To je ono |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (27)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (14)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (7)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)
Český horolezecký svaz mění adresu (6)

 Nově v inzerci:
Scarpa Triolet GTX | Chullila 8.3. | Chullila 8.3. | Gore-Tex Mammut | Statická a dynamická lana | PRAHA,PRODÁM | Krosna na dítě - Corazon Panda | starší průvodce | Deuter aircontact | Boty Scarpa Triolet GTX |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1198 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1099 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 945 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 987 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 844 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.