LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Já slabě písknu, ty silně táhni.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5761 lezců
1169954 cest
Nové přelezy:
Level 42 10-/10
Princ Char 9
Hook Islan 9-/9
Escapade Xb
Kundaluna 7c+
Země Pro S 9+/10-
Paralelní Xb
Weg Der Kr 7b
Jenseits V 9
Hank 7b+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Ruzyni v Praze je otevřena venkovní stěna

Ahoj všichni,
i přes současná opatření máme otevřenou venkovní stěnu na Ruzyni v Praze.
Vzhledem k situaci je nutné se předem objednat v rezervačním systému a dodržovat určitá pravidla.

Podle současného usnesení je možné se potkávat v 6 lidech. Stěna bude proto ode dneška  rozdělena na 3 sektory, které budou jasně vymezeny. V každém sektoru tedy můžou lézt tři dvojice.

Rezervace se dělá na celou stěnu, ne na jednotlivé sektory. Max počet je 18 lidí na 120 minut. Je nutné rezervovat místo pro každou osobu, která přijde a za tu se také platí vstupné. Jednotné vstupné je 160 Kč za osobu a dostanete k tomu také hrnek teplého čaje.

O víkendu budeme zkoušet provoz topení. Přímotopy jsou přímo v prostoru stěny. Topení se bude pouštět přibližně na 10 minut po každé půlhodině.

Registrace se provádí na https://lezeckekurzy.webooker.eu.  Při registraci se musíte také zapsat jako student (Další - Můj účet - Studenti) a můžete si zapsat víc lidí pod sebou. Pak si zaregistrujete v poli Akce potřebný termín.

Prosíme o dodržování dalších opatření, které v dnešní době jsou všude známá: Dodržování rozestupů na recepci a dezinfekce rukou. Doporučujeme používání tekutého magnesia. Při vstupu je měřena teplota. Při zjištění zvýšené teploty (více než 37,2 °C) nebude dotyčný vpuštěn. Při vstupu do sportoviště je třeba mít roušku, při sportování již není potřeba. K dispozici jsou šatny i sprchy. Další prostory stěny jsou uzavřeny.

Stěna musí být kompletně otevřena, nesmí se uzavírat otevírací vrata. Pokud bude pršet, tak se stěna musí uzavřít a nelze lézt. V případě jemného deště se lézt ještě dá. Pokud si nejste jisti, je nejlepší si zavolat přímo na recepci (775 238 814).

Stěnu necháme otevřenou, pokud bude zájem a počasí a pokud to vládní nařízení dovolí. V případě další změny budou vždy informace na našich stránkách www.stena-ruzyne.com

Přejeme zdárné zvládnutí celé covidové akce…

Tým lezecké stěny Ruzyně

1


2


3

Luca   [úpravy] 05:56 15.10.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Skoda16:32:18 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:32:35 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:32:58 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:33:21 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to s lezenim nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Super počin18:07:35 15.10.2020
Paráda! I cena hodně příznivá, vzhledem k tomu jak málo bude stěna obsazená.
odpovědět 

 Foto dne:

Všední den na Panťáku
 Databáze cest:
Všechny cesty (185494)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Part Des Anges 6b Ailefroide
La Serie Pre-doc 6A+ Valle Dell Orco
Danke Chrimi! 5+ Freiberger Gebiet
Pocharatka 7A Kamienna Gora
2h De Colle 7a+ Rue Des Masques
Nově komentované:
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně
Plotna 8+ Bechyně
Snoopy Directe 6b Ailefroide
Dromedaria L1 7b Laste

 Nově v diskusi:
Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti | Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi | Re: Odborníci | Re: Škoda jí, | Re: Škoda jí, | Talent | Re: Škoda jí, | Re: Škoda jí, | :-( |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (14)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix | Lano Mammut Crag Dry 9.8mm, 60m | Lezečky Scarpa Pernštejn | Prodam |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1816 
 Ne 
 2065 
 Nevím 
 1315 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.