LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
31.Pelíšek 10397
32.Kalvas 10356
33.Novotná 10306
Bouldry:
31.Šolc 9281
32.Majdloch 9125
33.Kožich 9100
Hory:
19.Magič 4483
20.Louda 3676
21.Novotný 3598

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5685 lezců
1153116 cest
Nové přelezy:
Unidedo Fl 7b
El Lladre 8a
Las Ensena 7c
Zagorka 7c+
The Sun Of 7b
Facka 7B+
Černý Trav 7C
Mentalia D 7b+
Perversi D 7c
Argos Is W 7b

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Online rozhovor se Zdeňkem Hrubým

Úterý od 14.00

smallAhoj horolezci,
na úterý 21. 02. jsme pro Vás připravili na www.lezec.cz on-line rozhovor s předsedou Českého horolezeckého svazu Zdeňkem Hrubým.

Zdeněk Vám od 14.00 do 15.30 rád zodpoví Vaše otázky týkající se práce ČHS, horolezectví obecně, ale může i přiblížit vývoj v oblasti českého sportu, neboť byl v nedávné době zvolen členem VV ČSTV. Budeme rádi, pokud se vyvarujete zbytečně expresivních výrazů a svou otázku podepíšete.

Zdeněk Hrubý


Zdeněk Hrubý

Petr Resch   [úpravy] 12:21 15.02.2012Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 cože?15:07:36 15.02.2012
Budeme rádi, pokud se vyvarujete zbytečně expresivních výrazů. Tak na co se ho máme ptát?
Tomáš Marnýodpovědět 
 Re: cože?16:32:04 15.02.2012
Nesmíš používat slova citově zabarvená, protože si to předseda přeje. Tak žádný ťuťuli muťuli, čumáčku růžovej nebo kokote.... Pěkně slušně, stručně, k věci. Nejlépe hodně chválit, obdivovat a vyjádřit velkou podporu do mnoha dalších let.
Tomodpovědět 
 Re: cože?16:42:19 15.02.2012
Jo citově zabarvený klidně můžete, expresivní je něco jinýho.
A ne že si to předseda přeje nebo nepřeje. On se pouze uvolil nám vyjít vstříc, když jsme ho o online požádali.
Doufám, že autor příspěvku nademnou bude v úterý mimo dosah www. :)
 jirkasodpovědět 
 Re: cože?16:52:20 15.02.2012
Neboj, nebude mimo dosah. Těší se jak malej Jarda. Jen ho ještě pouč prosím, co si teda představuješ pod "takým" expresixním ??
Tomodpovědět 
 Re: cože?17:20:27 15.02.2012
ja bych.. jen.. jako ze... abyste vedeli.. ze tedy.. se radsi zeptejte nekoho jinyho
kruegerodpovědět 
 Re: cože?17:26:30 16.02.2012
zkus si predstavit vecnou diskusi kde se lidi neurazej a nepouzivaj urazky a argumenty ad absurdum, ad hominem.. to by snad slo, ne?
odpovědět 

 Koncepce ČHS10:20:36 16.02.2012
Píšu otázku už teď protože, až bude probíhat rozhovor nebudu  na netu.

Předsedo, tohle napsal Zoban ve výroční zprávě ČHS.
  "Z hlediska IWC za rok 2010 čerpala podporu pouze Lucie Hrozová, ostatní ze závodících na
odpovídající výsledky zatím bohužel nedosáhli. Pro další závodní sezónu bychom rádi přepracovali
nominační kritéria i výši podpory tak, aby výjimeční závodníci byli podpořeni více než dosud a
současně jsme mohli podpořit i závodníky v nižších soutěžích, abychom je motivovali k dalšímu
výkonnostnímu růstu a postupu až třeba na úroveň IWC. To však bude odvislé od celkové
ekonomické situace ČHS a hlavně realizovatelné až na sezónu 2011/2012."

Tak se ptám co si myslíš o pravdivosti  této koncepce ČHS v  komisi drytoolu.

    Když přitom výsledky Lucky za rok 2011 byly (3,2,4,2 místo, a celkově 2 misto v IWC)a od ČHS na tento rok dostala cca 37000Kč.
      Za tyto úspěchy ji ČHS "odměnilo" podporou na rok 2012 finanční částkou 19000Kč. To je cca o 50 procent méně než v roce předešlém.
    Přitom Zoban ve své zprávě ,kterou sdělil valné hromadě uvádí, že výjmeční závodníci by měli dostat větší podporu.
      Lucce tak průměr finanční podpory od Čhs na jeden závod v roce 2012 vychází cca 3800Kč. Lucka se zůčastní všech 5 závodů IWC.
      Dovolím si upozornit ,že Zobanova komise na rok 2012 nedostala méně peněz než na rok 2011. Pro Lucku z toho plyne jasný závěr. Že špičkové výsledky ČHS odměňuje nížší finanční podporou, ale přitom valnou hromadu vodí za nos prohlášeními o tom , že by za kvalitní výsledky měla být větší podpora.
    Je podle tebe správné, že Lucka dostala za takové špičkové výkony na další rok o 50 procent menší podporu od ČHS?
    A přitom za 51 místo v IWC  v Saas Fee  Zobanova  komise Lukáši Pálkovi dala 5000Kč. Lukáš se odmítl zůčastnit ostatních závodů IWC a tak průměr výše jeho dotace od ČHS je 5000Kč na závod. Tedy slabší závodník má větší průměrnou finanční podporu na závod, než závodník na špici IWC. Trošku nefér, nemyslíš? Předsedo.
Libor rebel Hrozaodpovědět 
 Re: Koncepce ČHS10:33:13 16.02.2012
Prosím tě předsedo, zkus se vyjádřit jen k věci. To, jaky jsem člověk, už čtenáři lezce znají ze Zobanova podání.:-) Předem děkuji.
Libor rebel Hrozaodpovědět 
 Re: Koncepce ČHS11:31:11 16.02.2012
:)) Tohle jsem uz asi nekde cetl. :))

Trochu se to podoba "...a mimo jine si myslim, ze Kartago musi byt zniceno"

A jeste me napada souvislost, ze Marc Girardelli byl Rakusak a jezdil za Lucembursko.
jx zeroodpovědět 
 Re: Koncepce ČHS13:07:20 16.02.2012
socka z Mamutu se ozvala Huurááá.Ještě je tu
odpovědět 
 Re: Koncepce ČHS20:35:25 18.02.2012
Ach jo. Hroza má asi pravdu, ale musí s tím zasírat totálně všechny lezecké weby? Vždyť už to všichni známe, po minulých čtrnácti dnech.
Do jeho fanklubu asi taky nevstoupím...
odpovědět 

 Motivace pro slabší...10:43:07 16.02.2012
Možná by ve zprávě z komise drytoolu pro letošní valnou hromadu by  mělo být tohle.  " Když budeš slabší dostaneš na závod 5000Kč, a když budeš na světové špičce dostaneš 3800Kč na závod." Lépe by to vystihovalo koncepci ČHS.
Libor rebel Hrozaodpovědět 
 Re: Motivace pro slabší...08:26:00 18.02.2012
Podle toho co pises to okomentuji takhle:jakykoliv uspech v Cechach se NEODPOUSTI-a to Tva dcera i Ty splnujete :-)
Michalodpovědět 

 Otevřeně18:02:56 16.02.2012
Pane Hrozo,osobně Vás neznám,ale Váš parazitní projev po touze rovnocennosti není na místě skromného chlapa.Nemám ten pocit,že si za 30 let otevřu knihu kohokoliv z Vašeho rodokmenu,ale R.Kuchaře nebo M.Šmída vždy rád!
Ondra Málekodpovědět 
 Re: Otevřeně08:10:43 17.02.2012
At souhlasime nebo ne - tak ma pravdu. Neni mozny davat penize za posledni mista vetsi nez za prvni pricky. Zoban je znam svou "lacnosti" po penezech... Treba amortizace vozu pri jeti za lezenim je u nej bezna praxe. Proc si zvolite ci CHS potrebuje riskovat s nekym takovim ve vedeni je mi zahadou...
odpovědět 
 Re: Otevřeně09:39:18 18.02.2012
A co je na tom spatneho? Proc by ti mel nekdo sponzorovat cestu za lezenim, kdyz nemas sam na auto? Jestli jsou to realne rozpocitane naklady, tak si myslim, ze je spravne majiteli vozu prispet a ne a aby on mel kazdy vyjezd za lezenim 2x drazsi nez ostatni, co se vezou s nim...

Pokud nekdo amortizaci neresi, jeho vec, kdo ano, tomu rad prispeju rovnym dilem na naklady na cestu a nezda se mi na tom vubec nic divneho. Jen pro prehled sam auto nemam...
Buriodpovědět 

 Foto dne:

Masokombinát 6B
 Databáze cest:
Všechny cesty (181225)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cronos 7c Chulilla
Kellerova 7+ Jablonné Nad Orlicí
Kartáč 7 Jablonné Nad Orlicí
El Lladre Del Temps 8a Margalef
Atlántida 6a+ Bajo Vinalopó
Nově komentované:
Černý Traverz 7C Labské Údolí - Pravý Břeh
Tanga Na Půl žerdi VIIa Ostaš
Tanga Na Půl žerdi VIIa Ostaš
Perversi De Delusi 7c Siracusa
Mar De Las Calmas 7c+ Siurana

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Co z toho shybmajstr ma? | Re: Davle | Co z toho shybmajstr ma? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Food truck! | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
Re: Cui Bono? | Exhib | Re: To je ono | Re: To je ono | Trenky | Re: To je ono | To je ono | Re: Cui Bono? | Re: Výsledky | Re: Cui Bono? |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (27)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (6)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)

 Nově v inzerci:
Scarpa Triolet GTX | Chullila 8.3. | Chullila 8.3. | Gore-Tex Mammut | Statická a dynamická lana | PRAHA,PRODÁM | Nabídka rychlé půjčky | Naléhavá nabídka půjčky | Nabídka rychlé půjčky | Spolehlivá nabídka půjčky |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1194 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1097 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 944 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 986 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 844 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.