LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5683 lezců
1151714 cest
Nové přelezy:
Mediterrán 8a
Bloody Boj 7C+/8A
Llanuras B 7b
Mal Pago 7c
Senzación 7b+
Grosse Ein 8A
Arcikam 7C
Marathon 7c
El Remanso 7c+
Umění Prok 8A+

Stěny
BalvanBoulder - Horažďovice
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
Rock Point - NC Eden - Praha 10

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sasha DiGiulian - 8c+

Sasha DiGiulianOsmnáctiletá Američanka Sasha DiGiulian vylezla cestu Southern Smoke 8c+ v Red River Gorge v USA.

DiGiulian se tak stala druhou ženou USA, která přelezla tuto obtížnost.  První byla Beth Rodden (2008, Meltdown 8c+, Yosemity).


Její partner Magnus Midtbo na svém blogu píše: "Jistil jsem hodně silných lidí, ale jistit Sashu v Southern Smoke, byl můj dosud nejpůsobivější zážitek. Pokud vím, tak to je druhé ženské 8c+ v USA. Vylézt tuto 70 krokovou cestu zabralo Sashe jenom 6 pokusů. Není moc žen s 8c+. Jestli počítám dobře, tak jich je pět: Bereziartu, Vidmar, Gros, Lavarda, Durif. Do oblasti Bob Marley jsme přišli pozdě odpoledne, kdy už tam byl stín. Po rozehřátí v 8b se Sasha v Southern Smoke "prošla", jako by to bylo 7a“.

Autorem Southern Smoke je Joe Kinder (2008), viz video dole. 



Zdroje:

www.magnusmidtboe.com

Simona    [úpravy] 06:29 21.03.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Sasha šikovná na Youtube10:42:42 21.03.2011
Na Youtube je s ní, a s další partičkou pěknej filmeček. "The Insiders" Výrobcem je ,jak jinak , Big UP. Stojí za zhlédnutí.
odpovědět 

 Jen bych to asi upravil11:58:50 21.03.2011
na Sasha DiGiulian....
odpovědět 

 škoda13:48:59 21.03.2011
Těšil jsem se na videjko s touhle roštěnkou a nic..
Rodpovědět 

 Sportrock17:20:06 22.03.2011
Na tuhle zabu jsme se chodili (teda, chodili jsme tam i lizt ty nase 5.9ky) koukat na umelku Sportrock v Arlingtonu, VA, a byl to vzdycky po vsech strankach moc hezkej pohled. Tak koukam, ze ji to leze cim dal lip.
Honzaodpovědět 

 video17:24:35 22.03.2011
Jeste video s touhle rostenkou:

http://www.youtube.com/watch?v=Ml-rxMwcaf0
Honzaodpovědět 
 Re: video22:59:05 22.03.2011
Krása, další pěkné videjo od Big up, hezký jazýček, dynamické pohyby, zajímavé chyty, šikovný slaňáky a jsem zvědavej co ještě vyleze ta malá holčina:)
 martanodpovědět 

 Foto dne:

Overhang, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (180988)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Comfortably Numb 6b Chulilla
Missing Snow 6b+ Tonsai
Flow Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Arcikam 7C Kozí Kameny
Taneční Cesta VII Hrubá Skála
Nově komentované:
šoupačka 6A+ Vršava
Veronika 7C Tisá - Modřín
Bokasa 7A Kralupy Nad Vltavou
Erotoman 7B Brána
Bokasa 7A Kralupy Nad Vltavou

 Nově v diskusi:
Re: Skialpy v lyžarském areálu Rakousko | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: admine, anketa k prdu | Re: hlodavec v materiálu | admine, anketa k prdu | Re: Sedák XXXXXL ? |

 Nové komentáře:
Re: Carodejuv ucen | Nadhera | Re: Xenon není to nejdůležitější | Carodejuv ucen | Carodejuv ucen | Re: Xenon není to nejdůležitější | Xenon není to nejdůležitější | Re: Xejnon | Re: Xejnon | Re: Xejnon |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (25)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (3)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (1)
Novinky na Sardínii (1)

 Nově v inzerci:
Prodám lezečky Ocún Sigma | Pytlíky na magnezium | Práce | Rukavice Black Diamond Torgue, vel. L - stav NOVÝCH! | La sportiva Katana | Grigri 2 | Skialp vázání G3 ION 12 šířka brzd 100 mm | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Scarpa Phantom Tech HD | Lavinová lopata Ocún Shovel Tech |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1111 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1025 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 870 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 912 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 757 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.