LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12356
2.Šindel 12269
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5689 lezců
1153833 cest
Nové přelezy:
Fast Lane 7c
Espérame E 7b
Bigfoot 7C+
Generación 7b+
Drole De V 7c+
Remote Con 8a
Boys Are B 9
N Onribu 8a
In Viaggio 7c+
Hurikán 7B

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sasko - pojeďte taky.

Takže přátelé, s radostí jsem si na adrese www.navrcholu.cz zjistil, že Lezce navštívilo dnes v neděli 107 zvědavců a Lezec tím byl nejnavštěvovanější horostránkou u nás. Jen toho koření příspěvků, komentářů, by mohlo být o něco více. Nikdo vás za názor nesežere a navíc se nemusíte ani podepisovat. I když se to nesluší.
Zákopčaník a jeho company vyhlásili na příští víkend nástup babího léta a tak jsem se rozhodl, že se ještě před zimou vydám na prodloužený třídenní víkend na písek. Kam jinam, než do Saska. Hop mi snad odpustí, že k takovému oznámení využívám tento prostor, ale dělám to proto, aby kdokoliv, kdo by měl chuť se ke mě přidat, zvěděl o mém úmyslu. Neboť jedna věc je o Sasku psát nebo číst a druhá věc je jej navštívit. Zřejmě poslední teplý víkend v tomto roce  přímo vybízí k akci. Mohu slíbit ranní mlhu, ostrý vzduch a zážitky a večerní romantiku v bivaku. Velký zájem sice neočekávám, v seriálu straším seč mohu, ale nenechte se odradit. Mám v úmyslu navštívit Schmilku a Schrammsteiny. Doprava autem i vlakem či busem. Výškové převýšení není tak hrozné, dosažitelnost cíle od auta přiměřená, parking při ruce. Obtížnost cest od dvojek až po jedenáctky. Batohy lehčí o pytle s magnéziem. Termín od pátku rána do neděle odpoledne. Kdo by jel rád, nechť napíše komentář nebo na moji e-m. adresu bertik@razdva.cz. Vpřípadě zájmu bližší podrobnosti v závěru pracovního týdne, tedy tak, aby si je mohli přečíst i zloději zaměstnavatelových impulsů. Lékárničky s sebou.

Jarda Maršík   [úpravy] 22:35 23.09.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Podzimni Sasko
Moc radi bychom jeli, jsme ale 800 km na zapad a to je pro nas daleko. Tak se jen budem tesit na reportaz. At mate hezky pocasi.
Zapsal: Jirka a Jana, 22:50:12 23.09.2001
 Jirkovi a Jane
800 km daleko? To jezdite porad jenom do Freyru? A neni to nuda? Rychla auta a nemecke dalnice s neomezenou rychlosti jsou kazdeho Holandana kamarad a z A'damu do Saska coby kamenem dohodil ... :)
Zapsal: Lenka K., 23:33:56 23.09.2001
 skoda
skoda, ze jsem to necetl o mesic driv....
Zapsal: Kubik, 09:14:06 23.10.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Ottoman
Blue hotel, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (181301)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zambuco 7a Alcalalí
Los Pantalones De Martina C. 7a Alcalalí
Bailando Con Osos 7b El Chorro
O Nanos 5b Leonidio
Remote Control 8a Casarotto
Nově komentované:
Vitálogica 7b Siurana
Zlatá žila 8a+ -
Federweissfall 4 Bad Gastein
Rakovnický Pilíř 8- Srbsko
Aeroline 7B Albarracín

 Nově v diskusi:
Re: Tognazza | Tognazza | Re: Široké boty na zimní lezení | Re: Široké boty na zimní lezení | Tongaza | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Zápisy na nic |

 Nové komentáře:
Re: fašismus | Čurák | Re: Legendy zustavaji | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: Legendy zustavaji |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (48)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (18)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Realizace 10? (9)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
výškové práce- Brno | Tatry | Hledám partu/parťáka/parťačku | Hledám spolulezkyni | Dětský horolezecký sedák Simond First Climb Junior | Prodám 2 univerzální dětské lezecké celotělové úvazky Singing Ro | Prodám mix věcí na Skialp, horo | Cobra 39,5 | Lezecké vybavení | Scarpa Triolet GTX |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1231 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1137 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 979 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 1016 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 884 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.