LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
35.Reich 10254
36.Ondra 10253
37.Hronek 10235
Bouldry:
35.Hronek 9028
36.Oliva 9003
37.Kümmel 8953
Hory:
25. 2948
26.Štalmach 2894
27.HKvdf 2832

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5689 lezců
1153822 cest
Nové přelezy:
Bigfoot 7C+
Generación 7b+
Drole De V 7c+
Remote Con 8a
Boys Are B 9
N Onribu 8a
In Viaggio 7c+
Hurikán 7B
Jarní Úkli 7C+
Skřítkův D 7B+/7C

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Fxck Cancer a Maara na jednom laně

Sobota 2. prosince 2023 na OFFu v Praze

Sobota 2. prosince 2023 na OFFu
Bacha…blíží se rande na pražské stěně Lezecké centrum SmíchOFF. Co se bude dít…? Setkání, lezení, přednáška a závěrečný candrbál v režii kapely Propadleek.
Však konkrétně. Zastřešuji benefiční akci za účelem zviditelnění pacientské organizace Fxck Cancer , která šíří osvětu o problematice onkologického onemocnění.

Cílem je prolnutí pacientů, včetně těch "hero"🦸‍♂️, kteří již zvítězili nad rakovinou, se zbytkem světa. Jelikož vědomí, že nejste sami, je nejlepším lékem na veškerou tíži našeho bytí💪.

Takže nejde jen o propagaci jednoho odpoledne, ale hlavně o informaci pro veřejnost, že vznikla unikátní poradna pro pacienty s onkologickými problémy, která pomáhá překonávat těžké období s nástinem úsměvu. 

Zaprvé od 17:30 hodin využijeme lezení🧗‍♂️, jako propojítko. Jednoduché jak facka. Další bodem s načasováním přibližně na 19. hodinu, je přednáška „Simple Style“. Ta nás obrazově přenese do Nepálu, kde se mi podařilo na vršku Sura Peaku uzavřít letos na jaře další sen, přičemž povídání nebude jen o něm. Po skončení následuje koncert👨‍🎤.

Celý program je v rámci vstupného grátis. Pokud budete mít chuť podpořit Fuck Cancer, tak můžete zakoupit merch👕, který je bombastik-fantastik, anebo hodíte kačky💰 do fialového cylindru🎩. Veškeré vybrané zlaťáky kompletně jdou na provoz centra. Toť v kostce vše a těším se na setkání…😀Maara



Mára Holeček   [úpravy] 09:07 29.11.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Ottoman
Blue hotel, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (181299)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bailando Con Osos 7b El Chorro
O Nanos 5b Leonidio
Remote Control 8a Casarotto
Exitus Pohodus 6B+ Skály V Údolí Černé
N Onribu 8a Siurana
Nově komentované:
Vitálogica 7b Siurana
Zlatá žila 8a+ -
Federweissfall 4 Bad Gastein
Rakovnický Pilíř 8- Srbsko
Aeroline 7B Albarracín

 Nově v diskusi:
Tognazza | Re: Široké boty na zimní lezení | Re: Široké boty na zimní lezení | Tongaza | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Zápisy na nic | Re: Mir Davli |

 Nové komentáře:
Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: Legendy zustavaji | Re: fašismus | Broad Peak 2024 | Klobouk dolů |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (46)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (21)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (18)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Realizace 10? (9)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
Tatry | Hledám partu/parťáka/parťačku | Hledám spolulezkyni | Dětský horolezecký sedák Simond First Climb Junior | Prodám 2 univerzální dětské lezecké celotělové úvazky Singing Ro | Prodám mix věcí na Skialp, horo | Cobra 39,5 | Lezecké vybavení | Scarpa Triolet GTX | Chullila 8.3. |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1230 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1136 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 977 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 1016 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 884 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.