LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12606
2.Šindel 12525
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5727 lezců
1151380 cest
Nové přelezy:
Big Sur 7C+
Májový Deš 9
Rádio 1 Xb
Bir Uzun Y 9
Sportbohre 9-
Sibarita 7c
La Ultratr 7b
Voodoo 9
Hobit 7c
Giljotina 8a

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulderoom Contest_FM

pozvánka

sm1. Medzinárodné preteky boulderingu
11.3. 2006 Bratislava

Všetci priaznivci boulderingu sú srdečne pozvaní na Boulderoom Contest_FM: 1. Medzinárodné preteky boulderingu. Preteky sa uskutočnia v sobotu, 11. marca 2006 v priestoroch lezeckej steny Boulderoom na Farského 24 v Petržalke  – aj pri príležitosti jej prvých narodenín. Preteká sa o vecné ceny v hodnote 60 tis. Sk od reklamných partnerov: ALPHA SPORT MAMMUT, BUBO Travel Agency, Northland Slovakia, OUTDOORER sport fashion, PAD bouldering gear a TREK SPORT. Preteky mediálne podporili: Rádio_FM a Zoznam.sk. Pozvaní sú pretekári zo Slovenska a okolitých krajín –  Česka, Maďarska, Rakúska a Poľska.

Pretekári sa môžu predregistrovať na www.boulderoom.sk, prípadne v deň pretekov. Tie začnu o 10-tej hodine prezentáciou pretekárov. Nasleduje dvojhodinová kvalifikácia. Pre obe kategórie bude pripravených 7 – 10 bouldrov. 12 mužov a 6 žien postúpi do poobedného finále. Ženské finále začína o 14:30 h, mužské o hodinu neskôr. Po vyhodnotení nasleduje súťaž v skokoch. Každý pretekár má tri pokusy na danú vzdialenosť, ak nedoskočí, je vyradený.

Vstup pre „povzbudzovačov“ voľný. Štartovné pre pretekárov 120,- Sk. Pre predregistrovaných do 9. 3. 2006 obed zdarma. Kategórie: ženy, muži (rok nar. 1991 a starší).


Podujatie vzniklo s jasným cieľom: podporiť rozvoj boulderingu. Poznatky za posledný rok jasne naznačujú, že bouldering ako jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich foriem lezenia sa u nás zatiaľ len udomácňuje. Pritom máme množstvo talentov, mladých ľudí, ktorých chceme motivovať. A práve domáca účasť podporená zahraničnou by mohla byť riešením.

Boulderoom by spoločne s partnermi pretekov radi ponúkli podujatie, kde pôjde nielen o príjemný športový zážitok, ale prostredníctvom médií aj o prezentáciu boulderingu ako alternatívu mestského štýlu života.



 Boulderoom - plakat


Zdenka Birova   [úpravy] 20:47 27.02.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kdo stavi?10:40:04 28.02.2006
Kvalita zavodu vzdy zavisi od stavitele, kdopak to bude? Mate nekde nejaky hezky foto ze steny? Da se prespat? Z prahy mame ponekud horsi spojeni.
standaodpovědět 
 noclah10:08:35 01.03.2006
je mi luto, v piatok tu nie je mozne prespat, to budeme uplne najviac doladovat bouldre a chystat ich na sobotu rano. Kvalifikacia zacina az o 11 h, podla potreby bude trvat aj dlhsie - ak by ste sa zdrzali na ceste, dajte vediet a pocka sa na vas. V sobotu nie je ziadny problem, aby ste prespali, v nedelu je zatvorene. Cokolvek konkretne piste na info@boulderoom.sk. Fotky zo steny su na www.boulderoom.sk, aj ked som fotobanku este nestihla poriadne doladit ;o)
zdenkaodpovědět 
 Re: Kdo stavi?10:15:43 01.03.2006
Bouldre stavaju ludia z Boulderoom, mali by sa k nim asi radsej vyjadrit ini - ja si myslim, ze to bude ok
zdenkaodpovědět 

 BRNO11:47:08 28.02.2006
Hej bando,jedete nekdo z Brna?
Hanysodpovědět 

 BRNO12:04:02 28.02.2006
Hej bando,jedete nekdo z Brna?
Hanysodpovědět 
 Re: BRNO13:47:36 01.03.2006
vypada to nice, pouvazujeme o ucasti, snad dojedem :)
Husteyodpovědět 
  Re: BRNO09:02:59 02.03.2006
(o;
zdenkaodpovědět 

 kto ide20:58:21 08.03.2006
my z T2 ideme tiez
T2 Jankoodpovědět 

 Foto dne:

Ona
 Databáze cest:
Všechny cesty (183878)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lori 8a Villanueva De Valdegovia
Mandate A Mudar 8a Fantasma
Perestroika 8c Tijuana
La Ultratrail De Lluna 7b Margalef
Sibarita 7c Katalan
Nově komentované:
Spodina Lebeční VIIIa Hrubá Skála
? 8+/9- Frankenjura
Radegast 8 Súľov
Interferenzstreifen IXa Oybin
Katův Šleh VIIIb Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: to už je fakt na vyhazov | to už je fakt na vyhazov | ??? | Ach ta grafika | Apríl už byl..... | Re: Mágo | Re: Mágo | Mágo | Logo | Bouldr |

 Kde to vře:
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (14)
Český horolezecký svaz má nové logo (6)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Hledám parťačku | Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | Nové lezečky Scarpa Instinct VSR vel. 43 | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 2245 
 Ne 
 2131 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.