LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5685 lezců
1153219 cest
Nové přelezy:
Perpetuan 7c
Veterán Z 8B/8B+
Důstojný P 7C
Skřipec 8A+
Kejvman 8A
Revuelta E 7b+
Vysněný Jo 7C+
Traumzeit 8B
Cluster 7C
Crazy Mayo 7b+

Stěny
Lezecké centrum LezeTop v Písku - Písek
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny
Fit Studio Jitka - Slaný

Prodejny
HUDYsport - Plzeň
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
2D chyty - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Plzeňská sauna je v plném provozu

Ale...

Mám pro plzeňáky dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. Tak ta dobrá: Na bouldrovku Sauna na pajdě lze opět chodit trénovat od 7´30 do 21 hodin, pokud nejsou blokované hodiny. Zpráva špatná: Na stěně chybí cca 12 velkých oblých chytů, takže se tam určité věci dají trénovat buď jen s velkou fantazií, nebo s velkou sílou. Bylo by dobré, aby dotyčný chyty vrátil do začátku semestru, tj. pondělí 22.9.. Jestli jsou všechny odnesené chyty jeho, má 3 možnosti: Poskytnout je opět do obecného užívání, nebo si je nechat proplatit a už je na stěně nechat a nebo si je strčit někam. Bohužel smí měnit chyty jen správce a pár vyvolených, takže kdo tam teď přijde si moc nezaleze. Myslím si, že po oddílem odhlasovaném zdražení permic si uživatelé stěny zaslouží lepší podmínky. Také by tam měl zajít oddílem placený uklízeč, jinak nevím, za co ty prachy dostává. Pro Lukyho: Doufám, že to hned nezavřeš na 14 dní v rámci nějaké přestavby! Zpráva poslední, ve sprchách mají zedníci sklad barev. Zajděte si zalézt, stojí to za ...

Bída   [úpravy] 09:18 17.09.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Ještě že mam sílu jako bejk
a tak mi nedostatek velkejch chytů jistě nebude vadit, tedy snad :(
Jinak bych řekl že těch špatnejch zpráv je více než jedna - barvou se asi moc neumeju, leda že by tam skladovali i ředidlo.
Zapsal: Hop, 09:32:18 17.09.2002
 Doplnění informací
Nechci předbíhat události, ale vypadá to, že dotyčný si strčí ty chyty kamsi, takže se koupí nové. Stěna se zatím provizorně přechytuje, tak se nebojte přijít. Úklid je už také zajištěn. Ředidlo je tam snad také.
Zapsal: Bída, 18:04:04 17.09.2002
 stěna
Bohužel se na stěně pohybuje příliš lidí, což sebou přináší určité problémy. Stran sprchy se pokusím zapůsobit na údržbáře, aby se co nejdřív daly do pořádku.
Další zprávy: Od tohoto týdne poběží pravidelné tréninky - fotbálek a jiné potící aktivity a to vždy v pondělí od 19.30 do 21.00h v tělocvičně na Klatovské.
Velké chyty se dokoupí a všichni budem rádi, když Dejv vytvoří nová neokoukaná kolečka pro trénink.
O dalším působení správce stěny se bude jednat.
Skol. Rada starších
Zapsal: Bolek, 16:48:11 18.09.2002
 Přechytování
Tudle tam byla uklízečka za tři sta alias Kosík a asi se nám na to vyflákne. Bída, udělej termín a vrhnem se na to. Jak na úklid tak na ty tvoje brutor-kolečka. Volant, najk, hovno ... už mi to chybí.
Zapsal: Azbest, 18:28:46 20.09.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Tales of Power, 5.12b
 Databáze cest:
Všechny cesty (181246)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
A.O.M. 5a Marjan
Dogma 7A+ Bahratal
Dávné Časy 6 Jablonné Nad Orlicí
Důstojný Problém 7C Labské Údolí - Pravý Břeh
Veterán Z Chocně 8B/8B+ Sklapsko
Nově komentované:
Černý Traverz 7C Labské Údolí - Pravý Břeh
Sokolík 8- Bořeň
Cétřipéó 6A+ Godula
Černý Traverz 7C Labské Údolí - Pravý Břeh
Tanga Na Půl žerdi VIIa Ostaš

 Nově v diskusi:
Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Co z toho shybmajstr ma? | Re: Mir Davli | Re: Davle | Re: Davle | Re: Co z toho shybmajstr ma? |

 Nové komentáře:
Re: Neznámý lezec | Neznámý lezec | Re: Pěkná realizace | hahaha | Re: Pěkná realizace | Konstantinky | Re: Pěkná realizace | Pěkná realizace | Re: The King | alternativa |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (28)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (15)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)
Realizace 10? (7)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)

 Nově v inzerci:
Lezecké vybavení | Lezecké vybavení | Lezecké vybavení | Scarpa Triolet GTX | Chullila 8.3. | Chullila 8.3. | Gore-Tex Mammut | Statická a dynamická lana | PRAHA,PRODÁM | Krosna na dítě - Corazon Panda |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1208 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1111 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 956 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 996 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 854 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.