LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hrdinů jsou plný hřbitovy.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
4.Stribrny 11775
5.Štípek 11719
6. 11681
Bouldry:
4.Stráník 10850
5.Jungling 10628
6.Pochman 10625
Hory:
12.Abt 5262
13.Louda 5242
14. 5018

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1166518 cest
Nové přelezy:
Kraftfeld 9/9+
Makhnovtch 7b+
Kleiner Ro 9+/10-
Funk Beyon 10-
Capitaine 7b+
Nouvelle D 7c
Homo Ca Pi 7c+
Šakal 9-
Čierna Ovc 9/9+
4 Nity 10

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ad Boulder Cup v Bouldru

Upřesňuji informace o vítězství Saši Holkové na závodech v boulderingu v Bouldru v USA, o němž už se objevily kusé informace na Lezci. Saša vyhrála zatím všechny místní závody až na jeden, který vyhrála Simona Ulmonová. Simča je silná ukrutně, ale natažené bouldry po oblinách má problémy vyskákat. V březnu se těchto závodů má zůčastnit celá Amerika.

Jedná se o seriál místních závodů v Bouldru, který bude pokračovat až do jara. Bouldry jsou po celé stěně, všichni zkoušejí na co mají po tři hodiny, a pak se sečtou výsledky a ženy a muži se rozdělí do kategorií a rozřadí podle vylezených bouldrů. V ženách moc silná konkurence není, kromě Saši a Simči zde závodí také jedna mladá svěřenkyně Robin Erbesfield, která má být hodně talentovaná. Až v březnu se závodů má zúčastnit celá Amerika. Přijede i Sharma, Rand a další. Tommy Caldwell si uřízl na pile v lese prostředník! A na jedněch z těchto závodů v bouldru skončil desátý. Prý už však zkouší nějaké 5.14b. V chlapech je podle Simony konkurence silná a její přítel Tomáš Bardas (velmi dobrý ostravský lezec) skončil jednou čtvrtý.
Takže tolik k Boulder Cupu v Bouldru podle mailu Simony Ulmonové. Na podzim budou všichni zde, Český pohár se rozšíří...

Zico   [úpravy] 11:31 12.02.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Bouldering v US
Jo to je docela zajímavé Rosto. Nemáš na nektereho z "amíků" kontakt.
Mohli by trochu poreferovat, jak se boulderuje na jinem kontinente. Hadam, ze v US je internet dost dostupnej.
Zapsal: JirkaS, 11:36:19 15.02.2002
 To je síla
Uříznout si prst ( eště tak důležitej ) a stejně závodit. Tak to teda klobouk down.

Jinak díky za info.
Zapsal: Luky, 21:51:27 15.02.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Unylá, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (184987)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Clubtour 5+ Müglitztal
Meister Lampe 6 Müglitztal
Sportfreunde 6b Pitztal
Helden 6b Pitztal
Stabwedel 6a Pitztal
Nově komentované:
Výletník Maxík 7B Bechyně
Výletník Maxík 7B Bechyně
Výletník Maxík 7B Bechyně
Tyrannosaurus Rex 8a Oréac
Ptérodactyle 7c Oréac

 Nově v diskusi:
Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Re: osma | Síla rozvodů | Síla rozvodů | Návrat | Daddy Kuba | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Pochybnost k změnám za každou cenu | Re: návrat | ??? |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (41)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Pinch od Edelridu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (8)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1654 
 Ne 
 1901 
 Nevím 
 1170 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.