LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Y 8226
3.Groš 7968

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5756 lezců
1167766 cest
Nové přelezy:
Delta Blue 7b+
Omega3 7b+
Gradace 9-
Tisíc Vari 10-
Chameleon 9+/10-
Kyzová Psy Xb
Hlasy Ze Z Xc
Bada Boom 7b
Meister Gr 9-
Streit Um 7b

Stěny
Lezecké centrum Lanovka - České Budějovice
DDM Stříbro - Stříbro
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Olomouc - Olomouc
Rock Point - NC Eden - Praha 10

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mráza 8b on-sight

Zpráva ze serveru 8a.nu

Tomáš Mrázek vylezl stylem on-sight cestu Jui Dum, 8b v oblasti Railay Beach. Tomáše tento výkon posunuje na 2 pozici v žebříčku na 8a.nu. A v neoficiální soutěži o nejlepšího lezce světa ho přibližuje k vítězství v roce 2004!

Lezec.cz   [úpravy] 09:42 14.12.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Mrázek a já!11:27:46 14.12.2004
To je dobré! Chtěl bych to taky zkusit. Bude mi 45 let, kde se mam přihlásit na výcvik, abych to taky dokázal?Zatím jen občas dělam delší procházky po lese a sem tam vylezu na nějakou tu zdejší skalku, a dokonce jen tak bez lana!Ale myslím si, že bych to taky mohl zkusit to 8b , jenže nevím jak na to.Děkuji všem móóc za radu.BEDŘICH ZE LHOTY!
BEDŘICH ZE LHOTYodpovědět 
 Re: Mrázek a já!16:07:28 15.12.2004
BEDŘICHU, MRÁZA SHÁNĚL NĚKOHO S KÝM BY MOHL TRÉNOVAT-NIKDO TO S NIM NĚJAK NEVYDRŽEL. MOŽNÁ BYS TO MOHL ZKUSIT, BUDE RÁD.
KAŽDOPÁDNĚ MRÁZA DÁ I TO 8C NA OS.HNED JAK SI ODPOČINE.
Petrodpovědět 

 a 8c?11:30:59 14.12.2004
Škoda že tam na pláži není nic těžšího než 8c, a i když je Hot Spring vskutku zapeklitá záležitost třeba se povede na OS!? Gratuluju k rychlý aklimatizaci! 
Toroušodpovědět 

 Odpočinek v Tajsku12:41:58 14.12.2004
Vzhledem k tomu, že Tomáš jel hlavně relaxovat po závodní sezoně, tak to je dost nátěr.
JIrkaSodpovědět 
 Re: Odpočinek v Tajsku13:46:26 14.12.2004
Mráza leze jistě jen na pohodu.Po težké sezoně si potřebuje odpočinout.K dohnání Patxi Usobiatchi,to jistě nebude.Letos má na svám kontě 9a+ PP a 5x 8b+ OS, To je nářez!
Mlátičkaodpovědět 
  Re: Odpočinek v Tajsku13:22:23 23.12.2004
Zato se asi můžeme těšit na další rok. Tipuji, že potom, co Tomáš vyhrál světový pohár, bude chtít taky být nejlepší na skalách. Už hořím nedočkavostí na další sezónu, a to teprve skončila ta letošní!
Dalasodpovědět 

 Foto dne:

IFSC World Cup Chamonix 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185068)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Delta Blues 7b+ Sass Beita
Omega3 7b+ Sass Beita
Bože Ako Hlboko Som Klesol 4+ Kalamárka
Treibhauseffekt 8+/9- Weihar
Pumprisse 7 Wilder Kaiser
Nově komentované:
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Normální Cesta V Hrubá Skála
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Normální Cesta - Pilířová Var. VIIa Horní Skály

 Nově v diskusi:
Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku |

 Nové komentáře:
nuda | Re: Paráda! | Re: Gratolace | Re: Kudla dobrý! | Re: gratulace klukům | Re: Kudla dobrý! | Kudla dobrý! | Gratulace! | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (28)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1681 
 Ne 
 1933 
 Nevím 
 1199 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.