LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
35.Lank 10290
36.Reich 10254
37.Chejn 10225
Bouldry:
35.Kümmel 9450
36.Oliva 9409
37.Ďurech 9356
Hory:
19.Hess 3908
20.Punčochář 3751
21.Novotný 3598

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5756 lezců
1167530 cest
Nové přelezy:
Meister Gr 9-
Streit Um 7b
Kraftsport 8A+
Atom 8C
TNT 8B
Muscle Pow 8B/8B+
Pinch Powe 8B+
Autofix 8B+
Lamačus 8B+
Destruktus 8A+

Stěny
Orel Břeclav - Břeclav
Žlutá Kobra - Plzeň
Lezecké centrum Lanovka - České Budějovice

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Dap Sport - Hradec Králové
HUDYsport - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

O Vírský cepín 2019!

16.2.2019

V sobotu 16.2.2019 se na Ledové stěně Vír uskuteční jubilejní 10. ročník rychlostních závodů. Pořadatelé chystají kvalitní ledové podmínky pro všechny závodníky a doufají, že příznivé počasí vydrží.

Zveme Vás na toto klání o tradiční trofej. Všichni se můžeme těšit na úžasné sportovní výkony a skvělou atmosféru pod ledem. O muziku se postará DJ David a o občerstvení diváků chata Krabička. Závodníci v rychlostním lezení projdou povinnou kvalifikací dvou výstupů. Z kvalifikace pak bude sestavena finálová skupina sedmi mužů a pěti žen. Finále odstartuje ženská kategorie v 18:00 hodin, muži jim jako obvykle dají přednost a předvedou své výkony hned po nich. S pravidly závodu je možné se podrobně seznámit na našich webových stránkách.

Po ukončení závodu a vyhlášení výsledků jsou všichni účastníci zváni na již tradiční ohňostroj a závěrečnou oslavu.
 
Těšíme se na Vás pod Ledovou stěnou Vír.

leták

Slávek Matuška   [úpravy] 07:57 05.02.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Sulzfels
Irre, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (185051)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ostervariante 7- Frankenjura
Beseptbut 7b La Pierre A Voix
Puzzle 7a+ La Pierre A Voix
Pieta Achillesowa 7a Toczek
Bouli 6b+ La Pierre A Voix
Nově komentované:
Kouřová Clona VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Akrofobia Xb/Xc Toczek
Autofix 8B+ Sloup
Autofix 8B+ Sloup
Naplivu Na Vaše Hroby 7B+ Bor

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Gratulace! | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (35)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1668 
 Ne 
 1917 
 Nevím 
 1189 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.