LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kudy mám lézt?? Nahoru!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12397
2.Votoček 12356
3.Trojan 12228
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1137200 cest
Nové přelezy:
Twin Turbo 7c
Arakain 7C+
Velkej Muh 7C
Malá Rados Xb
Stranger T 8B
Poklopec 7C
Copa Sta B 8A
Bull Blanc 8A
Fuyu 7C
The Garden 8A+/8B

Stěny
ZŠ Dukelská - Příbor
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
HUDYsport - Praha 7
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kong: i naše via ferrata sety jsou bezpečné

KONG logoFirma KONG nám doručila v těchto dnech prohlášení, že její via ferrata sety jsou bezpečné. Je to prohlášení dalšího výrobce, které reaguje na několik svolávacích akcí via ferrata setů jiných firem po nehodě, jež se přihodila letos v létě v Alpách.

"Společnost KONG (v důsledku nedávné smrtelné nehody v Tyrolsku kvůli selhání výrobku (via ferrata set), vyrobené z elastických popruhů, nikoliv její výroby zdůrazňuje,

že modely K.K.L. č. 811.SET.075 a K.K.E. č. 811.SET.072 nejsou vyráběny z popruhů se zakomponovanými elastickými vlákny v jeho konstrukci (jako ty, které zapříčinily smrtelnou nehodu), nýbrž s použitím standardních HOMOLOGOVANÝCH DUTÝCH POPRUHŮ, ve kterých je vložen elastický pomocný prvek bez nosné funkce (pomáhá pouze zkrátit délku jednotlivých jistících popruhů v klidové fázi).

Sady vyráběné společností Kong pro lezení na zajištěných cestách jsou proto dokonale bezpečné.

Upozornění: vždy dodržujte pokyny a kontrolujte stav své výstroje před každým použitím. V případě pochybností neváhejte společnost kontaktovat e-mailem zaslaným na adresu info@kong.it nebo telefonicky na čísle +39.0341.630506. Personál společnosti je Vám vždy k dispozici," uvádí se v prohlášení firmy KONG.

Standa   [úpravy] 07:43 28.10.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Mikulášovy kulatiny
 Databáze cest:
Všechny cesty (181690)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hrobnická 7 Holoubkovský Amfiteátr
Diedro Botella 7a+ Las Yeseras
? 6 Frankenjura
New Wave Polly 6+ Frankenjura
Lithium 7- Frankenjura
Nově komentované:
Pytlík 5- Lom Kobyla
Bez Fakáče Na Pankáče 7B Panteon
Barvy Podzimu 7C Bišál
Protiproud 7C+ Panteon
Tak A Teď 6C+ Panteon

 Nově v diskusi:
Re: Frankenjura | Lavant | Re: Frankenjura | Re: Je Nago Otevrene | Re: Dotazník | Re: Dotazník | Re: Frankenjura | Re: Dotazník | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi |

 Nové komentáře:
relax, man | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Majster | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (60)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (27)
Jazda Olympanov (25)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (21)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
Lenin / Tengri / Něco? | Paklenica | Nové lezečky La Sportiva Genius | Kalhoty Gorewear C5 paclite vel.M | Úvazek Salewa Ortles | mobilní lezecká stěna | Prodám zánovní lezečky Triop | Statická a dynamická lana | Prodám posilovací desku | La Sportiva za odvoz a něco... |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1151 
 Ne 
 1113 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.