LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Středně velkou lavinu odpružíš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
41.Zaoral 10119
42.Lebloch 10094
43.Bartoš 10088
Bouldry:
41.Zíma 8800
42.Kalvas 8800
43.Bureš 8750
Hory:
29.Hess 2694
30. 2691
31.Málek 2682

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1151896 cest
Nové přelezy:
Patata Neg 8a
Bread & Sa 7c
Big Pussy 7b
Poker Face 7C+
Poker Face 7C+
Rim Ram 7c+
Ztopořený 9+
Marathon 7c
Úsměv 7C
Loupež Chy 7C+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Testovací dny lezeckého vybavení ve Frankenjuře, Německo

-reklama-

Testovací dny lezeckého vybavení ve Frankenjuře, Německo
Datum: Čtvrtek 23. - neděle 26. června 2011
Místo konání: Frankenjura, kemp Kormershof v Allersdorfu.

Program:
- Testování SINGING ROCK nové kolekce lezeckých úvazků a jistícího kýblu Shuttle přímo na okolních skalách
- testovací zařízení pro chycení pádu prvolezce
- stánek s výrobky SINGING ROCK
- boulderovací stěnka, lezení se členy Climbing Teamu
- večerní závody na bouldrovce pro veřejnost (sobota kolem 19.00h)
- a spousta lezení a zábavy ...

K dispozici bude spousta nového hardwaru, většinu vybavení si bude možno pronajmout na celý den a testovat přímo na skalách v okolí..
V sobotu v 11.00 hodin bude také workshop určený pro veřejnost vedený místní Horolezeckou školou a v sobotu večer (cca v 19.00 hod.) budou připraveny závody pro veřejnost na Singing Rock mobilní bouldrovce.
Neváhejte a přijďte do Frankenjury vyzkoušet nejnovější vybavení a své lezecké schopnosti.

www.singingrock.cz



SINGING ROCK TEAM   [úpravy] 19:00 17.06.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 co to je?21:48:58 17.06.2011
Co to presne je? nejaky automat? nebo jen neco jako gri-gri?
- testovací zařízení pro chycení pádu prvolezce
Tomodpovědět 
 Re: co to je?00:03:44 18.06.2011
Myslím že měli na mysli házení pytle z "nadkruhu"(borháku) na laně a druhej konec lana normálně čimkoliv jistíš, neboli simulace chytání pádů...prostě ti jebne z prvního místo člověka cca 40kg pytel s pískem...
Jirkaodpovědět 

 Sedák07:18:45 18.06.2011
Tuhle sem viděl roztržený oko u nohaviček (opasek ještě vydržel) a dost mě zarazilo spojení popruhů v tomhle asi nejnamáhanějším místě sedáku. To vyztužení bych si představoval jinak. Sedák (Attack) měl prej rok...
Willhemodpovědět 
 Re: Sedák08:51:12 18.06.2011
Už jsme se o tom bavili :-), ono neni rok, jako rok :-). Zalezi kde lezes, jak padas, atd.... Nicmene i tak si ted uvedomuju, ze jsem dotycnemu zapomel rict at to klukum posle. Ja napriklad menim sedak pravidelne do roka.
Radek
zobanodpovědět 
  Re: Sedák10:00:48 18.06.2011
Do roka? Mno, tak to je podle mne fakt nestandard. Netvrdím, že by mělo být normální lézt na desetiletým sedáku, ale... To děláš z opatrnosti nebo ty úvazy už jsou fakt jetý? (Ve druhém případě by mne zajímala značka a typ, pokud máš stálý - jako že asi jo.)
P.S. Nepředpokládám, že bys používal sedák který se jinak půjčuje na umělé stěně, kde je v provozu x hodin den co den a furt se do něj padá. Stejně tak mi přijde nepravděpodobný, že bys jen pořád lezl široké spáry :)
Robertodpovědět 
   Re: Sedák12:01:29 18.06.2011
Zoban mění sedák do roka, protože strašně moc leze, desítky tisíc vejškovejch metrů (nebo víc), prostě úplně hrozně nejvíc (a obtížnost jde málokdy pod 7). Stydim se, že to tady kvůli tobě musim takhle vysvětlovat, má ti to bejt jasný.
A.odpovědět 
    Re: Sedák19:35:18 18.06.2011
Mily A. nonyme :-)Jestli jsem ti na piskovisti nekdy jako malej rozslapl auticko, tak se omlouvam, ale vekem uz by si mel byt velkej kluk a ustat to :-) , ale neboj kazdy jednou yvroste, jen to nekdy dyl trva.

Jinak doplneni k predeslemu vecnemu dotazu. Nejexponovanejsim mistem sedaku je prave spojovacka nohavicek. Paradoxne nejvic ji namahaji nikoli velke tlamy, ale sezeni v sedaku, chuze v sedaku, navazování a odvazování lana, proste vsechny cinnosti, kdy dochází k oteru spojovacky nohavicek bud o lano nebo centralni oko. Pokud k tomu pridate caste lezeni na pisku a tedy chycene krystalky pisku ve vsech textiliich + sirociny, kominy, atd., pak skutecne ma sedak casto po roce v tomto nejexponovanejsim misto dost, zatim co vse ostatni vypada super.
Proste neni od veci si svuj sedak obcas poradne zkontrolovat a pokud vam z nej nekde zacinaji litat nite nebo jsou naznaky prodreni popruhu tak jej nemilosrdne vyradit.
Radek
zobanodpovědět 
     Re: Sedák20:43:50 18.06.2011
Nebo ještě lepší dělat právě tuhle část pořádně. Lezu ve vlastoručně přešitým BD už víc než 5 let, něco širočin už má za sebou, o chození nemluvě a pár let mu ještě dávám. Pravdou je, že jakože vystužení není problém jenom Singáče a tohodle modelu, ale co občas pokukuju po krámech, tak skoro všech výrobců a většiny modelů. Je to snad záměr, aby šel sedák (a nejen ten) po roce či dvou do kytek?
Willhemodpovědět 
      Re: Sedák21:45:31 18.06.2011
Záměr, bohužel...
Srovnám-li daleko starší sedáky, které jsou paradoxně lehčí a pohodlnější ( SR Pharao )než novodobé modely, musím jízlivě konstatovat, že měly také daleko větší výdrž.
Co jiného v ,,tom,, může být, když hmotnost a pohodlí nových sedáků je spíše horší ???
Štěpán odpovědět 
       Re: Sedák07:58:45 20.06.2011
zase chytří jak rádio ...
OndraH.odpovědět 

 Foto dne:

Thor
 Databáze cest:
Všechny cesty (181019)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Doraemon Y La Ventana Mágica 6b Barranco De Los Meses
Demolición 6a+ Camarasa
Nn 6b Camarasa
Tonto Pa Siempre 6b Camarasa
Didac 6b+ Camarasa
Nově komentované:
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Another Brick In The Wall 7b Chulilla
šoupačka 6A+ Vršava

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenuté heslo do Deničku | Zapomenuté heslo do Deničku | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: Skialpy v lyžarském areálu Rakousko | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu |

 Nové komentáře:
jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost | Re: Carodejuv ucen | Re: Carodejuv ucen | Re: Nadhera | Re: Carodejuv ucen | Nadhera | Re: Xenon není to nejdůležitější | Carodejuv ucen | Re: Xenon není to nejdůležitější | Xenon není to nejdůležitější |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (25)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (4)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti (1)
Novinky na Sardínii (1)

 Nově v inzerci:
haršajzny Dynafit 80 | Skialpy Dynastar legend | Statická a dynamická lana | Dynafit TLT 5 Mountain | Ostrava lezení | Prodám cepíny Climbing Technology North Couloir | Prodám lezečky Ocún Sigma | Pytlíky na magnezium | Práce | Rukavice Black Diamond Torgue, vel. L - stav NOVÝCH! |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1121 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1034 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 881 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 922 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 767 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.