LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1151836 cest
Nové přelezy:
Big Pussy 7b
Poker Face 7C+
Poker Face 7C+
Rim Ram 7c+
Ztopořený 9+
Marathon 7c
Úsměv 7C
Loupež Chy 7C+
Úsměv 7C
Nanay 8a

Stěny
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí
HK Ostaš - Police Nad Metují
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
HANIBAL - Praha 2
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

XIII. Handicamp

Suché skály, 24. – 26. 5. 2019

Dovolujeme si Vás společným jménem pozvat na víkendovou lezeckou akci určenou především (ale nejen) lezcům a horolezcům se zdravotním postižením - HandiCamp. Akce je určená pro všechny zdravotně postižené (neslyšící, nevidomé, vozíčkáře ad.), kteří chtějí zkusit lezení na skalách.

Místem letošního XIII. HandiCampu budou osvědčené a již vyzkoušené skalní útvary Suché skály v Českém ráji.

PROGRAM:
Pátek: Pro předem přihlášené možnost exkurze ve výrobě Singing Rocku v Poniklé. Nutný příjezd do 13.00h, abychom stihli výrobu. Prohlídka fabriky Singing Rock včetně možnosti otestování starého vybavení na naši trhačce. Poté přesun na Malou Skálu, ubytování v kempu Malá Skála, pro nedočkavce možnost lezení na „Panťáku“, koupání v Jizeře a čekáni na příjezd ostatních účastníků. Sraz všech účastníků v kempu u táboráku v 19:00 hod. (v případě nepřízně počasí v jedné z hospod na Malé Skále, bude upřesněno), seznámení s programem, představení organizátorů a celé oblasti Suché skály, jako terénu k lezení, seznámení se, kurz znakového jazyka, společenské hrátky, kytara, …

Sobota: ráno přesun na Suché skály, zde lezení, slanění, výstup po laně a další lanové aktivity. Metodika pod zkušenými vůdci UIAGM. Při návratu ze skal posezení v hospůdce, společná večeře, hodnocení dne, test znakového jazyka.

Neděle: Dopoledne přesun na Suché skály, trénink těžkých cest, lezení, nácvik záchrany zraněného-odříznutí z lana. Ukončení a odjezd domů dle dohody.

V případě mokrých Suchých skal, alternativní program na ferratě Vodní brána – zdolání stěny pomocí ferratové techniky (obtížnost C, B), případně lezení na jednoduchých sportovních cestách.

TERMÍN: 24. - 26. 5. 2019, akce se koná za každého lezitelného počasí. V případě opravdu hnusného počasí bude zvolen náhradní termín nebo akce zrušena.
SRAZ: v pátek 24. 5. 2019 do 19,00 hod v kempu Ostrov, Malá Skála 

UBYTOVÁNÍ: Camp Ostrov Malá skála http://www.camp-ostrov.info/cenik
  Ubytování si účastnici hradí sami.
STRAVA: vlastní zásoby a kulinářské umění, restaurace, táborák. Pro předem přihlášené bude zajištěna sobotní společná večeře.
VÝSTROJ A VÝZBROJ:
    • sportovní oblečení a obuv do každého počasí. Není špatného počasí, jen špatné oblečení!
    • lezecká výbava – kdo má vlastní, vezme si s sebou, jinak budou k dispozici k zapůjčení úvazky, helmy, lana ad.

Přihlášky a informace: honza@singingrock.cz

www.singingrock.cz/handicamp-2019

Těšíme na další setkání na HandiCampu.

plakát

Honza   [úpravy] 21:27 06.05.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dobré srdce14:14:10 10.05.2019
Hezky Singáči!!! Držím palce každé podobně zaměřené akci. Ať se daří...
třískaodpovědět 

 Foto dne:

Thor
 Databáze cest:
Všechny cesty (181011)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Psycho Killer 5c Ao Nang
Divagant Al Infern 7b Mas De La Penya
Luibisbodenfall 4 Pitztal
Brunnalmfälle 4+ Sankt Jakob In Defereggen
Blocco 75 A 7A Daone
Nově komentované:
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Another Brick In The Wall 7b Chulilla
šoupačka 6A+ Vršava

 Nově v diskusi:
Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: Skialpy v lyžarském areálu Rakousko | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: admine, anketa k prdu |

 Nové komentáře:
jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost | Re: Carodejuv ucen | Re: Carodejuv ucen | Re: Nadhera | Re: Carodejuv ucen | Nadhera | Re: Xenon není to nejdůležitější | Carodejuv ucen | Re: Xenon není to nejdůležitější | Xenon není to nejdůležitější |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (25)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (4)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti (1)
Novinky na Sardínii (1)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Dynafit TLT 5 Mountain | Ostrava lezení | Prodám cepíny Climbing Technology North Couloir | Prodám lezečky Ocún Sigma | Pytlíky na magnezium | Práce | Rukavice Black Diamond Torgue, vel. L - stav NOVÝCH! | La sportiva Katana | Grigri 2 |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1121 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1032 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 880 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 919 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 766 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.